Avenged Sevenfold?s Drummer The Rev Found Dead

αντιγραφω απο MetalHammer.co.uk

Avenged Sevenfold drummer James Owen Sullivan aka The Rev has been confirmed dead, dying on Monday of natural causes.

News of Jimmy Sullivan?s sudden death on Monday has left left family, friends and fans in shock tonight ? many of whom are only learning of the news this morning. Sullivan is survived by wife Leana MacFadden aka Leana Silver and died at his home in South California.

R.I.P. Rev:(

http://www.rocking.gr/article6823.php

RIP. απ’τους καλύτερους μοντέρνους drummers.
ΠΩΣ γίνεται στα 28 του απο φυσικά αίτια?:!:
και δούλευαν κ πάνω στο 5ο album…

κρίμα όντως. Προσωπικά σαν μπάντα μου αρέσουν πολύ και ειδικά στο City of Evil πίσω το 2005 είχε γίνει τρομερή δουλειά. Είναι άδικο να χάνονται τέτοιοι μουσικοί.


Now playing: Edguy - Sands of Time
via FoxyTunes

Τι γινεται γαμωτο και φευγουν ολοι ο ενας μετα τον αλλο τον τελευταιο καιρο…Μικροι και μεγαλοι…

Πρεπει να τρεξουμε παραπανω να τους προλαβουμε ολους…

Πραγματικα πολυ καλος ντραμερ…Και εφυγε πολυ νεος…Ενα μεγαλο R.I.P. και ευχομαι να τον τιμησουν οπως του αξιζει…

Πραγματικα κριμα…Προσωπικα δεν τους εχω καουσει και πολυ αλλα αυτο μικρη σημασια εχει.Ηξερα παντως πως ηταν χαρισματικος drummer…Οσο για τα φυσικα αιτια,πολυ παραξενο μου φενεται ρε παιδια 28 χρονων παλικαρι.Whatever

R.I.P. REV

Κρίμα ρε γαμώτο …

Ο τύπος ήταν πολύ ταλαντούχος πραγματικά, στο City of Evil έχωνε αβέρτα, τρομερό drumming … στα 28 του και να φύγει έτσι, μεγάλο κρίμα … τι να πούμε …

πφφφ στεναχωρήθηκα όταν το έμαθα :(:(:frowning:

RIP

Μολις το εμαθα… Κριμα…

ηταν το τρελοτερο και συμπαθεστερο μελος των a7x.
rest in peαce man,μας αφησες πολυ νωρις…

οχι ρε πουστη μ ελεος κριμα Rip Jimmy

r.i.p

Κριμα…πανω στο απογειο της καριέρας του (τους)…r.i.p jimmy :frowning:

δεν μ’αρεσουν και πολυ τα τραγουδια τους πλην του bat country.
αλλα ο τυπας ηταν φωτια!

rip

Περίεργο που δε σου αρέσει το τελευταίο είναι τίγκα στη σωστή μεηντενίλα, εμένα μου άρεσε αρκετά και γι’ αυτό μεταξύ άλλων.

Πω κριμα…Πως ειναι ομως απο φυσικα αιτια?Τοσο νεος?

μονο “φυσικα αιτια” ξερουμε ως τωρα…κανα καρδιακο μαλλον…

Κριμα το παληκαρι να φυγει τοσο αδικα και σε τετοια ηλικια.

RIP.

πραγματικα ξαφνικο αυτο…κριμα για το παιδι τοσο νεο

Aν και δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με την μπάντα, με ενόχλησε το νέο. R.Ι.P. ρε James.