At The Gates (Αθήνα & Θεσσαλονίκη)

Εκεί άρχιζαν και τελείωναν τα καλά του

οχι fuzz oxι fuzz

Είστε σίγουροι ότι κλείνει το Stage Volume 1 ?? Πριν λίγο ανακοινώθηκε εκεί live του Εισβολέα για την πρώτη Νοεμβρίου (15 χρόνια Είσβο). Πάντως μακάρι να μην κλείσει απ’ τη στιγμή που για συναυλίες μέχρι 700-800 άτομα είναι ωραίος χώρος με πολύ καλή ακουστική.

Ωραίος χώρος στο μάτι, με συμπαθητικό ήχο. Αλλά ο ανύπαρκτος εξαερισμός και η τζινιους διαρρύθμιση κάνουν τη διαφορά.

Αν ισχύει για το κλείσιμο, που έχω τις αμφιβολίες μου

Εδώ το είχα πετύχει:

Τώρα αν είναι μούφα σαν κάτι συναυλίες που διαφημίζει οτι θα γίνουν κατά καιρούς… τι να πω.

Ήταν αλήθεια τελικά. Βγήκε και επίσημα
http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=34373

Ανακοινωθηκαν κ haunted απ’οτι ειδα…Να ηταν πακετακι με at the gates να γινοταν της πουτανας…
Τεσπα…Απο εισιτηρια υπαρχουν ακομα 20αρια…Ξερει κανεις???

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω αυτο το κολλημα που εχετε φαει με το Fuzz, οταν εχει σωστο ηχοληπτη εχει και σωστο ηχο, τοσο απλο.

α γεια σου… όποιος έχει πάει swans και neurosis τουλάχιστον, ξέρει…

fuzz τελικα,δεν το βουλωνα

Εμενα δεν με χαλαει το Fuzz οποτε μια χαρα.

…δυο μέρες έμειναν…δεν έχω τεράστιες προσδοκίες, αλλά πιστεύω ότι θα περάσουμε καλά…κανείς άλλος από δω θά’ρθει???:):!:

δεν τους ειχα δει την προηγουμενη,ο δισκος δεν μου ειπε κ πολλα αλλα τους περιμενω πω κ πως…

ωρες ξερουμε???στο σαιτ του fuzz αλλα κ στη αφισα που ειχε βγει γραφει 8:30…αν ξερει καποιος πιο αναλυτικα να μας πει…

τα αλλα 2 συγκροτηματα τι λενε???καμια πληροφορια???

Μια μερα εμεινε, αυριο τετοια ωρα θα ειμαστε στην φαση της αναμονης. Το περιμενω πως και πως το live, πρωτη φορα θα τους δω, λατρευω το Slaughter Of The Soul και παντα ευχομουν να ακουσω live τις κομματαρες, γουσταρα πολυ και τον καινουριο δισκο, παμε να τα σπασουμε λοιπον. Οποιος μαθει λεπτομερειες για ωρες κτλ. ας ποσταρει.

Athens Schedule

Doors Open: 19:30

Stage Time ENDSIGHT: 20:30 - 21:10 (40 minutes)

Stage Time CEREBRUM: 21:20 - 22:05 (45 minutes)

Stage Time AT THE GATES: 22:30

Thessaloniki Schedule

Doors Open: 19:30

Stage Time REVENGE OF THE GIANT FACE: 20:30 - 21:00 (30 minutes)

Stage Time CEREBRUM: 21:15 - 22:00 (45 minutes)

Stage Time AT THE GATES: 22:30

…μια χαρούλα αν δεν έχουμε καθυστερήσεις…τα λέμε εκεί:):!:

από το fb:

Τα εισιτήρια με νουμερα 401 και 403 κερδίζουν μια προσκληση το καθενα επιπλεον για το σημερινο Live .Έχοντας μαζι τους το εισιτήριο να απευθυνθουν στο box office για να παραλαβουν την πρόσκληση !

Επειδη εγω δεν εχω παρει ακομα εισιτηριο, δεν θα ελεγα οχι σε μια προσκληση που κερδισαν τα παραπανω εισιτηρια…χεχε!
Θα τα πουμε εκει λοιπον…επειδη θα σκασω κατα τις 9,φροντιστε να εχετε αφησει 2 εισιτηρια για εμενα και τον φιλο μου…

Παμε να περασουμε τελεια, ευχομαι σε καλο ηχο και να εχει ορεξη η μπαντα και θα γινει πανικος. :vibrate: