Anorimoi - Καλά να Πάθετε tour 2009

στα πλαίσια της κυκλοφορίας του νέου μας δίσκου θα δώσουμε μερικά shows μέσα στον οκτώβρη
συγκεκριμένα:

Κυριακή 11/10 Κύτταρο - Αθήνα (support: Audioblast) είσοδος 10 ευρώ
Παρασκευή 16/10 Eightball - Θεσσαλονίκη (support: God’s Desire - Μπλε Τοστιέρα) είσοδος 10 ευρώ
Σάββατο 17/10 Stage - Λάρισα (support: Show Your Face) είσοδος t.b.a.
Παρασκευή 23/10 Stone - Πάτρα είσοδος 10 ευρώ με μπύρα
Σάββατο 24/10 Dewars Αγρίνο (support: t.b.a.) είσοδος 8 ευρώ

στα live Αθήνας και Θεσσαλονίκης θα γίνει η παρουσίαση του νέο δίσκου όπου θα τον ακούσετε ολόκληρο σε shows που θα κρατήσουν 2μιση ώρες τουλάχιστον με πολλά παλιά κομμάτια φυσικά. στην υπόλοιπη Ελλάδα θα παίξουμε ναι μεν 2μιση ώρες αλλά περισσότερες παλιές αποτυχίες.

σας περιμένουμε!

Θα σας δω στην Πατρα κατα πασα πιθανοτητα.

Παρτε και τους Demaximam μαζι σας ρε γιατι το προηγουμενο το εχασα :frowning:

είναι μακριά τα παιδιά ρε γμτ και δεν είναι εύκολο να κάνουν συνέχεια το ταξίδι από κρήτη… και μεις θα τους θέλαμε όντως σε κάποια συναυλία και πάλι γιατί περνάμε γαμώ

16/10 Θεσσαλονίκη?
Γαμώτο, είναι και οι Paradise Lost την ίδια μέρα, κι έχω ήδη εισιτήριο, οπότε δεν παίζει να το προλάβω το live :expressionless:

εεετσι! αυτα ειναι λαιβ. τι machine head και metallica…

είναι μιά ατυχία και αυτό αλλά αισιοδοξούμε :slight_smile:

Μην ανυσηχεις Τραμπα…

Ποιοι Paradise Lost μωρε !!
Δεν μπορουν να συγκριθουν με το μεγαλειο μιας ζωντανης εμφανισης των Anorimoi !!

:smiley:

Ωραία οπότε στις 11 τα λέμε στο Κύτταρο!Το album έμαθες πότε θα βγει???


Now playing: Before The Dawn - Guardian
via FoxyTunes

η εταιρία μας είπε πως μέσα στην επόμενη βδομάδα το cd θα φτάσει στα μαγαζιά

φίλτατε destroyer ομολογώ πως δεν σε εννόησα αλλά δεν πειράζει, καλή καρδιά!

γενικά είναι αδύνατον να μην πέσεις πάνω σε κάποιο σημαντικό live, όταν κανονίζαμε γιά τις 16/10 οι paradise lost δεν το είχαν ανακοινώσει ακόμα… δύο φορές πέσαμε πάνω σε live amon amarth (δεν έχω καταφέρει να τους δω ακόμα ο γκαντέμης!) αλλά το μαγαζί το γεμίσαμε. τι να κάνουμε, ο καθένας ότι μπορεί :slight_smile:

Κι εγώ μάλλον θα παρευρεθώ στο stone

σας περιμένουμε να κάνουμε χαμό να γουστάρουμε

στο κυτταρο αδερφες μου, στο κυτταρο :stuck_out_tongue:

Ευκαιρια για ταξιδακι στη Πατρα λοιπον,δεν σας εχω δει και live ποτε…2μιση ωρες και τρελενομαι!!:vibrate:
Να δοξασω και το ΑΤΣΑΛΙΝΟ center-back…8)

γειά σου ρε Nathan αρχισκόρερ! :smiley:

επειδη δεν εχω ξαναπαει στο κυτταρο εχει μονο αρενα ή υπαρχει και πουθενα να καθεσαι?γιατι εχω σπασει τη μυτη μου και για εναν μηνα πρεπει να προσεχω και αρενα με τα πιτ και αυτα ειναι επικινδυνα

αμα βρω μερος να μεινω στην πατρα το βραδυ θα ερθω

το κύτταρο έχει και εξώστη με τραπέζια

πληρωνεις ομως επιπλεον?

όχι βέβαια