Arsenal

8)[COLOR="#FFFFFF"]…[/COLOR]

Γαμεί η αρσεναλ

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

2 φάσεις 2 γκολ! :lol:
άντε γεια μωρε!

τους έχουμε γυρίσει ταινία στο 2ο!
1000 φορές Ράμσει στο κέντρο αντι του κοντου! Παίζει πιο σκληρά και δεν κρατά πολύ την μπάλα… Κάτι που ταιριάζει περισσότερο με τον τρόπο που πρέπει να παίζουμε βάση των παιχτών μπροστά…

Είναι τόσο ωραίο το αγγλικό πρωτάθλημα! Και που να μην είχε και τόσες απουσίες η αρσεναλ . Ααααααα και ο τσοχος δεν παλεύεται .

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αντε γεια!

Χωρις πλακα τωρα δεν μας αξιζε η νίκη… την κλέψαμε

Και αν κλέψουμε μερικές ακόμα είμαι αισιόδοξος για το Φινάλε…

ΤΙ ΖΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ

Έχω την αίσθηση ότι αυτό το παιχνίδι θα το θυμόμαστε στο τέλος της σεζόν για καλό σκοπό.

Ράμσει, είσαι παιχταράς, αλλά ΓΑΜΙΕΣΑΙ…

Είμαι μ’ ένα τεράστιο, χαζό χαμόγελο τώρα…

Ρε Σιξ, τι κλέψαμε ακριβώς;;;;;!!! Ήταν για 4-0 πριν βάλει την γκολάρα από το πουθενά ο Γιάγια. Χάναμε τα πάντα από μισό μέτρο.

Αρκεί να το πιστέψουν . Θα αποκλειστεί από την Barcelona στο τσου λου και θα κυνηγήσουν σοβαρά το πρωτάθλημα !

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα δεν κλέψαμε. Μέχρι το γκολ (γκολάρα) του Τουρέ, η Σίτυ ήταν ανύπαρκτη. Στο πρώτο μέρος βάλαμε τα γκολ, στο δεύτερο είχαμε τεράστιες ευκαιρίες. Ε στο 70 αράξαμε λίγο, στο 80 έκατσε το γκολ και στο τέλος μας άγχωσε λίγο. Αλλά είναι άδικο νομίζω να πει κανείς πως δεν το αξίζαμε.

Στα του ματς νταξ τι να πω και εγώ, περηφάνια μόνο. Μπράβο τους, πάμε διπλό στη Σότον τώρα να κάνουμε καλές γιορτές. Τεράστια νίκη.

Α και ο Ράμσεϋ καλός, χρυσός αλλά μη τα παίρνει όλα πάνω του, δεν βοηθάει την ομάδα. Ο Γουόλκοτ ακόμα χτυπιέται :Ρ

αν τσέλσι/λίβερπουλ/σίτι έπαιζαν όπως εμείς στο δεύτερο ημίχρονο και εμείς όπως η σίτι, το σκορ θα ήταν 6-0. Εμείς καταφέραμε και το κάναμε ξανά ντέρμπι στο τέλος.

γουολκοτ και ζιρου επαιξαν πολυ καλες αμυνες και ο κοσιελνυ εβγαλε μπαλια 60 μετρων για τετ α τετ

Ο τουρε έχει καταντησει πολυ κακος παικτης αλλα πηγε να το παρει μονος του στο τελος

πολύ ωραίος ο διαιτητής έπαιξε μεγάλο ρόλο στο παιχνίδι που είδαμε.

πολλες βουτιες ο στερλινγκ

μια παρομοια γκολαρα ειχε βαλει και στο προηγουμενο ο γουολκοτ αλλα ηταν οφσαιντ

Σίγουρα πρόκειται για την χειρότερή μας εμφάνιση στο πρωτάθλημα από τον Ιανουάριο και μετά. Ήττα εντός προγράμματος, περίμενα να γίνει μία γκέλα σε ένα από τα δύο κοντινά παιχνίδια. Οπωσδήποτε νίκη τη Δευτέρα λοιπόν.

Κάντε συντήρηση ρε, έχει κριθεί η ιστορία…

Όταν έληξε το παιχνίδι της Λέστερ με την Λίβερπουλ , πήγα να γράψω ότι το τέλος της boxing Day θα βρει την Αρσεναλ πρώτη αλλά μετά είχα δεύτερες σκέψεις Και λέω άσε μην γίνει καμιά στραβή και χάσει οπότε δεν το έγραψα . Πραγματικά κακή εμφάνιση …

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Α) Μια ζωή κομπλάρουμε εκεί μέσα.

Β) Γελάει ο κόσμος και με τα τρία γκολ.

Γ) Να πα να γαμηθούν και οι εκφωνητές και όλοι τους. Παίζεις σε μια δύσκολη έδρα, έχεις σημαντικές απουσίες και κάνεις μια κακή εμφάνιση. Τα “same old Arsenal” αλλού.

Δεν παίζει κανένα ρόλο, πραγματικά. Αυτά είναι να τα λέει ο Τσόχος και να νομίζει ότι λέει τίποτα σπουδαίο. :stuck_out_tongue:

Πριν δύο χρόνια είμασταν πρώτοι τέτοια εποχή (και συνολικά για τέσσερις μήνες από την αρχή της σεζόν) και βγήκαμε τελικά τέταρτοι.

Πάντως την Δευτέρα θα είναι πολύ δύσκολο το παιχνίδι. Τους είδα πολύ κουρασμένους σήμερα, και δεν επιστρέφει και κανείς από τους τραυματίες.

Το βλέπω με αγγλική περιγραφή. Καλά, αν έβλεπα με Τσόχο θα είχα κλείσει τον ήχο, δεν γίνεται τέτοιο βασανιστήριο.

Είναι κρίμα πάντως, ένα Χ έστω ρε γαμώτο.

Εννοείται πως στηρίζουμε φουλ Λέστερ στο επόμενο ματς και ας κλείσουμε δεύτεροι τον πρώτο γύρο.

Λέστερ-Σίτι, ε; Θα είναι ματσάρα λογικά και θα το δω, αρκεί να έχουμε κάνει το χρέος μας εμείς προηγουμένως.

Στα της μετάδοσης, φάγαμε το τέταρτο και ο Τσόχος δίνει ρεσιτάλ. #-o

Εμετικό Τσοχος όπως και να έχει … υπάρχει επιλογή στον OTE TV για αγγλική περιγραφή ;

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχω ΟΤΕ TV, στο ίντερνετ το βλέπω.

Πάντως δεν αντέχει η ομάδα, πρέπει να επιστρέψει κάποιος. Δεν υπάρχουν λύσεις.

Δεν είμαι οπαδός της αρσεναλ μου αρέσει σαν ομάδα αλλά περισσότερο μου αρέσει η premier League . Και πραγματικά αν και το σημερινό ήταν μεγάλο χαστούκι για τους λονδρεζους αποδεικνύει για ακόμα μια φορά ότι είναι το κορυφαίο πρωτάθλημα στον κόσμο .

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, δυστυχώς.

Martian, στις 10 Γενάρη είπε ο Αρσεν πως θα επιστρέψει ο Αλέξις. Και θέλω να πιστεύω πως μέχρι τα μέσα του μήνα θα έχουμε κλείσει έναν κεντρικό χαφ.