As Extreme As It Gets @ Outlaw Rock Club

Πρώτα απ’όλα χαιρετώ σας και ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο thread. Αν κάτι παραβαίνει τους κανόνες του forum να με συμπαθάτε…

Λοιπόν, έχουμε και λέμε…

Κάθε τετάρτη στο Outlaw rock club ( Βουλιαγμένης και Ηλια Ηλιού 28 ), μουσική από όλο το φάσμα του extreme ήχου (thrash, black, death, hardcore etc) !

Το πρόγραμμα ξεκινάει στις 22.00 και η είσοδος είναι δωρεάν! Check it out!!

παλικαρι για πες λιγο

πως πηγαινει το προγραμμα

παιζει ανακατεμενα?

ή ξεκιναει με ενα ειδος και αλλαζει ανα μια ωρα (πχ) ?

Δεν έχω συγκεκριμένο στυλ. Πάντα ξεκινάω με thrash και από εκεί και πέρα ανάλογα με τα κέφια, τον κόσμο και τις “παραγγελιές”. Πχ την περασμένη Τετάρτη ενώ βάραγα όλο το βράδυ τέλειωσα (σαν την Πετρούλα ενα πράγμα) με hardcore (Sick Of It All, Throwdown, Since The Flood κλπ).

με βάση τα συγκροτήματα που έβαλες στην τελευταία παρένθεση, βλέπω τον outlawtorn να γίνεται θαμώνας…:lol:

Ε τότε να συνεχίσω να λέω! Earth Crisis, Born From Pain, Death Before Dishonor, Cataract, Pro-Pain!:stuck_out_tongue:

Αν και μπορεί να γουστάρει αυτά, αλλά όταν θα παίζω κανένα “Black Shining Leather” από Carpathian Forest ή κανένα “Mirage” από Aura Noir πιθανώς θα βαράει το κεφάλι του στον τοίχο…:lol:

Aυτά είναι!! Αλλά πέφτεις λίγο μακριά ρε γαμώτο…

Άμα αναφέρω και A Life Once Lost, Sworn Enemy, Rimmshot, Merauder και Icepick? Μικραίνει καθόλου η απόσταση;

Για να μην παρεξηγηθώ, κυρίως thrash, black και death παίζω. Απλά μέσα στους extreme ήχους σαφώς ταιριάζει και μια ωραία τζούρα hardcore…8)

Zηταω παραγγελιά απο τωρα God Dethroned-serpent king…:stuck_out_tongue:

Ε, ναι περισσότερο μεταλ θέλω κι εγώ αλλά και το Hardcore ταιριάζει απόλυτα, ειδικά μετά από μια καλή τζούρα Death Metal!!!:metal:

God Dethroned δε θυμάμαι σίγουρα αν έχω μαζί μου. Αν δεν έχω σε χαλάει να σε βολέψω με Impious ή κάτι από το “Reinkaos” των Dissection;:smiley:

Σωστότατος! Οπότε να φανταστώ οτι αύριο θα μας τιμήσεις για καμμιά μπυρίτσα;:stuck_out_tongue:

Αστα αυτά…λέγε τι βάζεις από death…:slight_smile:

μένω δίπλα χαρ χαρ…θα έρχομαι

εντιτ: εννοώ U.S.D.M

Μακάρι να μπορέσω να περάσω! Τώρα είδα και το avatar σου και ψήθηκα άσχημα…:!:

Σίγουρα πάντως κάποια Τετάρτη θα έρθω…

Έχουμε και λέμε:
Deicide, Malevolent Creation, Morbid Angel, Nile, Possessed (λέτε οτι θέλετε εγώ πρώιμο death metal τα θεωρώ τα καμάρια μου), Cannibal Corpse, Six Feet Under, Decrepit Birth, Repulsion, Autopsy, Suffocation…

Για την ιστορία να αναφέρω και μη US μπάντες όπως:
Dies Irae, Behemoth, Vader, Insision, Dismember, Severe Torture, Entombed, Evocation, Bolt Thrower, Carcass, Edge Of Sanity…

Θα χαρώ πλύ να σε δω και να ακούσω παραγγελιές!:slight_smile:

Ξέχασα να αναφέρω τους θεούς Obituary!!!#-o:D

Σε παντρεύομαι

Αν το “sex and ballet” που έχεις σαν signature είναι τα χόμπυ σου δέχομαι!!!

Εδώ θα ήθελα να αναφέρω ένα πολύ σοβαρό ζήτημα… οτι ο DJ (σημείωση: ΕΓΩ) είναι ελεύθερος οπότε οι ελεύθερες (και μη) εδώ μέσα μπορούν να με πολιορκήσουν αδιάκοπα και να φέρουν και τις φίλες τους! Αν έχουν ωραίες φίλες παίρνουν extra πόντους!:stuck_out_tongue:

Δε θέλουμε εξτρα πόντους…να βάλεις κολλητά τα spearhead,for victory, killchain και γενικά όλη τη δισκογραφία b.t. θέλουμε

Ε όχι και σερί ολόκληρη τη δισκογραφία Bolt Thrower!!! Θα με κηνυγάνε! Εκτός αν στήσω κανένα αφιέρωμα στους Bolt Thrower κάποια μέρα. Έτσι κάτι γίνεται…