Arsenal

Και παρακολουθείς τα δύο πρώτα γκολ και βλέπεις παίχτες όπως ο Henry , ο Bergkamp, ο Pires, ο Viera, Ashley Cole … τι λες ρε φίλε τώρα !

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

το 5 και το 3 δεν τα λες και team goals.

ο Πιρες θα μπορουσε να παιζει και σε αυτη την αρσεναλ

τον πηραμε και τον μεγαλο αμυντικο

[SPOILER][/SPOILER]

λες αφου πηραμε αυτον να μην τα σκασουμε για Ιγκουαιν?

και τον μεσσι να παρουμε…

http://www.england365.gr/article/91432/Στην-Άρσεναλ-με-50-εκ-ο-Μαχρέζ!

ηταν που θα παιρναμε CF…

να παρουμε του χρονου τον ραβουση…το βαμβακα καινουργιο γυμναστη
να βαλουμε και κιτρινες φανελες…μηπως και δουμε προκοπη…

Λακαζετ προσπαθουν

Ο Μερτεζάκερ τραυματίστηκε στο πρώτο φιλικό, χειρουργήθηκε και έχει στο τσεπάκι του 3-4 μήνες εκτός δράσης. Καλό 2017 δηλαδή. Έτσι, για να μην ξεχνιόμαστε.

Δεν ξέρω τι ομάδα θα παρουσιαστεί σε δύο εβδομάδες από τώρα. Οι μισοί είναι διακοπές λόγω εθνικών, επιθετικός δεν υπάρχει (μόνο με τον Ζιρού δεν βγαίνει, ήμαρτον, ακόμα ψάχνεται ο Αρσέν) και ο μοναδικός κεντρικός αμυντικός στην προετοιμασία είναι ο Τσέιμπερς.

Ο βραζιλιάνος μορφονιός που είναι;

Έχει αμυγδαλίτιδα και αναρρώνει στη Βραζιλία. Απίστευτα πράγματα…

http://www.england365.gr/article/92183/Συμφώνησε-με-Άρσεναλ-ο-Μουστάφι

εγω παιδια το αφησα στο 45 και ηταν 1-0

απαραδεκτη διαιτησια σημερα

Ήρθε το γκολ στο 90 και δεν χάθηκαν βαθμοί . Πάλι καλά .

Πολύ τυχερό το γκολ που έβαλε μπροστά την Σαουθαπτον.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάλι πέναλτι η Άρσεναλ, κάτι παίζει εδώ.

Θα είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα φέτος, ήδη η Σίτι έχει αλλάξει προς το καλύτερο μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα. Το ξέρω πως είναι αρκετά νωρίς για συμπεράσματα, όμως το διπλό που έκανε σήμερα έστειλε ένα μήνυμα σε όλους. Για μας δεν έχω άποψη ακόμα, περιμένω να δέσουν και οι καινούργιοι.

Ο Γουίλσιρ πήγε δανεικός στην Μπόρνμουθ. Υποτίθεται πως ήταν έτοιμος να παίξει στο Γιούρο και τώρα ούτε που χωράει στην 18άδα. Μακάρι να ξαναβρεί τη φόρμα του παίρνοντας παιχνίδια εκεί, τι να πω…

Επιτέλους, τουλάχιστον πήραμε έναν παίκτη που σουτάρει με αξιώσεις εκτός περιοχής.

alexis, rosicky πριν τους τραυματισμούς, cazorla, chamberlain, arteta, ramsey, wilshere, elneny, giroud, vermaelen μια χαρα μπορουν να σουταρουν απο μακρια. Ο Βεγκερ τους λεει να μην το κανουν.

Οζίλ και Αλέξις, όλο το σήμα χτυπάτε στα γκολ σας, την τζίφρα όμως δεν τη βάζετε στο νέο συμβόλαιο.

Κατά τα άλλα, σήμερα αποκαταστάθηκε η τάξη. Και επειδή είμαστε ομάδα με ήθος που δεν πατάει τους πεσμένους, σταματήσαμε στα τρία.