Avopolis.forum: ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ, ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Χωρις καμια διαθεση για περαιτερω αναφορα στο site που αναφερεται στον τιτλο, τουτο το θεμα απευθυνει χαιρετισμο σε οσα παιδια κονταροχτυπηθηκαν στο αιματοβαμενο εκεινο forum και θετει την απορια αν υπαρχει στα forums του rockin κανενα κομαντo που “εμπαινε” και εκει.
Σας μιλα ενας φτωχος προσφυγας που προσπαθει να προσαρμοστει στην ταξη πραγματων αυτου του κατ’ ομολογια αλλιωτικου forum.

This is ground control to Major Tom…

Super avatar!!!

taka taka all the way :lol: πλάκα είχε, είχα κανα δυο fake account και έγραφα βλακείες καμια φορά :stuck_out_tongue:

^απο το φορουμ των maiden?

οχι ρε, συνωνυμία

Τα δυο φορουμς ειναι/ηταν τελειως διαφορετικα, αλλα επειδη σε αυτο του Avopolis εκτος απο το οτι γινοταν της κακομοιρας ειχαν δημιουργηθει και καποιες ανευ προηγουμενου κοντρες και συμμαχιες που τωρα μου λειπουν…

Αλλωστε ειχα την τιμη να ειμαι επιτιμο μελος του τρομερου “tak”, οσοι το ειχαν γνωρισει θα αντιλαμβανονται την βαρυτητα της θεσης μου.

Ευχαριστω, νοιωθω καπως “λιγος” μπροστα στον Dr.Gonzo για να χρησιμοποιω την φατσα του αλλα ειναι στ’αληθεια τοσο kool…

Αδερφε doomed, αν υπεθεσα σωστα καποια σχεση σου με τους Violet Vortex θελω να σε πληροφορησω οτι τους ειχα δει κι εγω μια φορα live (ω, τι πρωτοτυπο…) αλλα προσεξε, καπου στο 1998, το πολυ 99’ στο θρυλικο “Woodstock” στο Περιστερι.
Καλη φαση.

Ευχαριστω, νοιωθω καπως “λιγος” μπροστα στον Dr.Gonzo για να χρησιμοποιω την φατσα του αλλα ειναι στ’αληθεια τοσο kool…

Αδερφε doomed, αν υπεθεσα σωστα καποια σχεση σου με τους Violet Vortex θελω να σε πληροφορησω οτι τους ειχα δει κι εγω μια φορα live (ω, τι πρωτοτυπο…) αλλα προσεξε, καπου στο 1998, το πολυ 99’ στο θρυλικο “Woodstock” στο Περιστερι.
Καλη φαση.[/quote]

Sosta ipetheses!!
An kai ta live ekeineis tis periodou den ta polithimame , sto woodstock eixame paixei arketes fores.mia apo autes mas eixan katevasei apo to stage giati leei eixame xeperasei to xrono pou eprepe na paixoume kai ekleisan to p.a.!..plaka eixeO idioktitis den ixere apo pou na figei meta…oraia itan…

Thanks bro! Cheers …