Artistz! Ξημερώνει... radioshow

Μάνοοοο!προδωσίαααααα!:stuck_out_tongue:

χαχαχ ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι, ξέχασα να ποστάρω.

Λοιπόν, είχα σκοπό να πάω στο αυριανό λαηβ αλλά μετά το συγκεκριμένο αφιέρωμα τους σιχάθηκα τους Mono και πούλησα το εισιτήριό μου στον μικρό μου ξάδερφο που ακούει Tokio Hotel για 3 ευρώ, μπας και το ξεφορτωθώ. Πραγματικά λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω αλλά ήταν όσο πιο άθλιο θα μπορούσε να είναι.

Καλά ξαναθυμήθηκα πόσο τέλειο είναι το Moonlight… Γαμώ, να ξανακάνεις τέτοια pre-show αφιερώματα, είναι ό,τι πρέπει ε . Νιce job=) Αν τα καταφέρω θα τα πούμε και από κοντά αύριο. Stay heavy

Thanx man! πάγωσα στην αρχή είναι η αλήθεια!moonlight έρωτας! θα κάνω για Fates περιόδου 89-94! σου λέει κάτι ?? :stuck_out_tongue:

Ωραίος! Να βάλεις όλη τη μαεστρία σου γιατί αυτό θα είναι το λαηβ της χρονιάς :wink:

Soundtracks! Ή αγαπημένα κινηματογραφικά μουσικά θέματα…Αν “Η εκδίκηση μιας Κυρίας”, το “2046”, το " The fountain", το “Elephant”, το “Straight Story”, “Ο Νονός”, το " Κάποτε στην Αμερική", “Ο Ελαφοκυνηγός”, το “Τσακισμένα λουλούδια”, το “Ρέκβιεμ για ένα όνειρο” και μερικά ακόμα αποτελούν και για εσένα αγαπημένες ταινίες, κόπιασε, άκου και θυμήσου όλα αυτά που σε μάγεψαν σε αυτά τα film! Enjoy!

http://www.radiobubble.gr/el/audio/6602/artistz-vol-12

Ήδη το ακούω, ενώ διαβάζω ΣΑΕ…απλά τέλειο…μακάρι να είχε star wars:roll::roll::roll:

ΣΑΕ :-k

Χωράγανε πολλά ακόμα αλλά κάποια έπρεπε να μείνουν έξω! thanx για τα καλά σου λόγια!

Συστήματα Αυτόματου Ελέγχου:p ωραία πράγματα δηλαδή…8)

Μακριά απο εμάς…:papas:

Νέα εκπομπή!

Σκόρπιες μουσικές κατευθύνσεις…Περιγράφοντας την εκπομπή μέσα απο τα τραγούδια: “Are you there?”, “Your hand in mine”, “All men are created equal”, “The truth is the truth, the only thing you can do is live with it”, “Runaway to what…”, “For love the only thing that make us humans”, “Όλα είναι δρόμος”, “Today has been the most perfect day I’ve ever seen…”

Anathema - Are you there?
Explosions in the sky - Your hand in mine
Sieges Even - Mounting castles in the blood red sky
Dream Theater - Repentance
Enigma - I’ll love you…I’ll kill you
Sigur ros - Olsen olsen
Marillion - Runaway
Pain of Salvation - Morning on earth
Ulver - All the love
Τρύπες - Δρόμος
Slipknot - Snuff
Radiohead - Videotape

http://www.radiobubble.gr/el/audio/6663/artistz-vol-13

Να πω και εγώ ένα μπράβο για να ενθαρρύνω την προσπάθεια!?!

Πολύ καλές επιλογές και πολλά αγαπημένα κομμάτια…:roll:

\m/ .

Σε ευχαριστώ αδερφέ…να είσαι καλά! θα έρθουν και καλύτερα…

Μάνο δεν ήταν κ πολύ \m/ η εκπομπή και θας μας βάλει χέρι ο τραμπ που χρησιμοποιούμαι true σύμβολα για false καταστάσεις! :lol:

έρχεται αφιέρωμα fates…!!!

Κουέστιον, υπάρχει περίπτωση ντάουνλοντ των πρώτων εκπομπών??:-k

Τα σέβη μου για το nick και ακόμα περισσότερο τα σέβη μου (αδυναμίες είναι αυτές) για το avatar!! :bow:

Οι τρεις πρώτες εκπομπές επειδή δεν έχουν μικροφωνο (είναι ουσιαστικά mixtapes) δεν επιτρέπουν το download λόγω πνευματικών δικαιωμάτων…το συγκεκριμένο ραδιόφωνο είναι αρκετά αυστηρό με αυτά…απο την τέταρτη εκπομπή και μετά που υπάρχει φωνή θεωρείται podcast και δικό μου πνευματικό δημιούργημα οπότε επαφίεται σε μένα αν θα επιτρέπω το download ή όχι, κάτι το οποίο κάνω…δυστυχώς μπορείς απλά να τις ακούς όποτε θες…τώρα αν είσαι τόσο hardcore fan εγώ τα έχω τα mp3’s…:smiley:

Σε ευχαριστώ για πολλοστή φορά!μιλαμέ την ίδια κινηματογραφική γλώσσα φαίνεται!:slight_smile:

Hardcore fan??!! :lol:

τις ήθελα για το αρχείο (κ γιατί παίζουν κομματάρες :slight_smile: ), αλλά οκ, κατέβασα τις υπόλοιπες…8)

προειδοποιώ, για τυχόν απορίες, θα χτυπήσω, μιας που έχεις και τα mp3’s!:smiley:

Αφιερωμάτων συνέχεια - Fates Warning

Fates Warning the 89-94 years! Γνωρίστε την πιο δημιουργική και σημαντική περίοδο του συγκροτήματος που είναι συνώνυμο με την κατάθεση ψυχής στο καλλιτεχνικό τους έργο μέσα από τα τραγούδια και τους στίχους τους…

http://www.radiobubble.gr/el/audio/6726/artistz-vol-14-fates-warning

τώρα ξέρω :wink:

therion - the siren of the woods :wink:

Βump γιατί έτσι! 2 μέρες πριν το live ένα ραδιοφωνικό αφιέρωμα στην πιο δημιουργική περίοδο των fates!

Αφιερωμάτων συνέχεια - Fates Warning

Fates Warning the 89-94 years! Γνωρίστε την πιο δημιουργική και σημαντική περίοδο του συγκροτήματος που είναι συνώνυμο με την κατάθεση ψυχής στο καλλιτεχνικό τους έργο μέσα από τα τραγούδια και τους στίχους τους…

http://www.radiobubble.gr/el/audio/6726/artistz-vol-14-fates-warning