Anthrax

Εξαιρετικη μπαντα,με δικο της στυλ.
Ιδιαιτερως υποτιμημενη στην Ελλαδα παντως.

O οποίος θα ηχογραφήσει όπου να’ ναι τον καινούριο δίσκο των Armored Saint

Οι θρυλικοί ARMORED SAINT έχουν ολοκληρώσει το γράψιμο 12 κομματιών και θα μπουν στο στούντιο τον ερχόμενο μήνα για τις ηχογραφήσεις. Το line-up θα είναι το ίδιο με του “Revelation” (2000) και του “Symbol of Salvation” (1992). Ο John Bush στα φωνητικά, ο Jeff Duncan και ο Phil Sandoval στις κιθάρες, ο Joey Vera στο μπάσο και ο Gonzo Sandoval στα τύμπανα.
avopolis.gr/metal

βασικα για τον belladonna ελεγα αλλα και ο bush θεος ειναι :stuck_out_tongue:

Xαχα, λάθος τότε. Ήμουν στο θρεντ των Anthrax, διάβασα θεός + Joey, ε λέω για τον Vera θα μιλάνε :lol:

Ελεορ.:stuck_out_tongue:

“…were you dropped as a baby 'cause brains you lack!” :bow:

συγκροτηματαρα…πολυ μετανιωνω που 2005 νομιζω,δεν τους ειδα στο ροκγουεηβ,αλλα ακομα ελπιζω…among the living ο αγαπημενος μου δισκος,αλλα βεβαια,και με Μπους κ με Τζου,γ@μ@νε ανελεητα…(αυτο το indians live,ποοτεε θα το δω επιτελους γμτ???)

Κι εγω ρε γαμωτο αλλα ηταν οι μονοι που ηθελα να δω εκεινη την ημερα οποτε ειδα πως δεν αξιζε.Για μενα οι Anthrax ειναι μια απο τις κορυφαιες thrash metal μπαντες αλλα προσωπικα δε με παει να τους ακουσω με Bush,οχι οτι ειν κακος αλλα προτιμω τον “ωραιακυρια”.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ειχα ακουσει ποτε το The Greater of two Evils (Παλια Τραγουδια των Anthrax ηχογραφημενα ξανα με την τοτε συνθεση οποτε και με τον Bush στα φωνητικα! )
Ακουγα το Keep It in the Family και επιασα των εαυτο μου να κοπανιεται σαν να ημουν και παλι εφηβος!!
Ακουω και στα καπακια το Only και θελω να τα σπασω ολα!!!

Εκπληκτικη φωνη ο Bush!!
Πολυ θα γουσταρα να τους ειχαμε δει με τον Bush Live.
Μακαρι να βγαλουν ενα καλο δισκο γιατι και τον Scott Ian γουσταρω με τα χιλια και τα τελευταια τους δισκακια μου αρεσαν αν και δεν πρεπει να τα προσεξαν πολλοι!!

Κατάρα έχει πέσει στους Anthrax, πάλι τραγουδιστή ψάχνουν, κρίμα τα καλά τα λόγια που έλεγε ο Ian για την πάρτη του#-o[-X:!:
Και τώρα…νέος δίσκος:?..περιοδία:?..που θα ερχόντουσαν και εδώ:?..δεν είμαι σε ηλικία και για άλλα αναπάντητα ερωτήματα:roll::!:

αγαπαμε ΑΝΘΡΑΞ …

Μπανταρα! Με χαλασε λιγο που εφυγε ο μπους και ηρθε καινουργιος, αλλα δεν πειραζει, και παλι θεοι ειναι!

Και μαλλον θα ξαναγυρισει ο Bush… μακαρι δηλαδη.
Ο καινουργιος αντιο…
Οι Anthrax μερικες φορες απο επαγγελαμτικης πλευρας ειναι σαν να παιζουν με την τυχη τους και αυτο εχει αντικτυπο και στη μουσικη τους.
Θελω τρελα να τους ξαναδω…

Μπουρδελο το καταντησανε το μαγαζι-γωνια. Κριμα…

Χλωμό το βλέπω να γυρίσει ο Bush:-k#-o:!:
Χλωμό και το μέλλον των Anthrax[-X:!:

Aκυρωσαν τελικα την εμφανιση τους στο Wacken…:frowning: Δεν μας τα λεει καλα ο Scott Ian τελευταια…

Belladona ρεεεεε… http://www.youtube.com/watch?v=k4nNaQSZTic&feature=related

Πολυ σταθερη μπαντα…Μπραβο σας παιδια…Εν τω μεταξυ μας δουλευουν?Τον bush τον ειχαν διωξει κακως κακως για τα φραγκα του reunion και τον θελουν παλι πισω?Scott αντε σε κανα ριαλιτυ…:!:

Γαμώτο ο Bush είναι φωνάρα και όλα καλά αλλά οι δίσκοι που έβγαλε με τους Anthrax δεν με εντυπωσίασαν ποτέ. Μάλλον είμαι old school fan τους…:stuck_out_tongue:

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.