Anthrax

Προτιμάμε Bush και παίρνουμε την δόση μας με Αrmored Saint που-κλασικα-δίνει ρεσιτάλ!

Στο link του αγγλικου Metal Hammer που εδωσε ο alejandro_mshrm εχει poll με τιτλο ‘‘Who would you rather front Anthrax during this summer’s Big Four shows and UK Sonisphere festival?’’ και ο Bush προηγειται με ποσοστο 64%… Και εγω αυτο ψηφισα, παροτι γουσταρω και τους 2 και εχω εξηγησει τους λογους. Δεν θα με χαλασει με Belladonna, αλλα σκεπτομενος πιο σφαιρικα προτιμω Bush…

Αυτος ο Scott Ian θα μας τρελλανει ολους…ας το διαλυσει πια το μαγαζι να τελειώνουμε…

Υ.Γ Παλι δεν θα δουμε τον Bush για τα χαιρια ενος μαλάκα…

ΟΡΙΣΤΙΚΟ!!ΠΙΣΩ Ο ΜΠΕΛΑΝΤΟΝΑ! ΝΑΙ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ασόβαροι και για γέλια.
αν δεν ήταν ο Bush οι Anthrax θα είχαν εξαφανιστεί εδώ και 20 χρόνια.
κρίμα που τους έσωσε τον κώλο πέρσι το καλοκαίρι στο Sonisphere.
έπρεπε να τους αφήσει να βουλιάξουν.

[-X[-X[-X

Ό,τι είπε ο Outshined κι ο Davidian.

Ο Ιαν έχει ξεφτιλιστεί μέχρι εκεί που δεν πάει. Διάλα το το μαγαζί ρε αρχηγέ!

Εγω δεν θα ξενερωσω κιολας, γιατι γουσταρω και Belladonna, αρκει να ειναι σε καλη κατασταση… Αλλα γενικα δεν ειναι αυτες κινησεις σοβαρου συγκροτηματος…

Eγώ προτιμώ Belladona αλλά πραγματικά το έχουν παραχέσει με τους τραγουδιστές, ας ελπίσουμε ότι θα είναι σε καλή κατάσταση στο sonisphere…

μη πατε σονισφερ αν δεν γουσταρε ρε γκρινιαριδες! ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΕΛΑΝΤΟΝΑ

και δικο μας να δουμε Μπους - με Ανθραξ δλδ, γιατι εχουμε δει με Αρμορντ Σεηντ

Ειναι οριστικο για Μπελαδονα δλδ? Χαλια, ποτε δεν μαρεσε η φωνη μου - ελπιζω να ειναι υποφερτος

Καλα νεα φανταζομα για αυτους που τους αρεσει :?:?:?

Ρε τι λετε τωρα;;;;Εχει φωναρα ο belladona.Ονειρο λεμεεε.8O8O8O

ετσι γαμω!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΑΒΑΤΑΖΙΑΝΟΙ ΓΙΑ ΜΠΕΛΑΝΤΟΝΑ ΡΕ

Nαι οκ το εχουν παρακανει εκει στους Ανθραξ, αλλα Belladonna ρεεεε! Γουσταρω 8)

Ακριβως αυτο.
Κριμα κριμα κριμα.
Ηθελα τρελα να δω και να ακουσω Bush, να ακουσω το Only και οτι αλλο απο εκεινη την δισκαρα το The Sound of White Noise και να απολαμβανα τα παλια τους κομματια με τον Bush στα φωνητικα.
Πορωτικη μπαντα και το 2005 ωραια περασαμε αλλα ηθελα το κατι παραπανω…

Γελοιότητες.

Ρε παιδες καταλαβαινω που γουσταρετε που θα δειτε Anthrax με Belladonna, αλλα αφου ηθελαν να συνεχισουν με αυτον γιατι διαλυθηκαν μετα το reunion του 2005? Για να γινει αυτο κατι δεν πηγαινε καλα, τωρα αυτο που κανουν δεν ειναι πισωγυρισμα?Δεν μπορω να καταλαβω και εμεις οι ‘‘απεξω’’ δεν ξερουμε τι εχει παιχτει, αλλα δεν μου καθεται καλα… Στις συναυλιες του Sonisphere θα παιζουν μονο κομματια απο την περιοδο με Belladonna?

Βασικά το 2005 εγώ είχα διαβάσει ότι ο Belladonna παράτησε τους Anthrax και δεν τον έδιωξαν οι άλλοι. Ότι και να πούμε πάντως δεν ξέρουμε ποια είναι η αλήθεια. Τι νόημα έχει το να τους κατηγορούμε για πουστιές, πισωγυρίσματα, κωλοτούμπες και λοιπά (που για μένα πιο πολύ ανήκουν σε μεσημεριανές εκπομπές)?Ντάξει μπορεί να ναι και οι χειρότεροι γλείφτες.
Το θέμα είναι να βγάλουν ΔΙΣΚΑΡΑ για μένα και μόνο αυτό.

Edit : Δηλαδή αν έχουν μαλώσει με τον Bush (που είναι πιθανόν να έχει πληγωθεί ο εγωισμός του και αυτός να στραβώνει) πρέπει ντε και καλά να τα βρούνε με Bush, αλλιώς τι??

Edit #2: Ρε Outshined, το ότι ο Bush τους βοήθησε πέρυσι και κάνανε μια σειρά συναυλιών, δε σημαίνει ότι έσωσε και την καριέρα τους. ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ (Anthrax και Bush) βγάλανε λεφτά απο αυτό, δεν το κανε τσάμπα ο τύπος. Και επίσης τόσα και τόσα συγκροτήματα έχουν ακυρώσει περιοδείες (βλ. Death κ.λ.π.) δε σημαίνει ότι “βυθίστηκαν στη λήθη”.

οταν θα φυγει ο Belladona παλι να δουμε με τι μουτρα θα πανε να ζητησουν παλι απο τον bush να καλυψει το κενο… ελεος πια, και γουσταρα αν δω Bush ρε γμτ.

Kάθε φορά που βγάζανε οι Anthrax άλμπουμ από το 95 και δώθε που τους παρακολουθώ, το άκουγα λίγο καιρό και μετά ξαναέχωνα το State Of Euphoria, Περζιστενζ και το Fistful of Metal για να ισιώσω. Εντάξει, το We’ve come For you all καλό ήταν και ίσως και κάτι παραπάνω από αυτό που θα περίμενε ενδεχομένως κανείς με κριτήριο τον απόπατο, αλλά και πάλι (στα αυτιά μου) τα άλμπουμς αυτά ποτέ δεν μου μίλησαν ιδιαίτερα.
Βασικά, η επίστροφή του Belladona με κάνει να σκέφτομαι πιο σοβαρά να πάω στο sonisphere, αν και πάλι χλωμό το βλέπω. Για μένα, η περίοδος που ακολούθησε της φυγής του Belladona είναι - στην καλύτερη των περιπτώσεων - συμπαθητική. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν τους θεωρούσα πεθαμένους απο το 92-93 και δώθε, με την έννοια ότι αν στο ένα χέρι βάλεις τα άλμπουμς βγάλανε επί εποχής Belladona (βασικά μόνο το State Of Euphoria να έβαζες, αρκούσε) και στο άλλο τα μετέπειτα, τότε…κλάφτα.