Arsenal

άντε ρε ώρα να αλλάξουμε ομάδα

ακούω προτάσεις

Είναι φοβερό πώς αλλάζουν τα πράγματα μέσα σε λίγο καιρό. Πώς ξεκινήσαμε και πού φτάσαμε…

Και οι επιτυχίες των άλλων (μέχρι και η United παίζει να πάρει το κύπελλο και να χρυσώσει το χάπι) ενισχύουν την πίκρα μας. Η Σίτι που δεν βλεπόταν όλη τη χρονιά έκανε μεγάλη υπέρβαση στην Ευρώπη και τώρα πετάει, ενώ η Λίβερπουλ έχει σημαντικές πιθανότητες για το Γιουρόπα (+ την τρελή ανατροπή). Ε, να το πάρει και η Τότεναμ να πέσουμε τάβλα όλοι.

θα κανουν καμό οι οπαδοί λέει σήμερα ε?! wenger out walk στο 75 και πιθανότατα χαμηλό ιστορικό στις κερκίδες :stuck_out_tongue:

Ναι, λέει έλειπαν 10.000 από αυτούς που έχουν διαρκείας, αν κατάλαβα σωστά. Σκέφτομαι να συμβάλω και εγώ από τη μεριά μου κόβοντας τον οτε tv. :stuck_out_tongue:

Μαύρο χάλι (και) χτες. Όσοι θα πάνε στο Euro κάνουν συντήρηση και οι υπόλοιποι μάλλον σκέφτονται ήδη τις διακοπές τους.

Δεύτεροι φέτος. Πενταετές συμβόλαιο στον Βενγκέρ.

Ευχαριστούμε Rosicky και Arteta για την προσφορά τους.

Δεύτεροι στο φετινό πρωτάθλημα της πλάκας, δέκα βαθμούς πίσω από τη Λέστερ. Σίγουρα όμως κάποιοι Άγγλοι οπαδοί θα πανηγυρίζουν αυτή τη στιγμή που έβαλαν από κάτω την Τότεναμ. Τι να πεις…

Να αναφέρω εδώ για όσους δεν το έμαθαν πως ο Γουέλμπεκ στο παιχνίδι με τη Σίτι έπαθε σοβαρή ζημιά στο γόνατο και θα χάσει ένα μεγάλο μέρος της επόμενης χρονιάς. :frowning:

Μεγάλε Τόμας, ήσουν άτυχος ακόμα και μέχρι τα ποδοσφαιρικά σου γεράματα. Θα είχε γράψει ιστορία αυτός ο παιχταράς, αν δεν είχε περάσει ως τραυματίας τα μισά του χρόνια στην Άρσεναλ.

Τον ευχαριστούμε για όλα.

γουιλσερ και γκαμπριελ με καλτσα-σαγιοναρα

Πηραμε τον Xhaka. Crimson εχεις μηπως πιο ολοκληρωμενη εικονα απο εμας τους υπολοιπους;

ελα αδερφε

https://www.youtube.com/watch?v=8vKsXrwoGdo

Αγέραστος. :respect:

Καλά ρε παιδιά, είναι δυνατόν να δώσαμε τόσα χρήματα (από 30 έως 40 διαβάζω) για έναν ακόμη μέσο; Δεν τον ξέρω τον Τσάκα και προφανώς ούτε με νοιάζει πόσα ξοδεύουν, αλλά με τόσα χρήματα ένα αμυντικό χαφ πρώτης γραμμής που τόσο μας λείπει το παίρναμε. Αν φυσικά αληθεύει το ποσό…

αρτετα, ροσιτσκι εχουν φυγει και πιθανως θα φυγει και ο φλαμινι. Βαλε και τους τραυματισμους καθε χρονο, καταληγουμε οτι ισως ηταν και αναγκαιος.
Επισης εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι απλα ενας ελπιδοφορος αλλα ηδη ετοιμος ενδεκαδατος μεσος σιγουρα ποιοτικοτερος απο ελνενυ. Τοσα λεφτα δεν ειναι παραλογα τα τελευταια χρονια.

Ισχύει ό,τι λες, αλλά έχω την αίσθηση πως όλο και κάποιον από τους μέσους θα πουλήσουμε. Ο Καθόρλα έχει έναν χρόνο ακόμα συμβόλαιο και βλέπω αρκετά πιθανή την αποχώρησή του. Και όσο δεν ανανεώνει ο Οζίλ… ενδέχεται να προορίζεται ο Τσάκα για αντικαταστάτης του, δεν ξέρω.

Πληρωσαμε τη ρητρα του Βαρντι λεει.

Αν θελει ο παικτης κλεινει το ντιλ…ομορφα πραγματα αν εχουν οντως ετσι

Είναι κάπως χαμηλή η ρήτρα του, γύρω στα 20. Δεν τον βλέπω να συμφωνεί αν δεν πάρει κάτι παραπάνω η Λέστερ. Τουλάχιστον αυτό θα έκανα εγώ.

εδω λεει οτι αυριο περναει απο ιατρικες εξετασεις

ρε μαγκες τουλαχιστον επεσε λιγο χρημα και μαλλον θα εχει συνεχεια…
Ο Βαρντι ειναι πολυ καλη περιπτωση πιστευω, πηραμε και αμυντικο χαφ…

ενα σεντερ μπακ να κλεισει και δεν εχουμε τρυπες θεωρητικα…μετα παμε για το κατι παραπανω

εγω δεν ενθουσιαστηκα. Εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο καλα μπορει να παιξει σε παιχνιδι κατοχης και αυτη η κινηση δειχνει οτι δεν θα παρει αλλον φορ.

au contraire mon ami

Πληρωσαμε τη ρητρα του μαχρεζ και περιμενουμε απάντηση

ΤΟΥΣ ΤΣΙΜΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ!!!