Arm your Desires 4 ,30-31-01 Ιουλιου-Αυγουστου

Περιμένουμε απο στιγμή σε στιγμή την ανακοίνωση των μπαντών που θα παίξουν στο 3ήμερο.

Το μερος που θα γινει το fest παραμενει το ιδιο(εκτος απροοπτου)
δλδ έξω απο το Τύρναβο,κοντά σε ενα χωριό ονόματι Αργυροπούλι.

Για παραπάνω ινφο κτλ στο http://arm-your-desires.blogspot.com/.

Παρασκευη 30 Ιουλιου

PROPAGANDA
BAD TRIP
MARCH INTO THE VOID
KALAZAAR
PARANORMAL
GO FILTH GO
KOPROSKYLA
SONIK FIST
SABOTAZ
PAREISAKTOI

Σαββατο 31 Ιουλιου

WAXING GIBBUS
INDICO
XASMA
OUTLAW GENERATION
DYSPNEA
ARROSTIA
ΑNTHSTROFH ΜΕΤΡΗΣΗ
ARXH TOU TELOUS
NO MIND
DESPITE EVERYTHING

Κυριακη 1 Αυγουστου

HOMO SERVUS
TOTALALITAR
BIBIBO + THE ROCKETS
TERROR DETONATOR
PROGRESS OF INHUMANITY
EXPLOIDING HEAD SYNDROME
THOSE DAYS
JACKPOT

Ομορφα :smiley:

ναι ρε σι, πολύ καλό line up. νταξ μωρέ και ας μην έρθει μπάντα απ’έξω.
πέρσι ειχα έρθει ALPINIST βλέπεις. (κάπιοι δεν τους είδαν :p)

Ναι τους θυμαμαι, οντως καποιοι δεν τους ειδαν :stuck_out_tongue:

Σαββατο θα ειμαι σιγουρα και αναλογα με την παρεα μπορει να σκασω απο Παρασκευη. Θα δειξει.

Αντε ρε τρομπέτες!!! :p:p

Εψηνα για τρίτη μέρα που παιζαν κατι φιλαρακια, those days, αλλά και για go filth go, despite everything, dyspnea, bad trip, totalitar, κυρίως, αλλά μάλλον δε θα σκάσω

Πφ, δεν τρελάθηκα και τόσο με το line- up, έχω δει πολλούς από αυτούς (όπως και οι περισσότεροι που θα σκάσουν στον Τύρναβο υποθέτω :p). Θα μου πεις, ΟΚ, για τη φάση πας ούτως ή άλλως.

Πριν λίγο γυρισα. Όμορφα ήταν αλλά ρε γαμώτο με το που νύχτωσε δεν βλέπαμε την μύτη μας. Θα μου πεις μεσα στην φυση είσαι, τι θέλεις; Ε, κάποιο φωτάκι και εκτός σκηνής δεν θα ήταν κακό να είχε προβλεφτεί νομίζω. Στις αποκαλύψεις οι “Despite Everything” που δεν είχα ξανακούσει. Την είχα πέσει αλλά ακουγόντουσαν και μόλις άκουσα κανα δυο τραγούδια τους βγήκα από την σκηνή και πήγα μπροστά να τους δω. Πάρα πολύ καλοί. Άντε και του χρόνου.

Γαμάτη μπάντα ρε! Από τις πολύ καλές του χώρου στην Ελλάδα και γενικά πολύ φρέσκος ήχος για τα ελληνικά δεδομένα. Τους είχα δει τον Ιανουάριο και περιμένω την επομενη φορα.

Οι τύποι εντωμεταξυ το ψάχνουν πάρα πολύ. Εχουν ένα χρόνο ιστορίας κι έχουν κάνει τεράστιο βαλκανικό τουρ το χειμώνα.

Μπράβο στα παιδια, πραγματικά