As Extreme As It Gets @ Outlaw Rock Club

you can blame it on me…

(blame it on god-ess)

Όποιος Deathas παραπαονεθεί που θα ακούσει σερί δισκογραφία Bolt Thrower είναι μεγάλος παπαGay:p:p:p.

yeah man

Τη μέρα που θα αποφασίσω να το κάνω θα σασ φωνάξω και με το που θα πάει να παραπονεθεί κάποιος θα του ρίχνετε με ένα morning star. Σύμφωνοι;:smiley:

αμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.αχ morning star…τα νιάτα μου

να ρωτησω κατι ακομα για το προγραμμα

καινουργια παιζεις?

για να γινω πιο συγκεκριμενος

πχ στο thrash βαζεις the haunted (που ειναι σχετικα πιο μοντερνα μπαντα)
και αν ναι βαζεις πχ μονο απο τον πρωτο (που ειναι πιο κοντα στο καθαρο thrash) ? ή βάζεις και πιο και καινουργια κομματια σαν το godpuppet?
νεοthrash μπαντες παιζεις? municipal waste?
ή οταν βάζεις slayer, υπαρχει περιπτωση να βαλεις κατι απο τα τελευταια?

στο death metal
παιζεις πχ misery index?
malevolent απο το the will to kill

μετα
μπαντες οπως οι strapping young lad και fear factory που ανηκουν στον ακραιο ηχο, παιζεις καθολου?

ελπιζω να με επιασες τι θελω να πω.

και γενικα το προγραμμα ποσο βασταει?

α ρε signal θεέ:)

Ενδιαφέρον το playlist, θα τσεκάρω κι εγώ κάποια στιγμή, μάλλον την επόμενη φορά.

Έχουμε και λέμε…

Καινούρια πράγματα σαφώς και παίζω. Άλλωστε πιτσιρικάς είμαι και όσο αρχαιολάτρης και να είμαι μουσικά μεγάλωσα και με μοντέρνα ακούσματα. Μπάντες όπως The Haunted (μέχρι και από το τελευταίο τους που έχει 1-2 καλά κομμάτια), Carnal Forge, Hatepshere κλπ είναι μέσα στο playlist.

Από νεοthrash (αν και δε μ’αρέσει να το λεω έτσι) παίζω - πολύ λίγα βέβαια - από Municipal Waste, Bonded By Blood κλπ.

Από Slayer είναι ανάλογα τα κέφια. Μπορεί εκείνη τη στιγμή να παίζω πιο κλασσικο πράμα και να βάλω κάτι πιο παλιό αλλά ένα live clip του “Cult” από το Unholy Alliance Tour είναι πάντα ευπρόσδεκτο!8)

Από death metal πχ από Malevolent Creation που αναφέρεις από το “The Will To Kill” δεν έχω κάτι μαζί μου αλλα έχω για παράδειγμα το “Murder Reigns” από το “Warkult” που είναι και πιο καινούριος δίσκος. Από Misery Index δυστυχώς έφαγα νίλα γιατί είχα φτιάξει μια συλλογή που είχα το “Pulling Out The Nails” μέσα και γαμήθηκε το CD. Αλλά έχω σταμπάρει τώρα το split με Commit Suicide οπότε θα είμαι back on track και με αυτούς κάποια στιγμη…

Όσον αφορά Strapping Young Lad και Fear Factory, SYL έχω μαζί μου αλλά δεν έχει τύχει να παίξω μέχρι στιγμής. Έχω μαζί μου μόνο το “Heavy As A Really Heavy Thing”…

Όταν λες πόσο βαστάει το πρόγραμμα;:-k

οκ καταλαβα

για το ποσο βασταει

εννοω

ξεκινας γυρω στις δεκα
και μεχρι τι ωρα παιζεις??

Αυτό πάει ανάλογα με τον κόσμο. Αν πχ έχει πάει 3:00 και είναι 2 άτομα, δε θα το κρατήσουμε και πάρα πολύ. Αν έχει πάει 3:00 και έχει σεβαστό κόσμο θα κρατήσει κάμποσο.

Λοιπόν, Τετάρτη σήμερα. Για να δω σηκωμένα χέρια πόσοι θα έρθουν σήμερα;:stuck_out_tongue:

Εγω θα το τιμησω σιγουρα, διπλα μου ειναι και μ’αρεσει και το μαγαζι, αλλα απο τελος εξεταστικης.:slight_smile:

Βεβαίως να το τιμήσετε δεσποινίς! Θα είναι χα΄ρα μας να σας δούμε να κοπανιέστε με Urgehal!:lol:

Κανένας για απόψε; Μη με αφήσετε μοναχούλη μου! Σκιάζομαι!

είσαι πολύ μεγάλος Μιτς 8) χααχχαχαχχα

ωραια το Αουτλαο ειναι παρα πολυ κοντα σε μενα, θα παρω την Corpsette και θα ρθουμε καποια στιγμη :!:

και να δω την αλλη μερα, αν θα εχεις ακομα σβερκο ή οχι…:lol:

θα έρθεις μαζί να με μαζέψεις ε???αχτύπητο μου δίδυμο???

REMINDER

Αύριο παίζω πάλι, οπότε όσοι/ες ψήνεστε περάστε για κανένα ποτάκι!:slight_smile:

Δεν είδα κανένα σας την περασμένη Τετάρτη οπότε θα κάνω μία ύστατη προσπάθεια και θα αναφέρω μερικές μπάντες από το to τελευταίο playlist μπας και σας συγκινήσω.

Metallica, Megadeth, Slayer, Forbidden, Exodus, Dark Angel, Wrathchild America, Nuclear Assault, DRI, Sodom, Kreator, Destruction, Pantera, The Haunted, Deathchain, Soilwork, At The Gates, Arch Enemy, Carcass, Bolt Thrower, Unleashed, Obituary, Entombed, Deicide, Cannibal Corpse, Severe Torture, Misery Index, Decrepit Birth, Origin, Vader, Dies Irae, Dissection, Dimmu Borgir, Rotting Christ, Dark Funeral, Thou Art Lord, Darkthrone, Eluveitie, Panychida, Ensiferum, Satyricon, Immortal, Sathanas, Sick Of It All, Pro-Pain, Throwdown, A Life Once Lost, Since The Flood, Sworn Enemy, Death Before Dishonor, Grantig, Merauder και πολλά άλλα!

Από αύριο λέω να εντάξω στο πρόγραμμα Naglfar, Thanatos, όπως και Disfear και War From A Harlots Mouth για τους πιο modern κάφρους.

ωραιος μαγκα!!!

σε ποιο σημειο στη βουλιαγμενης εισαι???