Arkangel

Απιστευτη μπαντα, απιστευτα αλμπουμ (με εμφαση στο φοβερο “Hope you Die by Overdose”) και απιστευτα live!

Θα εχω την χαρα να τους δω ισως και παραπανω απο μια φορα, μιας και μενω αυτο το καιρο στην πολη τους :stuck_out_tongue:

Για πειτε γνωμες.

βελγικο deathcore!respect σε αυτους και τους length of time

Arkangel και Length of Time είναι απλά ΘΕΟΙ.

Η8000- crew. :metal:

Congress,liar,length of time αυτες ειναι εποχες.Οκ στο θεμα μας,οι Arkangel ειναι ιστορικη μπαντα για τη σκηνη και περα απο τη δισκαρα hope you die by overdose(θεικος τιτλος)ειναι υπευθυνοι και για αλλες οπως το dead man walking και το mcd Prayers upon deaf ears ενω και το προσφατο is your enemy απλα γαμαει.

Υ.Γ.Bacillus καλα να περασεις

Εγω ειμαι περιεργος και εχω ακουσει μονο το Dead Man Walking,το οποιο ομως ειναι απλα
απιστευτο.
Τι θα παθω οταν ακουσω το Hope you Die by Overdose δηλαδη ?

Τη πλακα σου.Μιλαμε για δισκαρα.

Ειχα χρονια ολοκληρα να ακουσω για αυτη τη μπαντα. Τελευταια φορα ηταν που στο δισκαδικο που χει εκει στα εξαρχεια, μιλουσαμαε κανα μισαωρο για το Dead Man Walking.

Δεν ξερω, απλα μετα χαθηκα σε 25 ta life, Hoods, Fury of Five, Reprisal, Shockwave και Kickback για αρκετο καιρο, και φταει αυτο που ξεχαστηκα με τους Arkangel.
Να σαι καλα φιλε παντως, καιρος να ξαναβαλουμε το cd στο στερεο να θυμηθουμε τα παλια :smiley:

Εισαι μαγκιτης το ξερεις?:slight_smile:

Ξεθαβω το θρεντ μιας κι απ’οτι εμαθα οι Arkangel θα μας ερθουν γυρω στα τελη Μαρτιου(και μαζι με Architects).A,ρε τι εχει να γινει αμα συμβει κι αυτο(ακομα ειναι ανεπισημο οποτε μη το δεσετε φιογκο).

Κρίμα που δε θα τους δω Ελλάδα, αλλά έρχονται μεγάλες μέρες.


:stuck_out_tongue:

(δείτε και τιμές και προβληματιστείτε…)

^ Ψοφα ρε !

Επ τωρα το δα.

Τι λενε αυτοι οι Arkangel ρε παιδια; Καλοι, καλοι; Να τους ψαξω;

Ασε τ’αστεια ρε.:stuck_out_tongue:

Καλα ντε. =\

Για να πουμε ομως και κατι σοβαρο, το τελευταιο μου φαινεται πως ειναι το κατωτερο τους. Ωραιος δισκος, αλλα πολυ metal ρε γμτ. :?

Χτες το ακουσα και δεν εχω παρα να συμφωνησω.