Arch enemy, 27-28 Νοέμβρη

Κουλουρα.Μηδεν.Υπο το μηδεν βασικα.

το ακουσες??

Για την κινηση μιλαω.Οχι για το μουσικο αποτελεσμα.
Νομιζω ειχαμε συμφωνησει παλιοτερα οτι τα αλμπουμ με τον Liiva ηταν κορυφαια.
Τι σκατα θελουν και τα πειραζουν ?

οντως ηταν κορυφαια, αν και τα τελευταια τα θεωρω πολυ καλα, αλλα πιο μελωδικα (προσωπικα δε με χαλαει καθολου).
πιστευω ομως οτι αν ειχαν αντρικα φωνητικα τα τελευταια τους θα ηταν πολυ καλυτερα και θεωρω επισης λαθος αυτη την κινηση να επαναηχογραφησουν τα παλια.

μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες ερχετε επιτελους θεσαλονικη να γουσταρουμε λιγο…

ξερει κανεις ποσο θα κανουν τα εισητηρια?
δεν εχουμε λεφτα ρε αλλα τι να κανουμε θα τα δωσουμε ολα για τους arch enemy!

εχουν βγει στη τιμη των 29 ευρω:)

ξερετε που γινεται η πρωπωληση?
δεν ξερω γιατι μου φαινεται οτι δεν γινεται καθολου διαφημιση για αυτη τη συναυλεια…

Ε ρε γλέντια!!!
Samael κατάσταση στο Texas Necropolis το κόβω. Κρίμα πάντως γιατι άσχετα με την αδιάφορη Angella τα αδέρφια Amott δε τα βλέπει κανείς κάθε μέρα.

γιατι το λες αυτο?
εμαθες για μικρη προπωληση?
εγω παντως δεν το χανω το live.

εγω δεν ξερω ρε παιδια…
αντε εσεις ειστε αθηνα θα εχετε κοσμο αρκετο πιστευω αλλα εδω κανονικα επειδη ερχονται και πρωτη φορα θα επρεπε να εχει γινει σαματας και αντιθετος δεν γραφει κανενας και γενικα αυτη η συναυλεια περναει πολυ στο ντουκου ρε παιδι μ και δεν ξερω γιατι…
οπως ειπε καποιος ερχονται οι αδερφοι αμμοτ η angela και ενας απιστευτος drummer οπως ο erlandson!
και γενικα τελευταια πολυ λιγος κοσμος στις συναυλειες…

παντως εμεις θα τα σπασουμε οπως και να χει…
γιατι οπως και να το κανουμε τα anthems of rebelion και wages of sin ειναι μοναδικα!

[SIZE=“5”]ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ! ARCH ENEMY ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩ!![/SIZE]

ρε παιδια μια ερωτηση κανα support παιζει?:-k

Ξερει κανεις σετ λιστ??

η προπωληση πως παει??? :-k

εγω σημερα στη θεσσαλονικη πηρα εισητηριο νουμερο γυρω στο 300…

τεσπα ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΡΙΟ!!!

Καλησπερα παιδες!ξερει καποιος τι ωρα αρχιζει το live στην Θεσσαλονικη?και αν θα εχει εισητηρια στo μερος που θα παιξουν?δεν με βολεψε να παρω απο προπωληση…

Πολύ καλό το anti tobacco-live χτες! (Μου θύμησε τους λατρεμένους jethro tull!!! αλλά καμία σχέση :lol: ) Όσοι πάτε σήμερα Αθήνα μην αρχίσετε να καπνίζετε μέσα στο χώρο γιατί θα περιμένετε να ξεντουμανιάσει 1 ώρα για να μπορέσουν να βγουν. H κυρα-Αγγέλα έχει άσθμα και δεν την παλεύει! Τα μόνα αρνητικά της χτεσινής βραδιάς ήταν ότι παίξανε λιγότερο από 1,5 ώρα μαζί με solos, instrumental κομμάτια και encore και ότι ο ήχος ήταν υπερβολικά δυνατός… σε πολύ ενοχλητικό σημείο. Τα φωνητικά απ’ ότι μπόρεσα να καταλάβω τα βγάζει μόνη της (μπράβο!!!) μόνο που δεν έχει και πολλές αντοχές δυστυχώς… Ο κόσμος ήταν λίγος., μισογεμάτη η υδρόγειος και σχετικά ακούνητος εκτός από τον πυρήνα όπως συμβαίνει συνήθως… Το setlist δεν το θυμάμαι όλο οπότε δεν γράφω τπτ. Καλά να περάσετε όσοι τους δείτε σήμερα!!!:smiley:

Suppoert έχουν?

δεν εχουν support…να σβησετε τα τσιγαρα ολοι ομως γιατι δεν θα βγει η super star μεχρι να φυγει το ντουμανι!!!οτι να ναι…