Avril Lavigne

Hey! Hey! You! You!
I know that you like me
No way! No way!
You know it?s not a secret
Hey! Hey! You! You!
I want to be your girlfriend

Να μπαίνουμε στο κλίμα:D

Αλήθεια,έχει πάει κανείς σε live της?

Καλά το σάιτ μας δεν το διαβάζετε ? :frowning: :frowning: :frowning:

Κριτική στον δίσκο

Κριτική στην συναυλία

Βασικά τα 'χα τσεκάρει,αλλά ήθελα την γνώμη κάποιου μέλους,και όχι κάποιου συντάκτη που υπηρετεί σκοτεινά συμφέροντα:p :p:p

Ενττ:Και μια διαυσκευούλα σε Avril.

:lol: :lol: :lol:
Ok, τα σπασε!

Περιμενα ποιο “βιαιους” στιχους απο την Avril,κατι σε Lordi η slayer στυλ…:lol: #-o Προβλεπω στο μελλον συνεργασια Avril με Ville Valo…:stuck_out_tongue: Καποιοι απο εδω μεσα πρεπει να πηγαν στο Live της που εκανε στο ελλαντα…:?

Το χρήμα τη σήμερον ημέρα πρέπει να το σέβεσαι.!!:stuck_out_tongue:

Για να δείτε λίγο το αμερικάικο χιούμορ,εδώ μερικά ακόμη βίντεο με την Avril:D

Πάντως μια απορία προς όσους την κατακρίνουν:εσείς τι θα προτιμούσατε να ακούνε τα παιδιά σας,avril ή ρέμο?όπως όλοι ξέρουμε σε έφηβους/ες μεταξύ 15-18 απευθίνετε.Δεν νομίζετε ότι υπάρχουν και χειρότερα πράγματα να ακούνε οι έφηβοι?Για αυτό που κάνει είναι μια χαρά και κάτι παραπάνω,ασχέτως τις μλκιες που λένε διάφοροι(μεταξύ των οποίων και εγώ#-o ).

Ο Ρεμος ειναι καλουτσικος…

:tomato:

καλα πετυχες και συ ελληνα τραγουδιστη που ναι σχετικα σοβαρος σε σχεση με τους υπολοιπους! :stuck_out_tongue:
αλλα με τη στροφη που πηρε στο τελευταιο της αλμπουμ και τη συνεργασια που κανε με μια μαυρη και κανανε το κομματι πιο rnb θα προτιμουσα να ακουει ρεμο.τουλαχιστον δεν προβαλει κανε τσουλε στυλ.γιατι αν ειχα κορη και την εβλεπε και αρχιζε να συμπεριφερεται σαν και αυτη θα την εσφαζα!!! :lol: :lol:

Ρε ο Ρεμος ειναι ποιοτητα.
Τα παιδια μου θα ακουνε σωστα πραγματα απο κουνια. Και Ρεμο.

Οχι και Ρεμο… Απλα για μερικες φασεις ενα τραγουδι του ειναι καλο… Αλλα γενικα και αυτος για τα μπαζα ειναι…

Ου ρε!

Οσον αφορα τα δερματα για τα τυμπανα ναι ειναι ποιοτητα ρε συ.

:stuck_out_tongue:

Δεν πάτε καλά…όταν με κοροιεύουν που ακούω j-pop,τραγουδιστές(σε εισαγωγικά) σαν τον ρέμο φέρνω για παράδειμγα.Και ειλικρινά,καλύτερα η κόρη μου να φέρεται σαν την Avril,παρά σαν τα αγαπητά σκυλάκια που πάνε σε κάτι τέτοιους…[-X

Εντιτ:Οκ,ξέρω ότι το ύφος μου είναι κάπως επιθετικό,αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ.

Κοιταξε να δεις, το πηγες απο το ενα ακρο στο αλλο.Εκτος οτι θα αφησω το παιδι μου ν’ακουει ο,τι θελει (δεν ειμαι και η χουντα, lol) o Ρεμος δεν θεωρειται τοσο doggy style.Ειναι πιο χαλαρος αν και τον βαριεμαι αφορητα.Δεν ξερω, τα κομματια του τα θεωρω σχεδον ιδια μεταξυ τους, μονοτονος, για μενα εχει καιρο να κανει το μπαμ.Θα μου πεις και η Avril δεν φημιζεται για την ιδιαιτερη αλλαγη του στυλ της.Pop/rock εκανε μεχρι πριν καποα χρονια, τωρα το πηγε σκετο pop.Απο Ρεμο παντως, προτιμω Avril.:wink:

Δεν είπα ότι θα το απαγορεύσω,είπα ότι εγώ προσωπικό ςθα το προτιμούσα.Όσο για το αν είναι γαβ-γαβ,αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το στύλ του,σε αυτό το κοινό απευθύνετε,και οι στίχοι του είναι ανάλογοι.Οπότε πως δεν είναι σε αυτό το στύλ?

Μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά όσα γράφω,ούτε εμένα με κάει τόσο:wink: Κάνουμε και τη πλάκα μας,σωστά?:smiley:

Γιατι, ποιος σου ειπε οτι τα παιρνω σοβαρα?Απλα δεν εβαλα πολλα emoticons.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τώρα μου την είπες?[SIZE=“1”]Όχι και εσύ…σνιφ,κλαψ[/SIZE]

Άθλια φωνή,άθλια τραγούδια,σπαστική γκόμενα.ΑΙΣΧΟΣ

Είδα ένα Live video clip της και έμεινα !
Καμία σχέση η φωνή της με αυτή που βγάζει στο studio.Γιατί άραγε??:stuck_out_tongue: