Arsenal

και κανα αμυντικο ρε παιδια! δυνατη κινηση το πακετο!

update

παιζει πολυ ασκημα να παρουμε τα αρχιδια μας και απο τους 2

Ευτυχώς! Αν και μόνο το θέμα του Βάρντι παίζει να είναι αληθές λόγω της χαμηλής ρήτρας του.

http://www.england365.gr/article/89553/Απλώς-το-καθυστερεί-ο-Βάρντι

o βαρντι αποφασιζει μετα το euro
που σημαινει οτι ψαχνει καλυτερη προσφορα…

Αχ ρε αρσεναλ ποσο μικρη εγινες…

Μπα, απλά είναι σε συνεννόηση με τη Λέστερ μέχρι να βρεθεί κάποιο κορόιδο που να δώσει ένα ποσό μεγαλύτερο από τη ρήτρα του.

Δεν είναι ανάγκη, ντε και καλά, να πληρώσουμε την υπεραξία αυτών των παικτών, υπάρχουν καλύτεροι. Τώρα, για το 20άρικο του Βάρντι, δεν θα έλεγα όχι να γίνει ο αντι-Γουέλμπεκ.

Καθολου δεν σας χαλαγε ο Βαρντι και ο Μαχρεζ, αλλα δεν το βλεπω να γινεται τελικα εκτος αν τα σκασετε.

Λεει αμα δεν κλεισει ο βαρντι παμε για Καβανι…και φετος

τον πηραμε τον μεγαλο επιθετικο

[SPOILER][/SPOILER]

Το Brexit επηρέασε φανερά την πολιτική του συλλόγου. #-o

Πέρα από την πλάκα, έναν καλό επιθετικό να ξεκουράζει/συμπληρώνει τον Ζιρού χρειαζόμαστε και είμαστε υπερπλήρεις. Ο Τσάκα, από όσο είδα την Ελβετία, φαίνεται πως είναι αυτό που ψάχναμε τόσα χρόνια για το κέντρο.

Τσάκα/Ράμσει/Οζίλ το καλύτερο κέντρο στο νησί.

:stuck_out_tongue:

Τι έγινε, τι έγινε; Η Άρσεναλ του ήθους και των υψηλών ιδανικών πάει [I]να αγοράσει τον τίτλο;[/I] Μμμμ;;; :roll:

Τσ τσ τσ. Ντροπή να κάνει τέτοια πράγματα η ομάδα του Λαού του Λονδίνου :!:

Τιτλος, Aρσεναλ, Ιγκουαϊν. :lol:

να αγορασει τον τιτλο??? :lol:
με ιγουαιν δεν “προκοψε” κανεις, μικρος παιχτης κ τοσα λεφτα plus ζιρου γελανε κ τα τσιμεντα!!!

Βρε το ξέρω, το ύψος της προσφοράς σχολιάζω. Νόμιζα ότι αυτά τα κάνουν μόνο νεόπλουτες ομάδες χωρίς Ιστορία (βλ. Τσέλσι, Σίτι κτλ.)

Σκουλήκι, εσένα δεν καταλαβαίνω γιατί σε διασκεδάζει η αναφορά της λέξης “τίτλος”. Λίβερπουλ δεν είσαι είπαμε; :razz:

Εξακολουθει ομως να 'ναι η πιο πετυχημενη ομαδα στο νησι. 8)

Έτσι :!:

Όσοι υποστηρίζουν άλλες ομάδες ζουν επιτυχίες. Εσύ διαβάζεις γι’ αυτές ή τις βλέπεις στο youtube :razz:

Ειμαι Αρειανος, τι μου λες; :stuck_out_tongue:

Για να γράφει ο μπαρμπα-γράκχος εδώ μέσα το pre-season έχει ξεκινήσει δυνατά!

ΣΑΣ ΤΡΟΜΑΖΟΥΜΕ

Πάμε γερά ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ με στόχο την 4αδα στο πρωτάθλημα την 8αδα στο FA Cup και να βγούμε και φέτος στην Ευρώπη (μέχρι τους 16)!!!

ΤΡΕΛΑΊΝΟΜΑΙ !!!

Auto troll !

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.youtube.com/watch?v=q7wNwkJ4CB4

:–