Archgoat με Varathron

Χμ… ανοιγω τοπικ αν και δε νομιζω να ενδιαφερει πολλους…

Περαν των Αρκγκοατ, με ψηνουν οι Βαραθρον ρε γμτ. Μονο και μονο απο περιεργεια. Θα μου πεις το 2005 δεν ηταν ιδιαιτερα στα καλα τους και μονο ο γερο-Στεφανος Νεκροαμπισσιους εχει μεινει αλλα… Anyway, ιδωμεν…

H “εταιρία” που το διοργανώνει με αποτρέπει στο να πάω.

Varathron ρε φιλε καλη φαση… Θεσσαλονικη θα παιξουν?

:-k Τι εννοεις με το “εταιρεια” ?

ωραίο είναι να γίνονται τέτοιες μαζώξεις…

αλλά… μόνο black metal???
η Ελληνική σκηνή έχει και αξιόλογα death metal σχήματα…
τέλος πάντων… εκτός απροόπτου θα πάω… :wink:

Με βλέπω να πηγαίνω τελικά, χαχα. Αυτό το “ritual” δεν θέλω να το χάσω…

EDIT:Άρη κουφάλα, μ’έψησες, ΧΑΧΑ

Κρίμα κρίμα κρίμα. Η επαρχία στερεί πραγματικά ωραίες συναυλίες από τους φίλους του ιδιώματος.

Υπέροχη συναυλία, με Varathron κιόλας. Αυτό και αν είναι έκπληξη. Φοβερή μπάντα.

Περιμένω εντυπώσεις.

Keep blackmetal spirit alive…

Ξέχασα ν’αναφέρω πως κάποια φάση μετά το live, θα εμφανιστεί 1(ακόμα) DHG bootleg…:roll:

Support BoN!! χαχαχα

The Drug γραψε και εδω οτι μου ειχες πει στο pm.
Τι bootleg θα ειναι αυτο των DHG ?

Το “πρόβλημα” που έχω με τα παιδιά που διοργανώνουν τη συναυλία, είναι οτι πριν απο 1 χρόνο περίπου, έφτιαξαν ενα bootleg του “Fallen Angel Of Doom” των Blasphemy, κάτι που απο μόνο του δεν είναι κατακριτέο, μιας και δίνεται η δυνατότητα σε πολλούς που έχασαν τη σχετικά πρόσφατη επανακυκλοφορια του, μέσω της NWN!(ούτε λόγος για το 1st press της Wild Rags), να το πάρουν σε λογική τιμή και σε μια αρκετά προσεγμένη συσκευασία(leather A5 digibook). Όμως η καφρίλα που έκαναν να το παρουσιάσουν σαν κυκλοφορία της NWN!, τυπώνοντας το logo της εν λόγω εταιρίας στο πίσω μέρος του digibook, έκανα μέχρι και τον ιδιοκτήτη της NWN! να το αποκηρύξει μέσω του site του, δηλώνοντας παράλληλα, πως λόγω απόστασης δεν μπορεί να τους κάνει μήνυση γιατί θα του έφευγαν άπειρα χρήματα.
'Οσο για το DHG bootleg, θα είναι ενα ακόμα box set, σαν αυτά των Mayhem και Immortal που είχε “κυκλοφορήσει” παλιότερα, το οποίο θα περιέχει δυο 3" CD’s με live κομμάτια απ’την εποχή του Satanic Art(ενα ακόμα bootleg που έβγαλαν-για τη βινυλιακή έκδοση λέω) + κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι

Ακύρωσαν οι varathron…απο το myspace τους:

Varathron cancel show!

To all VARATHRON’s fans:

We would like to inform you that unfornatuelly VARATHRON will not take part in the upcoming show on 5th October because of the band’s guitarist (Sotiris) duty to the Greek Army .We are really sorry about that .It was a big honour for us to play in the same stage with ARCHGOAT and the other support bands.

.The only thing that we can say now is that we are looking forward for further shows in the future, combined with the promotion of our forthcoming new album “STYGIAN FORCES OF SCORN…” coming out during the autumn…

HAILS!

Oh shit…

ο σωτήρης αυτός είναι ο τυπάς από τους Revolting breed ε (τον ήξερα από πάτρα πριν φτιάξουν ακόμα τους Revolting Breed).