Anthrax Live in Athens 28/7/2013 @gagarin205

http://www.metalhammer.gr/magazine/news/4344-anthrax-headliners-gagarin205.html

Η προπώληση των εισιτηρίων θα ξεκινήσει Δευτέρα 27 Μάιου από το internet και Παρασκευή 31 Μάιου από όλα τα υπόλοιπα σημεία.

Τιμή: 26 ευρώ τα πρώτα 500 εισιτήρια και μετά την εξάντληση τους 31 ευρω

Σημεία προπώλησης: Στα Public,Ticket house και Ticket services (Πανεπιστήμιου 39, Στοά Πεσματζόγλου)

παλι τα ιδια θα λεμε…

[SPOILER]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑΑΑΑ[/SPOILER]

Γαμω τα λεφτα μου γαμω…αντε να τα σκασουμε και για αυτους,αλλα βαλτε τους μωρε σε εναν ανοιχτο χωρο με την μαλακια το Gagarin. 28 Ιουλιου θα εχει 40 βαθμους οξω,ελεος…

Σε αλλες περιπτωσεις ειχαμε το αναποδο, πρωτα ανακοινωναν ενα ονομα για καποιον εξωτερικο χωρο βλεπε Twisted Sisters και μετα πηγαινε σε κλειστο χωρο… Τωρα για σιγουρια λενε , βαλε το club και βλεπουμε:)

Ελπιζω να υπαρχει μεγαλη ζητηση και να τον αλλαξουν τον χωρο. Ποιο mosh pit και μαλακιες μεσα στο Gagarin…Οξω ρεεεεεεε!

Οπότε συνδυάζουμε Άνθραξ με Γουότερς και γυρίζουμε Θεσσαλονίκη με την εκδρομη του τικετχάουζ! Μπιουτιφουλ! :smiley:

:D:D:D:D [SIZE=“5”]Ναι ρε επιτελους.[/SIZE]αν στους overkill εγινε οτι εγινε,φαντασου εδω τι θα γινει.

Οταν λες “συνδυαζουμε ανθραξ με γουοτερς”. εννοεις κατι σαν το perrier ενα πραμα…:stuck_out_tongue:

Ω θεε, τι αρνητικότητα! :stuck_out_tongue:

Συνδυάζουμε οτι ημερομηνίες των συναυλιών ειναι κοντινές, και οτι θα δουε 2 συναυλιες κατεβαίνοντας μια φορα Αθήνα! :wink:

και γω ακριβως αυτο το λαιβ σκεφτηκα…!!! απο τα καλυτερα γαματα διασκεδαστικα πιτ που εχω μπει!!!

[SIZE=“3”]ΤΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ[/SIZE]

Η μονη συναυλια που δεν χανω για κανενα πουστη λογο.

Και το ελεγα πριν λιγο καιρο στον Moonchild, “σκεψου μαλακα Anthrax μονοι τους σε κανα Γκαγκαριν”.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

εχουν κενο και 27 και 29
λετε να παιξει και καμια θεσσαλονικη??
Μακαρι (χωρις να ειμαι τρελος φαν)

Ω ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ

ΤΗΣ ΠΟΤΑΝΑΣ

κι εγω μεσα!!! :smiley:

Δεν φερνουν και τους Maiden που παιζουν μαζι τους Τουρκια και να το κανουν σε κανα σταδιο(Καραϊσκάκη)? Μακαρι να τους φερουν και κατα Σαλονικα μερια εστω και μονους …

Τους εχω δει δυο φορες, αλλα Ανθραξ και κλαμπ ψηνει πολυ. Θα δειξει, θα δειξει, αναλογως τα κεφια λογικως.

Ψήνομαι ελεινα να πάω αλλά δεν ξέρω που θα είμαι εκείνη την περίοδο. Αν είμαι Αθήνα σιγουράκι

…καλό live…λογικά μέσα:):!:

Μέσα.

νταξ… απλά δε χάνεται…