Arcana 31 Μαρτίου Αθήνα

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=18439

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΘΕΛΩ!!! Πάλι Αθήνα όμως… :cry::cry::cry:
Ελπίζω να υπάρχει σάλιο μέχρι τότε αν και Μάρτιο θα πέσουν πολλές συναυλίες μαζεμένες…

Θέλουμε και στη Θεσσαλονίκη!!! :frowning:

Όμορφααα! Αν όλα πάνε καλά θα είμαστε εκεί, ελπίζω σε καλό εισιτήριο.

Την πρωτη φορα που ειχαν ερθει, ειχα ακουσει / αγορασει, μονο, το “Dark Age of Reason” του 1996, και αν και μου αρεσε αρκετα δεν ειχα ασχοληθει περισσοτερο και δεν ειχα παει (στο Bug νομιζω ειχαν παιξει:-k). Τωρα ομως δε χανονται… Ποιος περιμενει, αλλα 14 χρονια:p.

Ναι. Ναι. Ναι. Ναι. Ναι. Ναι. Ναι. :smiley:

Djnefilim, ετοιμάσου. 8)

Ειμαστε ηδη εκει μιστερ:wink:!

Τι λες τωρα!
Ειναι ιδεα μου, η τα τελευταια δυο χρονια εχουμε δει και θα δουμε συγκροτηματα και καλλιτεχνες που δεν ειδαμε, ετσι μαζεμενους κιολας, ποτε;
Λογικη τιμη εισητηριο και ειμαι(στε) εκει.

Που βλέπετε να παίζουν; Κανά γκαγκάριν παίζει;

Aφού δε θα πας τι το παιδεύεις.

Πάω σε συναυλίες ρε γρουσούζη! Από περιέργεια ρωτάω, γιατί ακούω μερικά απ’ αυτούς.

Θα είναι μαζί και ο Peter Bjargo και οι Desiderii Marginis. Για όσους γουστάρουν αυτού του είδους την μουσική, μιλάμε για κάτι παραπάνω από ένα χορταστικό πακέτο! :smiley:

(αναρωτιέμαι βέβαια τι κόσμο μπορούν να μαζέψουν…)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Keny Arcana? :-k

Μεσα θα μαστε, το ειπαμε.

πολυ ενδιαφερον, θενξ φορ δε ινφορμεησον! κι εγω ψηνομαι.

ξερει κανεις οποιαδηποτε πληροφορια γι αυτο το live? ψηνομουν, αναλογα με το εισιτηριο και καθως πλησιαζουν οι μερες ψαχνω απο δω κι απο κει κ δε βρισκω ουτε μια ενημερωση. εκτος αν δεν εχω καταλαβει καλα κ εννοουμε 31 μαρτιου για του χρονου :stuck_out_tongue:

παντως, αν ΔΕΝ εχει ακυρωθει, με τετοια (μη)-ενημερωση(?) προς τον κοσμο οι διοργανωτες κανουν οτι μπορουν για ν παει το live ακλαυτο…

Νομιζω αναβληθηκε για μεσα φθινοπωρου.

Κάποιο link, κάτι;

Το live δεν έχει ακυρωθεί, θα γίνει κανονικά. Απλώς ο Peter Bjargo θα παίξει μόνος του τελικά και όχι με τους Arcana όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί.

www.facebook.com/events/335444869904052

Τώρα τι καραγκιοζιλίκι είν’ αυτό;

Όχι ότι με χαλάει ο Πέτρος στην τελική, αλλά δε θα έδινα πάνω από ~15? γι’ αυτόν μόνο (και περισσότερο δικά του κομμάτια ίσως).

Δεν ξέρω γιατί έκατσε έτσι η όλη φάση, πάντως αυτό το πακέτο (με Empusae και Desiderii Marginis) παίζει και Γερμανία, Βέλγιο και Ολλανδία. Οπότε προφανώς ήταν επιλογή του ίδιου του Bjargo (υποθέτω δηλαδή).

Η τιμή των εισιτηρίων δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, αλλά δεν νομίζω να είναι πάνω από 15-20?.