Arch enemy, 27-28 Νοέμβρη

εχει προβλημα υγειας :wink:

ό,τι να ναι φίλε μου, αυτό ακριβώς.

Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό το σημείο, ντάξει, μέταλ ειναι, αλλά όχι να βουίζουν και τ’αυτιά μας για 2 μέρες μετά.

δεν μ αρεσε κ τοσο… καλυτερη η προηγουμενη φορα

τη προηγουμενη φορα που τους ειδα
παιζαν καλα ρε φιλε ειχαν καλο ηχο
καλες εκτελεσεις τα κοματια
βεβαια το moshing δεν ηταν τοσο φοβερο
αλλα ειχα
χασει το ενα μου παπουτσι\
και το βρηκα στο τελος της συναυλιας
σημερα δεν πηγα εχω καποια προβληματα οικογ.
και δεν ειχα ορεξη για τιποτα
παντως η angela που θυμαμε ενταξει το παλευει με τη φωνη της
αλλα σαν τη φωνη που ακουγεται στο δισκο
καμια σχεση
παντως αυτο το γκρουπ εχει ενεργεια πανω στη σκηνη
ειχε κοσμο σημερα???

πρωτη φορα τους ειδα σημερα οποτε δεν ξερω αν ηταν χειροτεροι η καλυτεροι απο αλλες φορες.

Εμενα μαρεσαν πολυ. ειδα ενα γκρουπ που εβγαλε πααααρα πολυ ενεργεια στη σκηνη (ειδικα sharlee και angela που χτυπιοντουσαν ασταματητα!!!), κ ειπε πολυ ωραια κομματια. σιγουρα περιμενα να παιξουν παραπανω οπως κ να ακουγοταν καπως καλυρερα η φωνη της angela.

ειδικα στα nemesis, revolution begins (κ αλλα που δεν θυμαμαι τωρα) εγινε χαμος μπροστα!

highlight τησ βραδιας για μενα ηταν στο τελος που περιμενα για αυτογραφα φωτογραφιες κτλ η συνομιλια μου με τον erlandsson

εγω: hey man can i have a pic with you?
Daniel: only girls…sorry…
εγω: oh come on man…one pic only…
Daniel: sorry man…sorry
εγω: OH COME OOON PLEASE PLEASE I AM BEGGING YOU!!! JUST ONE PIC!!!
Daniel: ooh ok…come here…

σαν ρουβιτσα εκανα χαχαχα. αλλα τελικα βγηκαμε φωτο:lol:

ποσο μα ποσο ΓΑΜΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ???

καθε φορα και καλυτερα!

τελικα την πετσετα την χωρισανε στα 20 τα παιδια?

και οταν ανεβαινουν οι securitades, τι σκατα ειναι, να σπρωξουν πισω εναν που κανει crowd surfing να προσεχουν τον ιδρωτα τους ή να ξεκινησουν το rexona.

εμεις ιδρωνουμε αυτοι βρωμανε? :lol:

Η συναυλία ήταν καταπληκτική, το γκρούπ έσπειρε και ο ήχος κρύσταλλο. Το κοινό ήταν άριστο και ένα φοβερό βράδυ πέρασε.

Κορυφή της βραδυάς, η ατάκα “Πλησιάζουν τα χριστούγεννα, οπότε θα παίξουμε κάτι σχετικό” . . . Bury Me An Angel

τέλεια ήταν, αρκετή ενέργεια από την μπάντα…θεούλης ο erlandnsson…o ήχος εκεί που έπρεπε…το κοινό πολύ καλο και μου έκανε εντύπωση που ο christopher έπαιζε τα περισσότερα solo, δεν θυμάμαι στην προηγούμενη πως τα μοίραζαν…

ετσι σου πε? και δεν τον εβρισες? :? εκτος αν εκανε χαβελε οφκορσ

οχι χαβαλε εκανε…μετα πηγαν κ ολοι οι υπολοιποι. απλα πηγαν στην αρχη ολες οι κοπελες μαζι να βγουν φοτο κ μετα πηγα εγω κ εκανε πλακα…:stuck_out_tongue: αυτο του λειπε να λεγε οχι!!!:stuck_out_tongue:

H μεγαλύτερη απάτη λαηβ που έχω δει ποτέ. Δεν τους είχα σε εκτίμηση αλλά μετά το λάηβ πιάσαν πάτο για μένα.

To χτεσινό εννοείς?

Yes…

Μπορείς να μας πεις περισσότερα???
θέλω να ακούω και την άποψη ενός που δεν τους άρεσε.:slight_smile:


Now playing: Biffy Clyro - Born On A Horse
via FoxyTunes

Tι να πρωτοπεριγράψω?
Το ότι παίξαν μετά βίας μια ώρα και δέκα λεπτά και ζήταγαν και 29 ευρώ?
Ότι σ αυτά τα 70 λεπτά κάναν 4 διαλείμματα?
Ότι το πρώτο διάλειμμα ήταν μετά το 4 τραγούδι?!?!?!
Ότι κάθε κομμάτι έπρεπε να έχει τουλάχιστον 6 λεπτά σόλο για να ξεκουράζεται η κυρία και να μάθουμε πόσο γαμάτος κιθαρίστας είναι ο Αμοτ?
Ότι η Αντζελα ζήτημα να “τραγούδησε” συνολικά 30 λεπτά και όλη η παραμόρφωση της φωνής έβγαινε από την κονσόλα?
Η ποζεριά ολόκληρης της μπάντας που ξεπερνούσε ακόμα και power-μεταλλάδες? Αλλά θα μου πεις και οι Arch enemy power παίζουν.
Ότι μας πήξαν στην Μεηντενική δισολία μέχρι που μου ρθε εμετός? Και η πλάκα είναι ότι μ αρέσουν οι Maiden.
Ότι σε όλα τα κομμάτια ήμουν σε μία φάση του στυλ, “κάτι μου θυμίζει αυτό”.
Το αστείο σολάρισμα του Αμοτ σε ένα από τα διαλείμματα σε φάση Γκάρυ Μουρ? Μόνο που δεν αγκαλιαστήκαμε μες το Γκαγκάριν από το πολύ σιρόπι.
Αυτά και άλλα πολλά.

το kill with rower το παιξανε???χα!χα!χα!
τι δεν μπορουσε η αγγελικουλα8O
γιατι δεν φωναξαν τον eric adams???8)

ε δες το θετικά. 70 φουλ λεπτά Arch Enemy είναι βασανιστήριο.
Σκέφτονται το κοινό και κάνουν διακοπές. :stuck_out_tongue:

δεν έχεις και άδικο :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:

τζαμπα μπηκες νιχιλιστ η πληρωσες για να τους δεις?:stuck_out_tongue: