Οι Archive Live Σστη Θεσσαλονίκη

Μολις ακουσα στο ραδιο οι Archive παιζουν live την Κυριακή 15 Μαϊου στο Βιλκα Live Stage εδω στη Σαλονικα. Τιμή εισητηριου δεν ακουσα…Νομιζω οτι παιζει προπωληση κλπ κλπ. Αυτά. :wink:

Ναι ρε γμτ και ήθελα να πάω… Κατηραμένες πανελλήνιες… :confused:

ελα και εγω γραφω και τι να λεει…την αλλη βδομαδα αρχιζουμε και σιγα ποσο θα παιξουνε. αντε 2 ωρες το πολυ.

Ε, θα πάω σήμερα Anathema, λίγο δύσκολο να τα καταφέρω να πάω και την άλλη εβδομάδα… Άσε που είμαι και ολίγον τι άφραγκος…
Καλά να περάσεις εσύ και όσοι άλλοι πάτε :smiley:

Παιδια παιζουν και τη Παρασκευη 13/5 στο gagarin στις 9:30…λενε οι achive τρελα και θα ειμαστε και εμεις εκει… :smiley:

Pige kanenas xthes? Giati ego den ta katafera telika…

ουτε κ εγω πηγα αλλα εμαθα οτι ηταν αψογοι :frowning: :frowning:

Sorry αλλα εισαι απαραδεκτη …χαχαχαχ δεν παιζεσαι με τιποτα !!!

Εγω πήγα, τους είδα και ήταν ΜΥΘΙΚΟΙ! (που θάλεγε κι η άλλη η αδερφάρα ο Αραμπατζής)

Siga min den isouna esy… Leipei i poutana apo tin piatsa? :lol: :wink:

Sorry αλλα εισαι απαραδεκτη …χαχαχαχ δεν παιζεσαι με τιποτα !!![/quote]

Ενταξει το παραδεχομαι μονο λογια ειμαι αλλα αυτοι ηταν αψογοι. Τωρα θα τους ακουω λαιβ μονο απο το πισι μου :confused: :oops: :oops: :roll:

Para ma para poly kalo live. Apsogos ixos, katapliktikos fwtismos, poly kali emfanisi twn Archive. Sigoura epiasan topo ta 27E…
Bravo stin diorganwsi!
P.S. Arnitika shmeia kat’eme : to support (sorry…) kai i anamoni…

Poioi epaizan support? Kai posi anamoni eixe?

Sunny Μπαλτζη

[quote=“Hell-en”]

Sunny Μπαλτζη[/quote]

Meso Astra ekleisan?

Voulwmeno gramma diavazeis re sy Axl… :wink:

hehehe… Apla mou fainetai asteio pou kapoia pragmata einai “dedomena”… :wink:

p.s.: Tora proseksa oti ksexasa na valo smilie pou na xaskogelaei dipla stin proigoumeni erotisi mou… Entaksei re span, min varas. Tha kaneis tora kana skotzeziko patsa na xortasoume?