Προσπάθεια να φέρουμε Arcturus στην Ελλάδα

2 support θα εχει απ οτι φαινεται στο event,Diablery και Bordeline Syndrome

Για την συναυλία στην Θεσσαλονίκη θέλω να ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζει κάποιος.

Επειδή γυρνάω Ελλάδα μια μέρα πριν την συναυλία και δεν είμαι 100% σίγουρος εάν τα καταφέρω να πάω.

Για αυτό και δεν θέλω να κοιτάξω για εισητήριο νωρίτερα, οπότε η ερώτηση είναι η εξής:

Υπάρχει θέμα sold out? Μην τραβηχτώ άδικα και “φάμε πόρτα” στην πόρτα.
Θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει τρόπος να το μάθουμε αυτό πριν, σωστά?

1 Like

Δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα να βρεις εισιτήριο, τίποτα δε γίνεται sold out στη Θεσσαλονίκη!

4 Likes

Στην Αθήνα γίνεται sold out;

Όσοι έχετε πάρει εισητήρια αυτά ήταν Α4;

Ναι, αν και για το συγκεκριμενο, δεν ξερω πως παει.

Ναι, αλλα η συγκεκριμενη εταιρια παλιοτερα εδινε αποκομμα οταν εμπαινες. Δεν εχω συνειδητοποιησει αν το εχει σταματησει.

Ναι έγινε σολντ άουτ ή ναι είναι Α4 ;;

Γιατί θέλω πολύ να πάω και δεν έχω εισιτήριο . Μη πάω και φάω φόλα …

το εισητηριο θα ανταλλασετε στην εισοδο(το Α4 εννοώ),Πλησιάζει το sold out,απ οτι διαβασα η εταιρεία θα βγάλει λιγοτερα εισητήρια για άνεση

Για το sold out λέω ρε.

30 εισητηρια εχουν μεινει

Στη Θεσσαλονίκη δε θα έχει σαπορτ και οι πόρτες ανοίγουν στις 9, η μπάντα παιζει στις 10

καποιο εισιτηριο που να χει ξεμεινει? θα το παιρναμε ευχαριστως =)

Αν καποιος πηρε περισσευουμενο αποκομμα και δεν το χρειαζεται, θα το εκτιμουσα αν μου το εδινε, γιατι τα μαζευω. Για την ακριβεια, χρειαζομαι δυο, γιατι δεν πηρα ουτε εγω, ουυε ο φιλος που πηγαμε μαζι. Δε μας τα ειπανε πολυ καλα στο συγκεκριμενο τα παιδια… κατα τα αλλα οι Αρκτουροι επαιξαν παρα πολυ ωραια, ο ηχος μου αρεσε πολυ και το μαγαζι θα το ηθελα με λιγο λιγοτερο κοσμο. Ωραιο λαιβ.

1 Like

μ άρεσει που γράφαν πως πούλησαν και καλά λιγότερα εισιτήρια για να μην είμαστε πήχτρα…κι ήμασταν όλοι σα σαρδέλες… το κοινό μάπα, πολύ μέτριες αντιδράσεις, καμία σχέση με παλιότερες συναυλίες, πιο χιπστερομεταλλάδες η κατάσταση…κατα τ΄αλλα οι arcturus έσπειραν όσο μπορούσαν

oι περισσοτεροι νομιζω το ιδιο σκεφτομασταν.Αμα τιγκαρε δηλαδη τι θα γινοταν??Εγω ειδικα που ημουν κοντα στη σκαλα με επρηξαν.Μεγαλη μπαλα απ τη μπαντα.

Σας άρεσε όντως ο ήχος ; Ψιλομάτωσαν τα αυτιά μας, για εμάς που ήμασταν μπροστά. Σε σημεία δεν καταλάβαινες και τι έπαιζαν.

Αντε λεω να παω και γω σημερα
Απο sham mirrors παιξανε τιποτα?

Μόνο το Nightmare Heaven δυστυχώς.

από ήχο, τα πλήκτρα σχεδόν ανύπαρκτα και το έχαναν σε πολλά σημεία (μάλλον δεν άκουγαν ο ένας τον άλλον). ούτε εγώ πήρα απόκομμα στην είσοδο που αγόρασα από viva. είχε λέει στο ταμείο ακουμπισμένα. ο καθένας δηλαδή έπαιρνε 3-4. μεγάλο φεηλ.
σε γενικές γραμμές όμως βγήκα από το μαγαζί με χαμόγελο γιατι πολύ απλά είδαμε arcturus. το σετλιστ τρομερό και είχαν πολύ όρεξη.

Με ωτοασπιδες. Ξεχασα να το πω αυτο.

Offtopic αλλα συναυλιες ελλαδα δε θυμαμαι καν πως ηταν πριν ξεκινησω να βαζω ωτοασπιδες.
Ψεματα βασικα, θυμαμαι οτι παντα εφευγα και εκραζα για τον ηχο. Καλη διασκεδαση σε οσους πανε σημερα. Το ψηνα αλλα κραταω τα χρηματα για αλλου