Προσπάθεια να φέρουμε Arcturus στην Ελλάδα

Join and Share the Arcturian Greek Clan! Thank you! :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/ArcturusGreekClan/

1 Like

έχω ακούσει ελάχιστα , σχεδόν δεν θυμάμαι νότα αλλά το ψήνω άσχημα

1 Like

Ευκαιρία να τους φρεσκάρεις. Δεν χάνετε! :slight_smile:

1 Like

Κάθησα κι έχωσα βινύλιο “Arcturian” πριν λίγο. ΟΚ, δεν υπάρχει, σε φάση το περιμένω όσο τίποτε άλλο και μακάρι να παίξουν όσα περισσότερα μπορούν από αυτό. Ούτε playlist θέλω να μάθω ούτε τίποτα, πραγματικά ό,τι και να παίξουν, από οποιονδήποτε δίσκο, θα είναι ένα αριστούργημα.

Το μόνο μου άγχος είναι ο Hestnaes, είναι από τις πιο αγαπημένες μου φωνές, μακάρι να τραγουδάει όπως στο δίσκο και να μη μας ταράξει στα φάλτσα.

1 Like

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα σου Leper_Jesus. Το Arcturian είναι όντως αριστούργημα όπως και όλα τα άλμπουμ τους σε διαφορετικό ύφος το καθένα. Γι’αυτό άλλωστε τους γουστάρουμε τόσο πολύ για την διαφορετικότητα, την πρωτοπορία και το άπιαστο μουσικό τους ταλέντο!

Όσο για το τελευταίο, εύχομαι και εγώ να ανταπεξέλθει πλήρως των απαιτήσεων μας γιατί είμαστε μια χώρα που εκτιμά ιδιαίτερα το φωνητικό του ταλέντο. Είμαι σίγουρος όμως και από την άλλη ότι θα τα καταφέρει μπροστά σε ένα τόσο απαιτητικό και πορωμένο ελληνικό κοινό. Έχε πίστη! :slight_smile:

τσιμπησα κ εγω τικετ,δε τους χανω αυτη τη φορα

Μπράβο σου Maiden1985, άψογη κίνηση. Τα 20αρια βλέπω να χάνονται σύντομα! :slight_smile:

1 Like

To τσίμπησα κι εγώ, υπομονή 2 μηνάκια τώρα

Σωστός! Πάντως θα αξίζει η αναμονή! :slight_smile:

Εχουν μεινει 2 εισητηρια των 20 ευρω στο viva.gr :sunglasses:

1 Like

Φύγανε τα 20άρια. Ήμουν αυτός που έκανε τα τρία, δύο!

6 Likes

χαχαχα ωραίος!

Τελειααα θα έρθουν τελικααα:grinning::grinning::heart::heart::heart_eyes::grin::sunglasses::smiley:

Αν όλα πάνε καλά θα είμαι και εγώ μαζί με αρκετούς φίλους και ειδικά μια φίλη που τους λατρεύει!

Πηραααα για arcturus και kreator
Hehehehehheeh

Και μια φρέσκια συνέντευξη που έδωσε ο Sverd με αναφορά στα ελληνικά live shows.

Διαγωνισμός Arcturus για 2 tickets για Θεσσαλονίκη και Αθήνα.

Ερωτήσεις…

  1. Υπάρχει support? Ξέρουμε τι ώρα θα βγουν?
  2. Έχει κανείς εικόνα του χώρου?
  1. Δεν ξερω. Μιση ωρα απο τοτε που λεει το προγραμμα :grin: (ειναι το μονο μειονεκτημα της τιμιοτατης εταιριας).
  2. Το παλιο Kookoo ειναι, αν σε βοηθαει αυτο.

8 γράφει πόρτες, οπότε χωρίς support μετά τις 8:30… Ρωτάω γιατί είδα στη σελίδα του μαγαζιού ότι στις 11 και κάτι έχει άλλο event, μη φάμε κανα πιστόλι με μόνο καμιά ώρα συναυλία…
Οκ, κατάλαβα πιο μαγαζί είναι, αν και δεν είχα πάει… Οπότε θα το δούμε την Παρασκευή τι λέει…