Arkangel & Architects@Texas 28/03/09

Ναι ναι!!! οι Arkangel έρχονται 28 Μαρτίου!!! Το επιβεβαίωσα χτες στο τέξας που είχα πάει να δω war from a harlots mouth! Αναμοονή λοιπόν για την αφίσα:D

Πφφφφ. Ποιος τους χεζει μωρε τους Arkangel;

[SPOILER]Ειναι επιτελους γεγονος. Οι Slayer του brutal hardcore ερχονται στην Ελλαδα.

Η μονη μπαντα που καταφερε να αγγιξει τον τσαμπουκα του Forever War.

Το μοναδικο σχημα με φωνητικα τοσο αυθεντικα και beatdowns τοσο ανελεητα που κανουν το υπολοιπο hardcore να μοιαζει με συφερτο.

Μονο και μονο λογω αυτου του δισκου.

Το τελευταιο τους ηταν λιγο απογοητευση, αλλα δε μαμιεται.

Κατα τ’ αλλα, θα απολαυσουμε μαζι και τους Architects. Τους καλυτερους μαθητες της μεγαλης των Dillinger σχολης.

Μεγαλο πακετο παιδες. Δε με βλεπετε να κραυγαζω επειδη με ειχε ενημερωσει ο Outlaw πρωτος - πρωτος.[/SPOILER]

8O 8O

Say What ? Απιστευτο λαηβ θα ειναι !
Παρεα να δω αν θα βρω γιατι το ψηνω ασχημα.

Ποτε φτιαχτηκε το θρεντ ρε παιδια και γιατι δεν εχω ποσταρει ακομα?8O
Τεσπα,επιτελους θα δουμε Arkangel ρεεεεεεεεεε!!!

Με την ευκαιρια να ενημερωσω οτι στις 26 Απριλιου ερχονται οι θεοι Full Blown Chaos ενω 20 Ιουνιου ερχονται και οι Slapshot(που δυχτυχως μαλλον θα χασω:().

Σαββατο πάω για τικέτια.

Για πείτε τι να ακούσω από Architects.

E,δυο δισκακια εχουν ολα κι ολα.

Παντως εγω που δεν ασχολιομουν και πολυ με τη παρτη τους ακουγοντας το Ghost Of The Salt Water Machines σ’ενα φιλο μου το βρηκα ενδιαφερον.Ριξε μια αυτια εδω για περισσοτερα

Εγώ λέω για αυτούς όμως. :stuck_out_tongue:

edit: πάρτε και την αφίσα.

Ωπ,εχεις δικιο.#-o

Tι ψαχνεις παρεα,ρε γελοιε;Εδω ειμαστε ΚAI για σενα!

Υπάρχει προπώληση? Αν ναι που ρε παιδιά?

τώρα που γύρισα παίζει άσχημα να πάω…πρέπει να ναι πολύ καλό live και οι Architects είναι εξαιρετικο support ε!

Ε, ε! …κι εγω θελω να παω αλλα ουτε εγω εχω παρεα! (μαλλον θα παω ουτως ή αλλως…:slight_smile: )

Πως το βλεπεις; Θα περασεις καμια βολτα;

Ναι ρε,εννοειται!

μπιλυ παλι στο ΑΝ θα σε δω δηλαδη?
θα ειμαι εκει γυρω…
ισως περασω.

Ωραιο event ψηνεται !
Kαι Architects που ακουσα προσφατα μαρεσαν αρκετα !

Τα λεμε εκει μαγκες.:wink::smiley:

αν δεις κανέναν με ενα ξανθο γκομενάκι απο δίπλα χαιρέτα! εεε τι στο διάλο πόσες γυναίκες να χει το live:p

Πιστεψε με,σ’αυτα τα live οι γυναικες εχουν αυξηθει τελευταια.:stuck_out_tongue:

Eτσι θα’ναι το γκομενακι