Athens Rocks Helloween 12/06/2021

party pooper ο τσόγλανος :stuck_out_tongue:

3 Likes

Βσκ σαν μετά χριστό προφήτης θα ακουστώ αλλά ναι, από 3 διαφορετικούς κολοκύθια έχω ακούσει και εγώ.

2 Likes

https://rockoverdose.gr/helloween-athens-rocks-festival-my-dying-bride-domination-inc/?fbclid=IwAR0sGVM2-zfLeZnUOXCEYwtQD2urC2j4ojOmAJtOv32-xdxovCModpDJbcg

Γκοοοοολ

Το κατέβασαν αλλά έλεγε για Helloween, My dying bride και Domimation inc.

2 Likes

12 Likes

Ε ε έρχεται

Τι My Dying Bride μαζί με Helloween μη σας γαμήσω, φέρτε τους μόνους τους ΓΤΧΣΚΤΠΣ

(τους MDB εννοώ, που μου τους βάζουν σε φεστιβάλ με Helloween δηλαδή είναι να τρελαίνεσαι!!!)

4 Likes

conf

11 Likes

49,50 το εισιτήριο (όσο το περίμενα)

Δηλαδή πήγα και άκουσα Leprous πριν από Slayer και ήμουν ο μόνος που κούναγε κεφάλι ανάμεσα σε βλέμματα απέχθειας σε ακτίνα 20 μέτρων,

τώρα θα προσπαθήσω να ζήσω την εμπειρία που λέγεται My Dying Bride με το κοινό των… Helloween???
Ούτε κλαν, κλείνω Γλασκωβούλα να τους δω ΧΘΕΣ

Εδώ τους είδαμε με Metallica το 07 ντάλα μεσημέρι ( ε περίπου) :stuck_out_tongue:

8 Likes

Πάλι καλά που δεν τους είχα ανακαλύψει και στα 13 μου ήμουν ακόμα μονομέιντεν και σνόμπαρα μετάλλικα !

1 Like

Ναι, πολύ τυχερός :stuck_out_tongue:

5 Likes

Κοινωνικό πείραμα θα είναι λογικά για τις ψυχολογικές μεταπτώσεις μεγάλης μερίδας του κόσμου.

Μπορούσαν να μετονομάσουν και το φεστιβάλ ως Bipolar Athens Rocks.

10 Likes

Άρα 45.

1 Like

Μεγαλη χαρα για ολόκληρο το line up.

2 Likes

Πάμε για προσκύνημα!!!
Έχει ξεκινήσει προπώληση στα φυσικά σημεία;

1 Like

Μην αγχώνεστε δεν προλαβαίνετε τα πρώτα 45ρια ό,τι και να κάνετε :smiling_imp:

τόσα πολλά συγκροτήματα μάλλον σημαίνει ότι έχουν κόψει το σοου στο 2ωρο . Δεν πειράζει , το ότι θα τους δούμε μετράει . ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ

1 Like

Άγνωστο. Αυτά (θα) είναι Reload, Metal Era, No Remorse.

1 Like

Η τιμή θσ παραμείνει εκεί ή παίζει να ανέβει;

Στην πρώτη φάση προπώλησης τα εισιτήρια θα κοστίζουν 45 ευρώ

4 Likes