ANORIMOI Live 10/4 @ Κύτταρο

Ήρθε η ώρα να το ανακοινώσουμε. Παναττικό κάλεσμα στις Ανώριμες ορδές να παρευρεθούν στη μεγάλη λαική συναυλία της μπάντας στις 10 Απριλίου στο Κύτταρο η οποία θα μαγνητοσκοπηθεί γιά τις ανάγκες του πρώτου DVD των ANORIMOI. Πανικός και ομίχλη, σοκ και δέος, σεξ και βία, Μιμίκος και Μαίρη.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1142299163#!/event.php?eid=168526756532680

γενική είσοδος: 10 γιούροζ
θα προσπαθήσουμε να υπάρξει και προπώληση στο tickethouse
more info coming soon!

εισιτήρια θα υπάρχουν και στο tickethouse από αύριο. η τιμή είναι η ίδια προπώληση-πόρτα :slight_smile:

όπως προείπα η βραδιά θα μαγνητοσκοπηθεί γιά τις ανάγκες του DVD
εδώ http://apps.facebook.com/my-polls/april10 μπορείτε να ψηφίζετε τραγούδια που θέλετε να ακούσετε

Πέρασα χτες και ψαχνόμουν γτ δεν έχουν … νόμιζα ότι είχαν ήδη βγει ο βλκασ …#-o#-o

ήταν να τα έχουμε εκεί από χθες αλλά λόγω αργίας μας καθυστερήσανε…

Που ειναι Ο Βαρβαρος ρε? Ειστε ΦΩΛΣ, ξεπουληθηκατε :stuck_out_tongue:

Εννοειται Τραγουδι Του Ξωτικου. Επισης τα επη απο το Παππους δι Ροκ οπερα δεν ειναι στο πωλ επειδη ειναι στανταρ ελπιζω8)

Ελπιζω να τα καταφερω να ερθω, εχω να σας δω απο την επικη βραδια με Nanowar:D

:lol: είναι λίγο κατεθυνόμενο το πολλ, το παραδέχομαι, αλλά δεν το έφτιαξα εγώ! :stuck_out_tongue:

SOS στο WC θέλω εγώ. "και όμως είμαι εδώ, από το καλοκαίρι!!!χαχαχα Δεν έχω facebook για να δω τα κομμάτια, αλλά ότι και να παιχτεί το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσουμε μπόμπα(κάτι που θέλω όσο τίποτα αυτό το καιρό)!!

εδιτ:Κερατάς με ISO αυτό πρέπει να παιχτεί.

δεν υπάρχει το υπερ-χιτ “στο πρώτο ραντεβου”??? το ψηφίζω εδώ, θέλω να μετρήσει η ψήφος μου :stuck_out_tongue:

τα βιντεοκλίπια είναι αυτονόητα αγαπητέ γιαυτό και δεν τα συμπεριλάβαμε :wink:

μερσι μποκου :stuck_out_tongue:

Εκτος απροοπτου θα τιμησω.

Ούτε Βάρβαρος, ούτε Σαδομάχ… Μας φάγαν οι mainstreamιές! :stuck_out_tongue:

Τί τα θες…τα συγκροτήματα πιά με το που πιάνουν την καλή πάνε στα λάιβ με τα σιγουράκια…:stuck_out_tongue:

προκαλείς! :stuck_out_tongue:
το setlist πάντως θα έχει αρκετές εκπλήξεις λόγω του poll :wink:

Τσίμπησα χτες εισιτήρια 8)8)
Θα το τιμήσουμε οικογενειακός το live :p:p

btw τραμπ από πίσω γράφει περί φωτογραφικών κλπ με μεγάλα γράμματα (δεν θυμάμαι να το έχω ξαναδεί σε εισιτήριο έτσι), αυτό έχει μπει για τυπικούς λόγους οπότε φέρνουμε κανονικά ή λόγο dvd όχι ?

το θέμα των φωτογραφικών είναι στανταρ σε κάθε εισιτήριο συναυλίας. εμείς δεν έχουμε ζητήσει κάποια απαγόρευση πάντως :slight_smile:

oki oki :D:D:D

και ισοπεδώστε τα όλα αύριο :p:p8)8)

αυτό σκοπεύουμε να κάνουμε. πάει και ένας ολόκληρος χρόνος που έχουμε να παίξουμε εδώ οπότε ποντάρω τα λεφτά μου σε μιά βραδιά καλώς εννοούμενου πανικού :smiley:

“Συγκρατημένες έως σχεδόν φλώρικες χαρακτηρίζονται οι δηλώσεις του εκπροσώπου της φίρμας με βλέμμα στην αυριανή τετ-α-τέτ συνάντησή της με μερίδα φιλάθλων” :stuck_out_tongue:

Να ρωτήσω ρε Τραμπάκουλα τελικά support θα παίξει ή όχι?