ANORIMOI Live στην Κύπρο 24/1/2010 @ RED

Νομίζω πως ήρθε η ώρα να το ανακοινώσουμε. οι Ανώριμοι γιά πρώτη φορά στην Κύπρο. Πήραμε το ρίσκο και οργανώσαμε μία και μοναδική εμφάνιση στη Λευκωσία, στο club Red.

Κυριακή 24/1/2010

Τη βραδιά θα ανοίξουν οι Solitary Sabred

Ελπίζω να μας τιμήσουν οι Κύπριοι φίλοι μας. Από την πλευρά μας υποσχόμαστε δυόμιση ώρες show και μερικές εκπλήξεις ειδικά γιά αυτή τη συναυλία. θα ακολουθήσει αφίσα με λεπτομέρειες σύντομα.

μπραβο ρε παιδες!! καθε επιτυχια σας ευχομαι!!

thanx man

Επιτέλους ένα συγκρότημα επέλεξε Λευκωσία και όχι Λεμεσό (και εκεί να παίζατε βέβαια, θα ερχόμουν, αλλά τώρα γλυτώνω 3 ώρες πήγενε-έλα :stuck_out_tongue: ).

I will be there!!!:slight_smile:

θέλαμε να είμαστε στο κέντρο :smiley:

μπράβο ρε παιδιά καλή επιτυχία στο live. Θα παίξει όμως η κουράδα ντραμς;Δεν είναι στο στρατό;

άσχετο…ο εμετός στο επισόδειο 6 ποιανού ήταν; :stuck_out_tongue:

θενκ γιου!
γιά τις εμφανίσεις που ετοιμάζουμε μέχρι και τον ιούνιο του 2010 έχουμε session ντράμερ τον οποίο και εκπαιδεύουμε εντατικά

ο εμετός είναι ορίτζιναλ νεκροπεθαμένος καραβίσιος. έδωσε αρκετή δουλειά στο συνεργείο καθαρισμού :lol:

Για την ακρίβεια, αυτό είναι το ίζημα του εμετού. Όταν τον πρωτοέκανα είχε ξεχειλίσει ο νιπτήρας.

Επίσης, πληροφοριακά, ήταν ο πιο ανώδυνος εμετός που έχω κάνει ποτέ. Τσακ μπάμ και μετα νάνι καθιστός στο πάτωμα μπαϊ δε σή σαν πουλάκι!

Καταραμένε Τραμπάκουλα εσύ και τα ουίσκια σου (θέλω κι άλλες καφρίλες).

οπα και ο νέκρο στο forum.8O
Ουίσκια πίνατε; Μια χαρά8)

Haig περικαλώ… 8)

Haig?!? Είστε Θεοί!!! Αν και έχω περάσει εδώ και καιρό τη φάση του “οινοπνεύματος”, όποτε πετυχένω ένα Haig το τιμάω δεώντος.:smiley:

αλοίμονο 8)

hell yeaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh
ANORIMOI OSPOU NA VROMAEI I ANASA MOU TZATZIKIIIII \m/
when other bands play anorimoi pay
hehe

τα greeklish απαγορεύονται. Διάβασε τους κανόνες τους forum.

Τέλεια! Count me in! :smiley:

Up! 8)

ούτε βδομάδα δεν έμεινε
ανυπομονούμε!!!

http://www.cyprusevents.net/events/anorimoi-nicosia-2010/

:smiley: