Anselmo's Favourite Work

Φηφιστε εδω το αγαπημενο full album με Phil στα lead vocals:)

Εψηφισα το παρατσουκλιμ.

Ευκολάκι. ΝΟΛΑ, οι καλύτερες ερμηνείες του Ανσέλμο ever.

Δεν τα έχω ακούσει όλα , αλλά πιστεύω το Far Beyond στους Pantera και κυρίως όλα των Down είναι οι καλύτερες δουλειές του.
Δεν θα ψηφίσω ακόμη.

Μετα το Nola παντως, αγαπημενο θα ελεγα το Great Southern Trendkill. Καπου εκει με βλεπω τελικα

Εγω στο FBD το ριξα γιατι ειναι απο τα αγαπημενα μου Pantera και συνηθως αδικειται:p

Ειμαι περιεργος να δω κι αν θα παρει κανενα Superjoint Ritual τιποτα…

CFH πρωτο για μενα,NOLA επισης πολυ ψηλα αλλα λιγο χαμηλοτερα απο CFH.

Aν και Panterόπληκτος,πιστευω οι ερμηνείες του Phil στο NOLA ειναι ανεπαναληπτες…

Αγαπημενο μου αλμπουμ με φωνητικα anselmo ειναι το Vulgar Display Of Power (κλισε, I know:)). Αλλα στο Far Beyond Driven και στο NOLA μαλλον κανει τα καλυτερα φωνητικα

Ο Ανσελμο σε ο,τι κι αν έχει τραγουδήσει δίνει ρέστα.:!:
Λόγω,όμως, Panterιασης και αγάπης για τον συγκεκριμμένο δίσκο, προτιμώ το COWBOYS FROM HELL. :bow2:
Με τα Vulgar Display of Power, Far Beyond Driven & NOLA ν’ακολουθούν.

Aυτο ακριβως πιστευω…

DOWN /
III: Over The Under και
Nothing In Return (Walk Away)

Πολύς πόοονος!

Καουμπουζ προσωπικα. Αστειρευτος φωνητικος τσαμπουκας και μαγκια.

Cowboys from Hell
NOLA

οι ερμηνειες σε ολα τα pantera και το use once and destroy ειναι εξαιρετικες
οι ερμηνειες στo a lethal dose και τα down IΙ,over the under ειναι πολυ καλες

αλλα

η ερμηνεια στο nola ειναι ανεπαναληπτη

Vulgar…για μένα, μετά γκάριζε υπερβολικά. Πολυ μεγάλη έκπληξη το τελευταίο Down που σχεδόν τραγουδά!

O,τι πεις φιλε…

Ευχαριστώ ρε φίλε να είσαι καλά που μου επιτέπεις να πω την γνώμη μου…

Ε τωρα κατι “σχεδον τραγουδαει” δε χρειαζονται,τη λες και χωρις αυτες τις ειρωνειουλες τη γνωμη σου:wink:

Ε, αφου σχεδόν τραγουδάει…δεν είναι και ο Παβαρότι! Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν τον πάω με χίλια ε?? Απλά πιστεύω ότι από το Far Beyond Driven και μετά ήταν λίγο υπερβολικός…φταίνε και τα ναρκωτικά βέβαια…