AthensRocks 2020 - The National/IDLES 14.6.2020

Πολυ δυνατο ντουετο

4 Likes

Πολυ καλο, οντως!

1 Like

Τωρα να πω ότι δεν ξέρω τους National καν και ότι οι Idles μου είναι πλήρως αδιάφοροι?

Ούτε εγώ τους ξέρω. Ούτε τους National, ούτε τους Idles. Πόσο κόσμο πιστεύουν δηλαδή ότι θα μαζέψουν;

Νational είχα δει σ εκείνο το φεστιβάλ που είχε γίνει στο Καραισκάκη και μ ειχε πάρει ο ύπνος πάλι καλά που είχα πιάσει θέση δίπλα στο bar…αλλα υπόσχομαι ότι θα τους ξανατσεκάρω να δω τι παίζει…Έχει και καλά παρουσίαση σε μία ώρα?

Φαγιά ειναι αυτοι ? Με βλεπω εξωτερικο φέτος δυστυχως, ψόφια πράγματα εδω.

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Ούτε εγώ τους ξέρω, για να είμαι ειλικρινής… μάλιστα όταν είδα στην ανακοίνωση που γράφει “the National & IDLES” έμεινα με την εντύπωση ότι πρόκειται για ένα σχήμα πως λέμε “Echo & The Bunnymen” ένα πράμα!

Επίσης αυτό το “join our Sea of Love this summer” με προβλημάτισε αρχικά. Είπα μήπως μπερδεύτηκε ή εννοεί κάποιο παραθαλάσσιο summer of love, μετά είδα ότι υπάρχει τραγούδι ενός από τα συγκροτήματα με αυτό το όνομα!

Οι National ειναι πολυ γνωστοι ρε μπαγασηδες. Και ναι, εχουν ξαναρθει το 2008, αρα δε θα ειναι η πρωτη φορα.

5 Likes

πάντως ότι και να λέμε, συγχαρητήρια στον τσάκαλο που βρήκε το λινκ

2 Likes

Με τρωει και μενα ο κωλος μου

3 Likes

Μες τη βαρβατίλα και αυτή η ανακοίνωση.

Μπας και ψηθούν και φέρουν slipknot Αύγουστο εκτός του φεστιβάλ. Μόνο έτσι θα πάρουν λεφτά από μένα.

Ποπ κορν και διάβασμα το κράξιμο που θα πέσει στα σοσιαλ :joy:

2 Likes

Πω πω ξενεραααααααα!!!
Εκτος αν η πραγματική ανακοίνωση βγει στις 12 :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Παντως περσι η Τραντου ειχε πει οτι θελει διημερα και τριημερα

1 Like

Στην ίδια συνέντευξη έλεγε επίσης πως θα ανακοινώσει πολλά και μεγάλα ονόματα από φθινόπωρο. Μην δίνεις βαση

2 Likes

Υπέροχα νέα!

3 Likes

Θα περιμένω μεχρι 12 την επίσημη ανακοίνωση και μετά θα σχολιάσω :joy:

1 Like

παντως στο fly beeyond με massive attack headliners και gogol bordello είχαν κάνα 8άρι χοντρά χοντρά με πολλά μπυρόνια…

Οι idles live ειναι πολυ δυνατοι.

3 Likes

απ ότι βλέπω support στους pearl jam το καλοκαίρι οι κύριοι…μήπως να φέρουν και αυτούς?