Arkangel & Architects@Texas 28/03/09

ωραία άμα προλάβω θα σας δω…


Now playing: In Flames - Evil In A Closet
via FoxyTunes

Το live γαμησε!Οι Arkangel τα εσπασαν,αρκετα καλοι οι Architects.Περισσοτερα αυριο.

ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ.-

Δεν είμαι ο αρμόδιος για να κρίνω (μιας και δεν το κατέχω το άθλημα ιδιαίτερα), αλλά ήταν ένα λάιβ για να ξεχωρίζουμε τους ΆΝΤΡΕΣ (Arkangel) απ’τ’αγόρια (Architects).
Όσοι επέλαξαν να φύγουν μετά την εμφάνιση την τελευταίων, έχασαν την ευκαιρία επιτέλους να μεγαλώσουν. Αυτά. Τα λέμε στους Birdflesh!

10 στα 10 οι arkangel, μετριοι οι architects

Ελα νταξει,δε νομιζω να το εκανε κανενας σοβαρος ανθρωπος αυτο.Εξαλλου μια μπαντα επαιζε χτες αφου μπαντα αρκιτεκτς δεν υπαρχει και με τα σαπορτ γελαει ο κοσμος.

Nτάξει, θεοί οι Αrkangel, μέτριοι οι Architects και τα σαππορτ αν ξεκαβαλήσουν το καλάμι ίσως ακούγονται. Ωραίο και το mosh στους Arkangel, καιρό είχα να χωθώ.

Πολύ γέλιο που φύγανε όλοι οι φρατζάτοι μετά τους Architects! Δεν πειράζει, μας έμεινε χώρος να απλωθούμε.

Σοβαρά υπήρξαν “άτομα” που φύγαν πριν Arkangel?!!? :lol3:

Ναι,εγινε κι αυτο.:stuck_out_tongue:

Τραβηξα 1-2 βιντεακια απο Arkangel,καντε υπομονη και θα τα δειτε στο γιουτιουμπι.

Διακοσα ατομα βασικα.

Μπηκα να γραψω κατι παρεμφερες με αυτο που ειπε ο Bleedin. Μα τω Θεο, οποιος εφυγε μετα τους Architects, καλυτερα να μη ξαναπαει σε συναυλια, επειδη τετοιο πραγμα δε χανεται.

Κανονικα στο ρεπορτο δε πρεπει να γραψω τιποτα, παρα ενα ‘‘τι να λεμε τωρα, δε χωρανε περιγραφες’’, αλλα που θα παει κατι θα εβρω να πω.

Μλκς, Built Upon The Graves. ηξσγδσξγηξηγφξε.

Μπορεί να ήμουν σε άλλο live, αλλά είδα τον outlawtorn86(ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΑΝ!!!) και τον Angmar αλλά δεν του μίλησα…


Now playing: Streetlight Manifesto - Failing, Flailing
via FoxyTunes

Thanks man!κι εγω χαρηκα πολυ.:smiley:

Πιο πολυ στο “Σε ειδα” κολλαγε αλλα τεσπα.

Δεν πατάω συχνά τώρα τελευταία στα χαρντκορολάιβ, μιας και δεν είναι το φόρτε μου, και τις αγαπημένες μου μπάντες από αυτό το είδος τις έχω δει σχεδόν όλες (Outlaw βασανίσου!:p)

Δεν ξέρω αν ήταν σοβαροί ή ασόβαροι όλοι αυτοί, ξέρω μόνο ότι μπήκα όταν παίζανε οι Αρκιτεκτς κι έπαθα πολιτισμικό σοκ! Ξεφνικά ένιωσα ΠΟΛΥ γέρος ρε παιδί μου! Μου θύμισε σκουλγουέηβ καταστάσεις και “πληρώστε 4 ευρώ είσοδο. Τα έσοδα θα πάνε στην πενταήμερη” σκηνικά. Μόνο ο Λυκειάρχης έλειπε.
Ε όλα αυτά τα παιδιά (νο πρόμπλεμ που είναι παιδιά έτσι? Εγω στην ηλικία τους δεν είχα τέτοιες ευκαιρίες σε λάιβ) έχασαν την ΠΟΛΥ μεγάλη ευκαιρία να δουν λάιβ μια από τις μεγαλύτερες μπάντες τριγύρω.

Δε λες παλι καλα που δε φερανε τιποτα Bring me the Horizon.Εκει θα ειχαμε πιο πολλα γελια.:stuck_out_tongue:

Ναι νταξει μονο που οι Arkangel ειναι metal μπαντα.Καμια σχεση με hardcore,τουλαχιστον ετσι οπως το εχω εγω στο μυαλο μου.Πραγματικα εγω αυτα τα παιδακια τα γραφω στα αρχιδια μου,μπορουν πραγματικα να πανε στον διαολο,δεν τα λυπαμαι καθολου και χαιρομαι που μας αδειασανε τη γωνια.Δεν ειμαι εμπαθης,απλα οταν βλεπουν την μουσικη σαν λαιφσταιλ και οχι σαν εκφραση πολιτισμου και τεχνης πραγματικα δεν εχουνε θεση γυρω μου,ποσο μαλλον οταν εγω θυμαμαι τον εαυτο μου παιδακι σε μια μικρη πολη της επαρχιας να μαθαινω οτι ερχονται π.χ. οι propain και οι slayer και να μη μπορω να παω.Τωρα που αυτα τα μαλακισμενα(γιατι για μαλακισμενα μιλαμε)εχουνε τα παντα στα ποδια τους και δεν εκτιμανε τιποτα.Στο μυαλο τους ειναι να πανε mall και να μπουνε myspace και να γραψουνε “K@lA οΙ @RCItEcT5 T@ sP@S@N3 0l4”.Και καθεστε τωρα εσεις και σπατε τα αρχιδακια σας γραφοντας οτι χασανε ευκαιρια να τους δουνε.Αφου δεν προκειται ποτε τους να νιωσουν το ΜΕΓΑΛΕΙΟ συγκροτηματων οπως οι Arkangel.

Btw,ειμαι σχεδον βεβαιος οτι ειδα τον Bleedin(ψηλος,αδυνατος με κοτσιδα?)

Aν λες κάποιον με μπλούζα Cursed, ναι εγώ ήμουν. :oops:

εννοειται πως εφυγαν ατομα μετα τους architects, δεν ειναι κ η πρωτη φορα π συμβαινει αυτο εξαλλου…καμια 250αρα να εκοψε συνολικα το live κ στους arkangel ημασταν γύρω στους 100.

Παρτε κι ενα βιντεακι ανεβασμενο απο μενα.

Ναι οκ,καλα καταλαβα.8)

α, καταλαβα ποιος ησουν. Μιλατε ωρε, δε δαγκωνω. :lol: