Avril Lavigne

Άμα η γνώμη σου συμβάδιζει με τη δικιά μας…τότε όχι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα:p

1)Καινούρια:p
2)Αφού έμπλεξα με φαν της Avril πώς να χαλαρώσω?:stuck_out_tongue:

Α τόσο καλά…:stuck_out_tongue:

1)Ok, sorry κοπελια!:stuck_out_tongue:

2)Κοιτα, περασαμε τη φαση της στην Β’ Γυμνασιου, αλλα μονο μουσικα…

Δες πχ…

Αυτο. Και σιγα την εμφανιση ρε παιδια, μια ομορφη φατσουλα με 1,50 σωμα.:stuck_out_tongue:
NiRvAnA_4LiFe welcome!:smiley:

Thnx:D
Αλήθεια είναι τόσο κοντή? Τότε αλλάζει το πράγμα…Ούτε για μοντέλο δεν κάνει!!!:stuck_out_tongue: :smiley:

Άντε πάλι η ζήλεια:p

Αντρες…Αμα παω και κανω τοπικ για τον Νικο Βερτη και κραξετε θα πω “ζηλευετε”.:roll:

Υπάρχουν πολλές καλύτερες από την Avril (ανοίχτε τα μάτια σας γκάβακες…:lol: )

Δεν νομίζω οτί κάποια κοπέλα έχει τίποτα να ζηλέψει απο αυτήν:p Εγώ το μόνο που ζηλέυω είναι κάποια ρούχα της:p :lol:

Μα τι έχετε όλοι/ες ενάντια στις κοντές?Τι ρατσισμός είανι αυτός?Το ίδιο γίνετε και με τις ψηλές…γιατί είναι όσο κακό να είσαι 1,50 ή 2,10?:frowning:

Οντως…ελεος πια…εμενα μου αρεσουν οι κοντες :stuck_out_tongue:

Κατι αγγουρια 2 μετρα (σορρυ σε οσες ειναι 2 μετρα :p) δεν μου αρεσουν καθολου. Την γκομενα την θελω γυρω στο 1.68. Αυτο γιατι οταν ειναι κοντη η γκομενα μου ανεβαζει το “εγω” μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επισης οι κοντες εχουν αλλα προσοντα…8)

Αν και δεν έχω τέτοια κόμπλεξ,δεν θα με χάλαγε η κοπέλα να 'ναι 2 μέτρα +…:smiley: χωρίς πλάκα

Αν κοντες θεωρεις τις 1,68 τοτε κατι δεν παει καλα με την περιοχη που μενεις.:stuck_out_tongue:
Ειμαστε οφφ τοπικ σε ενα τοσο σοβαρο τοπικ, στεναχωριεμαι.:frowning:

O μικρός και άκρως συμπαθητικός γείτονας μίλησε σοφά:respect:

Κοιτα, για μενα κοντες ειναι :stuck_out_tongue:

Ε,πόσο σοβαρά να μιλίσεις πάνω στη μουσική της Αβρίλ?:wink: 8)

Εμφνισιακα ειναι ωραια…γκομεναρα με αλλα λογια!!..παρα το υψος που ειναι γυρω στο 1.55…αλλα μουσικα δν λεει…χαλια ειναι!!! κατι girlfriend κ κατι τετοια ειναι οι πιο μεγαλες βλακειες!!! + απο στιχους…

Μουσικά μου περνάει αδιάφορη…εξωτερικά το αντίθετο!

Οπα!Topic-ακι για το Avrilaki και δεν το πηρα χαμπαρι?Λοιπον, μου αρεσει η Avril και ακουω συμνηθως σε φασεις που εχω πολλα νευρα ή ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα για να χαρω!Αυτο το “teen style” και αυτες οι “πεταχτες” μελωδιες με ανεβαζουν χαλαρα!Μερικα κομματια οπως Losing Grip,Nobody’s Home,Slipped Away μου αρεσουν και απο αποψη στιχου.Στον τελευταιο δισκο μου τα χαλασε και απο εκει που ο μεσος ορος ηλικιας που την ακουγε ηταν 15 ετων, τωρα επεσε στο 12…:-s Οσο για εμφανιση, μου αρεσει πολυ σαν κοπελιτσα… ενταξει, σιγουρα υπαρχουν ομορφοτερες και γυναικαρες αλλα εχει τυπο.

Hey hey you you!I want to be your girlfrieeeend!!!:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: