ΘΡΙΑΣΕΙΟ-ΕΝ ΠΕΙΡΑΙΕΙ Atlantis

Επειδή έγινε αναφορά στη Black List γι αυτήν την εκπομπή και για τον παρουσιαστή…Όσοι έχετε δει τα μεσημέρια ή επαναλήψεις τα μεσάνυχτα θα ξέρετε ότι βάζει κλιπάκια απο διάφορετικα μπαντς αλλά και κάποιες φορές hip-hop και ραπ που εγώ ξενερώνω…Όσοι ξέρετε τον Atlantis fm ε είναι και στη tv τώρα…Ποτέ δε κατάλαβα πως γίνετε PURE ROCK που λέει και η διαφήμιση και να βάζει TXC και Ζ.Ν … :?: :?: :?: :?: Αλλά το σημαντικότερο είναι ότι βλέπουμε κλιπάκια εκτός Χάκου και μεσημέρι -άσχετα αν μας τα πρήζουν λίγο με πολύ Maiden και κάτι παρακμιακά ελληνικά συγκροτήματα αλλά έχουν γέλιο…Για θάφτε και σεις!!!

εγω τη βλεπω την εκπομπη γτ εκεινη την ωρα τρωω,ε και μετα απλα κα8ομαι λιγο και μετα την κανω.δν με χαλαει αν και τα περισσοτερα ποθ βαζει ειναι μλκς με το φορτομα και ιδικα κτ παραπληγικα ελληνικα…αλλα απο να βλεπεις τατιανα και λαμπιρι(οπω ειπε και ο ελευ8εριου) καλυτερα να βλεπεισ την εκπομπη του :wink:

Εγω βλεπω λιγο μεχρι να βαρεθω με τις παπαριες που βαζει ξανα και ξανα και να το κλεισω.Απλα πραγματα.

Μπορείτε να μου εξηγείσετε γιατί βάζουν hip hop και ραπ :?: :?: :?:
Έκτος από τον Ελευθερίου είναι και ένας άλλος φουσκωτός ολίγον και τον έβλεπα πριν καμιά εβδομάδα και του στέλνανε μνμ για να βάλει maiden ή iced earth και εκείνος έλεγε Παιδιά σήμερα δε θα παίξουν αυτά που ζητάτε από μεταλ…Σήμερα hip hop klp…
Εκεί με τσάντισε γιατί καπάκι παίζει και το σήμα της εκπομπής ΑTLANTIS PURE ROCK (ή κάτι παρόμοιο…) απο πότε ο LL Cool J και ο Snoopy Dogg (παράδειγμα) μου έγιναν rock :?: :?: :?

η μεγαλη πλακα ειναι τα συγκροτηματα ποθ προωθουν!!τα περισσοτερα ειναι απαισια-αισχρα-παραπληγικα μπλα μπλα μπλα.
ενα απο αυτα που προωθουνε ειναι το πλοκαμι του καρχαρια :lol: το εχω το σιντι τους και εχει τρελο γελιο :lol: :lol: στον νιντζα παιζει και ο ελευθεριου.μπαι δε γουει πολυ σιστεμ βλεπει το πλοκαμι…

Το πλοκάμι είναι ΘΡΗΣΚΕΙΑ! 8)

etsi etsi…

Εγώ θέλω να προσκυνήσω τους ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΥΣ. Tι φωνή θεικιά που έχει ο τραγουδιστής? Καλύτερη και από αυτή του Ταμπάκη. Και οι στίχοι είναι με πολύ νόημα. Τους έχετε ακούσει, πιο πολύ προώθηση δεν μπορεί να πέσει?

Και τον Τσάκι Τσαν ή κάτι τέτοιο με ένα βιντεοκλίπ του ενός λεπτού και μουσική κλεμένη…

Κατά τα άλλα είναι μια καλή επιλογή να περνάς κάθε μέρα 2 ώρες ευχάριστα με κατά βάση metal κλιπάκια.

Να είχε και καλύτερο σήμα η εκπομπή…

:lol: Μ’αρεσει που κανανε και συναυλια καπου στο Περιστερι, αν θυμαμαι καλα…Δωρεαν θελω να πιστευω… :?

Το πλοκάμι είναι ΘΡΗΣΚΕΙΑ!

Καλα δεν το συζητω… :stuck_out_tongue: Ο τραγουδιστης τους ειναι λιγο σαν 15χρονο ή ειμαι λιγο προκατελειμενη απεναντι στο Θεικο αυτο συγκροτημα;

Εγω πιστευω οτι το πλοκαμι και οι καταραμενοι ειναι με διαφορα τα καλυτερα συγκροτηματα που προωθουν,γιατι τα πιο πολλα ειναι…
Οσο για τη φωνη των καταραμενων ειναι η πιο power metal φωνη ελληνικη φωνη που εχω ακουσει(δεν ειναι πολλες :? )

Αν ειναι ετσι τα καλυτερα συγκροτηματα δεν θελω καν να σκεφτω τα χειροτερα… :?

xaxa!ενταξει,ακουγονται οι καταραμενοι απο κατι αλλα που εχω δει&ακουσει κ εχω φριξει…οσο γ το πλοκαμι…γ να σπας πλακα καλο ειναι… :stuck_out_tongue: κ μενα με ξενερωνει γμτο π πεταει κ hip hop :x κ ο Ελευθεριου μν νομιζετε οτι ξερει κ πολλα απο metal απ οτι εχω διαπιστωσει κ το χει πει κ ο ιδιος…ολο εκεινος ο Χριστος τ τα σφυραει απ το ‘‘κοντρολ’’ :stuck_out_tongue: looool απ τη στιγμη π δν υπαρχει κατι παρομοιο μετα το tv war τι να κανεις?..

δν ειναι τσακι τσαν ειναι τακι τσαν και ειναι και τεραστια μλκ :x

M’arese to onoma “Kataramenoi”
Otan eida to clip apogoiteytika trella.
Simfono oti einai mia ekpompoula stin opoia 8a xazepseis clipakia kai kapoia apo ayta g@m@ne…
Prosopika otan tin petyxaino kolao mpas kai do tipota kalo na goustaro… :oops:

ε λιγο πολυ αυτο πιστευω κανουμε ολοι μας :lol: :roll:

τετοια σκατοφωνη λιγοι εχουν.ασε οτα προσπαθει να πιασει υψηλες νοτες…ευτυχως που δν ακουω ελληνικο παουερ τοτε…

τετοια σκατοφωνη λιγοι εχουν.ασε οτα προσπαθει να πιασει υψηλες νοτες…ευτυχως που δν ακουω ελληνικο παουερ τοτε…[/quote]

λοοοοολ τους εχουμε καταθαψει :stuck_out_tongue: :lol: ναι συμφωνω για την φωνη,μου προκαλει γελιο καθε φορα,ειδικα στο’‘κανε τ αντιθετο’’(βασικα μονο αυτο εχω ακουσει απ αυτους :smiley: :smiley: )

Ego kano to anditheto kai kathe fora pou ksekina to clip, allazo kanali.

Kande kai eseis to anditheto… :wink:

τετοια σκατοφωνη λιγοι εχουν.ασε οτα προσπαθει να πιασει υψηλες νοτες…ευτυχως που δν ακουω ελληνικο παουερ τοτε…[/quote]

λοοοοολ τους εχουμε καταθαψει :stuck_out_tongue: :lol: ναι συμφωνω για την φωνη,μου προκαλει γελιο καθε φορα,ειδικα στο’‘κανε τ αντιθετο’’(βασικα μονο αυτο εχω ακουσει απ αυτους :smiley: :smiley: )[/quote]

ποπο καλα το “κανε τ αντι8ετο” προκαλει οντως γελιο αλλα προκαλει και αηδια ταυτοχρονα 2σε1 (κτ σαν το μπολντ),γενικα ειναι για τα μπαζα το συγκροτημα

Δεν ειναι μονο η φωνη του που ειναι οπως ειναι τελοσπαντων…ειναι κι απο φατσα…οι υπολοιποι νταξει ειναι…αλλα ο τραγουδιστης… :roll: που τον πετυχαν ηθελα να ξερα