Atlantean kodex - arrayan path

για αθήνα ξέρουμε αν θα είναι κι άλλο σαπόρτ?

εδιτ: άκυρο, έκανα το κόπο να κοιτάξω μια σελίδα πίσω και είδα :stuck_out_tongue:

Κι επειδή οι μέρες πλησιάζουν, έχουμε συμμετοχές;;;;

εγώ ήδη έχω γυαλίσει το σπαθί μου:!:

Μεσα και γω,εχω παθει τη πλακα μου με Arryan Path εδω και κανα μηνα,και το Kodex ειναι δισκαρα!
Κατεβαινω για εισιτηριο σε λιγο 8)

Α χα. Θα έρθεις με το άλογο, ή θα κατέβεις με τον ασημένιο κεραυνό;;;

μα το άλογό μου το λένε Ασημένιο Κεραυνό!

:lol::lol::lol:

Ήμουν σίγουρος ότι θα το έλεγες…

Share the madness, the wisdom and the might!

Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος, αλλα προτιμω την ντεμο βερσιον του Atlantean Kodex (και ειναι και το αγαπημενο μου ισως κομματι τους).

Και, ναι, βροντερο παρον δηλωνω 8)

η εισαγωγή και το σκάσιμο είναι πιο ωραία εκεί αλλά τα φωνητικά του δίσκου μου αρέσουν πιο πολύ 8)

ειναι 100% σιγουρο, δεν εχει σαλονικα ε;

στάνταρ!!
Μόνο Αθήνα

αύριο παίρνει και το βάπτισμα του πυρός ο αδερφός μου σε true heavy metal live που μυρίζουν τίμιο baby oil και ατσάλι!:stuck_out_tongue:

Θα τον φέρεις με τον ασημένιο κεραυνό κι αυτόν; :stuck_out_tongue:

άσε ρε, παίχτηκε μαλακία! τραυματίστηκε στο πόδι από ένα δορυ προχθές και θα ρθω με το σιτροέν τελικά:p

Αφού σου έχω πει τόσες φορές. Στις μάχες να παίρνεις τον κυρ-Μέντιο. Δεν τον πιάνει το μάτι σου, αλλά άμα τη βγάλει όξω…8O8O8O

:lol::lol::lol:

Αποπάνε, θέλω να πιστεύω ότι αύριο θα σαι λουσμένος με μπέιμπι όιλ να σε αναγνωρίσω, ναι;

θα γυαλίζω σαν τον σβατζενέγκα όταν βγήκε mr olympia:!:

Άσε, καλύτερα να ψάχνουμε τη citroen και ένα πιο μικρό αδερφό…Πιο εύκολο θα είναι…

Λογικά θα είμαι κ γω εκεί, οπότε αν δείτε ένα τύπο όμορφο :stuck_out_tongue: και με δεμένο αριστερό χέρι, εγώ θα είμαι…