Atoma gia dimiourgia group (thessaloniki)!

GIA XARA SE OLOUS.EIMAI RYTHM KITHATISTAS -FONI KAI PSAXNO ATOMA GIA TIN DIMIOURGIA GROUP.
YPARXOUN 12 KOMMATIA ETOIMA SE IFOS PROSOPIKO ALLA ME EPIROES MOUSIKA (IN FLAMES-METALLICA). OPIOS EINAI KONTA SE TETIA AKUSMATA KAI GUSTAREI NA DULEPSEI MEXRI NA EXUME KATI
PU THA GAMAEI STA XERIA MAS VAZONTAS TO DIKOTU STIGMA ITE SE AYTA ITE SE KENURGIA KOMMATIA
AS KANEI AN THELEI TON KOPO NA STEILEI ENA MAIL.

john.mets77@gmail.com

Περιοχή;

ipokrateio aderfe esy?

Nεάπολη βρίσκομαι. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου σ’ ένα p.m. το κινητό σου, το όνομα σου και την ηλικία σου.

forza ΣΑΛΟΝΙΚΑ!..

Γειά φίλε, είμαι ρυθμικός κιθαρίστας, επιρροές metalica, nevermore κυρίως και ψήνομαι για να (ξανά)παίξω με άλλα άτομα τώρα που έχω πάλι χρόνο ελεύθερο , είμαι απο εύοσμο, 27 χρονών και ενδιαφέρομαι για κάτι σοβαρό ( δεν αντέχω τους καμένους μεταλάδες…) αλλά πάνω απο όλα με χαβαλέ.

15 apo peraia 8essalonikis! KIthara to antikeimeno mou. apo tis epirroes sou dn mporw na diakrinw akrivws an eimaste sta idia gousta giati m les 2 bandes p dn fernoune i mia stin ali… opote… phil.kon@hotmail.com msn-mail! xtupa ena mnmataki edw ean endiaferese kai ta leme!