Atlantean kodex - arrayan path

Τι να σου πω ρε συ, εμενα οι Arrayan Path δε με συγκινουν καθολου (δεν το λεω με κακη εννοια, απλα αυτο που παιζουν μου φαινεται ‘‘ΟΚ’’) και γνκ μου φανηκε πολυ ακυρη επιλογη απο θεμα πακετου / χωρου / τιμης. Αδυνατω να πιστεψω πως αυτη η διοργανωση βγηκε ακριβη. Αν ειχε μεχρι 18 ευρω θα πηγαινα, παραπανω ουτε σεντ.

δε νομίζω ότι είναι τόσο ακριβό το 22έυρω για 4 (αντικειμενικά πολύ καλές) μπάντες. και να το έχει βάλει ένα 2 έυρω πιο ακριβά πχ από οτι θα θεωρούσαμε λογικό, ε δεν τρέχει και τίποτα. όλες οι συναυλίες που έχουν γίνει το τελευταίο χρόνο μέσα μπαίνουν. με αυτό το ρυθμό απλά κάποια στιγμή θα σταματήσουν να φέρνουν τέτοια γκρουπ γιατί δεν θα υπάρχει διάθεση να μπουν άλλο μέσα.

Όπως έγραψε ήδη ο Έλρικ ο οποίος με πρόλαβε, δεν εννοούσα ότι με 22/25 ευρώ έβλεπες “δύο” μπάντες αλλά [U]τέσσερις,[/U] οι οποίες μάλιστα συνέβαινε να είναι όλες από τις καλύτερες και πιο ανερχόμενες στο είδος τους, είτε σε παγκόσμιο είτε σε εγχώριο επίπεδο. Τέλος πάντων δε θα το κουράσω άλλο, μπορεί όντως ένας λόγος της χαμηλής προσέλευσης να ήταν ότι για κάποιους τα λεφτά ήταν “πολλά”, αυτό που δεν αλλάζει είναι ότι όσοι δεν ήταν εκεί προχτές ΕΧΑΣΑΝ.

Σόρι που πετάγομαι αλλά να πω κάτι άσχετο, ότι με το άκουσμα του intro του emerald κόντεψα να πάθω 3 εγκεφαλικά…

Συνεχίστε…:stuck_out_tongue:

ω ναι :smiley:

εδιτ: στο battle hymn πάντως τα έπαθα ,το ένιωσα το μούδιασμα :stuck_out_tongue:

War DAnce - Freedom από την συναυλία


Τάσαρος Ψαραντώνης του μέταλ!