Κασιδιάρης στον Atlantis FM

Παντως οτι το 13…:lol::lol::stuck_out_tongue:

Vassilis, για να δεις πόοοοοσο “αναρχοαντιεξουσιαστικές” ιδέες είχε ο σταθμός, θα σου πρότεινα μια γρήγορη έρευνα στο ιντερνετ, για να δεις ποιός είναι ο ιδιοκτήτης του. Και γω έτσι νόμιζα κάποτε. :slight_smile:

μιας κ έγιναν ρηπορτ, να γράψω ότι σαφέστατα απρεπής η φράση, αλλά όπως πολλά στο φόρουμ, πολυφοριέται κ χάνει το νόημά της. μου γράφετε να διώξουμε τον fake7, κ δεν ξέρω τι να κάνω. ρε fake πρέπει να γκρινιάζεις κάθε τόσο σε τόσα θρεντ ? έχει νόημα ?

Διώχτονα!

Χρυσό μπαν να ξεβρωμίσει το φόρουμ :!:

ελα ρε κρισπ, τα ιδια κ τα ιδια. ερχονται ρηπορτ απο διαφορους οτι ενοχλει. εμενα δεν με ενοχλει, τα γραφει για να παρει ενα street credit στο forum κ κατι εγινε. ενοχλει τους αλλους ομως. να μου πεις αυτο δεν ειναι το νοημα ? ισως κ να ειναι. το θεμα ειναι οτι θα αναγκαστουμε να τον διωξουμε.

Κάνε ό,τι καταλαβαίνεις, fine by me, εχώ λίγο χαβαλέ ήθελα να κάνω μόνο. :frowning:

σε καταλαβα :slight_smile: απλα τι χαβαλε να κανουμε με τα ιδια κ τα ιδια ? τριγυρίζει ο άλλος γυρω γυρω στα θρεντ σαν τον machete με περίοδο και μας γράφει κ μας ξαναγράφει πόσο οργισμένος είναι. ε μπράβο του είναι. ας του δώσουμε ένα βραβείο να προχωρήσουμε…

κ εγώ βαριέμαι κάθε τόσο τα ρηπορτ των παιδιών που στην καλύτερη είναι “τι ακριβώς προσφέρει στο φόρουμ κ τον κρατάτε?”

δεν ξέρω ομολογώ. παντως για τους καρκίνους (πέραν της αφάνταστης ηλιθιότητάς του μιας κ το σχόλιο πιάνει κ τον Κλιντ όπως το γράφει) πόντο δεν του ρίχνω. τα γραπτά στο φόρουμ είναι τόσο “φτηνά” που χάνουν το νόημά τους. αντε κ ειπε ο αλλος στο φορουμ ροκιν (!!) για καρκινο εδώ ή εκεί. και_κατι_εγινε.

Νόημα δεν έχει να θίγεται ο καθένας για μία φράση, να μην παρουσιάζει τις δικές του απόψεις, να ρηπορτάρει σαν καλός χίτης και να στρουθοκαμηλίζει σαν καλός αμνός.

Οι ευκολόθιχτοι να πάτε στο κοινωνικό παντοπωλείο του αφεντικού σας που έβγαλε και φτηνό ξυδάκι.

μοντεκτρίστο δεν είπα τίποτα χειρότερο από αυτά που αναδημοσιεύουν τα “απολιτίκ” σκυλιά εδώ μέσα.
και όπως σου έχω πει και πμ για άλλες περιπτώσεις, η πρόκληση και η προσωπική επίθεση δεν ξεκίνησε από εμένα.

Άμα η ευχή μου είναι απαγορευμένη, κατά κάποιον μαγικό τρόπο σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ, αυτόματα αυτοί που τις συμμερίζονται θεωρούνται παράνομοι.

Δώσε πόντους στο λαό.

Α και shadowking69, η πηγάδα δεν έκλεισε ποτέ.
Φιλάκια

εδιτ: ρίξε πόντο για λάθος συντακτικό. εννοείται πως δεν πήγαινε στο νικήτα τίποτις.

κ εγώ σου έχω ξαναπει, ότι 10 χρονια στο φόρουμ, ξέρω να ξεχωρίζω την attention whore, από τον κανονικο χρηστη

πολλοι εχουν παρομοιες αντιλήψεις με εσένα στα πολιτικά, για σένα έρχονται τα ρηπορτζ. ή το σύμπαν συνωμοτεί για να σε φανε οι απολιτικ ή έχεις θέμα. λες κ αν γράψεις καρκίνο, θα ταραχθεί ο νοικοκυραίος κ θα ψηφίσει ανταρσύα.

αυτό που κάποιοι που ποστάρετε σε ένα φόρουμ θεωρείτε ότι μιλάτε στην Πνύκα, ποτέ δεν το κατάλαβα.

επισης, περαν των πολικών θεμάτων, σε έχω πετύχει να πουλάς εξυπνάδες κ σε άκυρους χρήστες από εδώ κ από εκεί. δεν σου ριχνω ποντο, αλλά μην κοροιδευόμαστε κ μεταξύ μας…

Δε μιλαω για σενα, προφανως, ουτε με ενδιαφερει το ζητημα ιδιαιτερα.

Απλα, αν η ερωτηση διατυπωνεται ετσι μιλαμε για χρηστες τοσο προβατα, που δεν μπορουν να λειτουργησουν χωρις μπαμπουλα που θα καθοριζει ποιος “αξιζει” και ποσο “προσφερει” [B]ουτε[/B] σε ενα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ. :smiley:

Ούτε μένα με μέλλει το θέμα καθόλου (χέστηκα - αλλά να πω ότι η ευχή “καλό καρκίνο” μπορεί να χτυπάει υπερβολικά άσχημα σε ανθρώπους που τους έχει χτυπήσει την πόρτα και επομένως δεν είναι καθόλου δεν_έγινε_και_κάτι_σιγά).

Αλλά και εγώ θα ήθελα να σχολιάσω ότι η ερώτηση “τι προσφέρει στο φόρουμ;” είναι καθυστερημένη και παντελώς άκυρη. Άσε που γυρνάει και μπούμερανγκ πανεύκολα.

ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ OTI ΑΝ ΕΓΡΑΦΕ: ‘ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ’ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ‘ΚΑΛΟ ΚΑΡΚΙΝΟ’,
ΔΕΝ ΘΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙΣ

“αγαπημένε” fake7 εγώ δεν έκανα κανένα ριπορτ και δεν ασχολούμαι με τις χαζομάρες που τσαμπουνάς από εδώ και από εκεί, δεν είναι δικιά μου δουλειά να σου μάθω τρόπους. Προφανώς αυτοί που έπρεπε να το κάνουν απότυχαν παταγωδώς.
Το θέμα του καρκίνου όμως, για μένα προσωπικά, είναι πολύ σοβαρό και δεν μου αρέσει να το αναφέρει κάποιος έτσι ελαφρά την καρδία.

Δηλαδή όποιος έχει μια άσχημη προσωπική εμπειρία σε κάποιο ζήτημα δικαιούται να απαιτεί να μην γράφεται κάτι “ελαφρά τη καρδία” για το ζήτημα αυτό? Το βρίσκεις λογικό?

Ναι το βρίσκω απόλυτα λογικό.

Το όλο θέμα μου θυμίζει μια ομάδα που είχε γίνει στο facebook με όνομα “γαμιέται ο διας” αναφερόμενη στις γκαντεμιές που μας βρίσκουν γενικά. Κατέληξε σε πόλεμο με παρεξηγημένους δωδεκαθεϊστές που μπήκαν και άρχισαν τα μπινελίκια εναντίον του χριστιανισμού για να το μάθουν οι χριστιανοταλιμπαν και να μπουν με την σειρά τους στην σελίδα για να αρχίσουν αυτοί τα δικά τους μπινελίκια στους δωδεκαθεϊστές.

ξανασκέψου αυτή την απάντηση

Παρακαλώ μην αναφέρετε ξανά ελαφρά τη καρδία κάτι σχετικό με χριστιανισμό, έχω προσωπικό θέμα.

εντάξει είμαι προκατειλημμένος με τον φακε7. και υπερβολικά ευαίσθητος πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.
my bad

Τι να πώ και εγώ που ασχολούμαι καθημερινά με καρκίνους στην ακτινοθεραπεία…

Αλλά πραγματικά ο fake ούτε μάγκας στο φόρουμ το παίζει, και το τρολάρισμα που γίνεται γενικότερα όχι μόνο απο τον fake αλλά και απο πολλά ακόμα άτομα μια χαρά ανεκτό είναι. Δεν γίνεται να υπάρχει μόνο σοβαροφάνεια και μηδέν χαβαλές. Ξεκολλάτε το μυαλό σας ξέρω γω. Και όσοι κάνουν report, καλό θα είναι να αναλογιστούν και τη δικιά τους προσφορά στο forum, γιατί το μουσικό φορουμ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ, αλλά ο fake μια χαρά σοβαρά ποστ ποστάρει για μουσική. Είμαι απο το φορουμ απο το 2009 και πραγματικά έχω δεί και χειρότερες καταστάσεις τρολαρίσματος.

σου καψανε τη γυναικα στην πυρα? :stuck_out_tongue:

ναι παιδια και εγω εχω προσωπικα θεματα με τη συγκεκριμενη αρρωστια αλλα α) δεν εχω θεματα με τα ποστ του φεηκ για να μυξοκλαιγομαι “τι προσφερει αυτος ο κακουλης στο φορουμ?”. Ξερωγω? Την αποψη του και αρκετα καλα κραστ ντεμοζ στο αναλογο θρεντ? (και οχι ουτε ιδεολογικα ταυτιζομαστε για να τον υποστηριζω ουτε τον ξερω εξω απ το φοριυμ)

β) με το να ευχηθει αυτο το πραμα που και εγω το θεωρω την χειροτερη προσβολη που υπαρχει - και οπως εχω ξαναπει κανεις δεν αξιζει αυτο το μαρτυριο,πιο ευκολα θα ελεγα σε καποιον γαμω τη μανα σου μες στη μουρη παρα αυτο- δεν θεωρω οτι εθιξε καποιον δικο μου με αναλογο προβλημα, ηταν απλα μια αισχρη βρισια προς καποιους που μισει, ξεκολλατε με την ευθιξια εκτος και αν εχει καποιο μαγικο τροπο ο φεηκ να προκαλει καρκινο σε οσους το ευχεται. Οπως ειπε και ο Ρατος αν ειχε πει καλο ψοφο μουγκα θα υπηρχε, ο τροπος σας ενοιαξε.

γ) Οποιον ενοχλουν τα ποστ του χρηστη αυτου κανει ενα ιγκνορ και βρισκει την υγεια του. Εγω αυτο εχω κανει με οσους με ενοχλουν χωρις ρηπορτ και αλλες γκεηλες. Ριπορτ αξιζει μονο αν ο αλλος βαζει στο φορουμ προσωπικα σου δεδομενα ξερωγω ή κατι αναλογο.