Avril Lavigne

Καμιά σχέη ενοείς καλύτερη ή χειρότερη?

Παρεπιπτώντος,άκουσα τους στοίχους του Hot πρόσφατα.Ούτε οι Motley Crue δεν γράφαουν τέτοια κομμάτια.:lol:

entelos athlia gunaika kai tragoudistria
tipota kalo den exei
oute pisteuo oti tha eprepe na einai se auto t site …

1os δισκος πολυ ωραιος εκτως τοτ χαζο sk8erboy…

Ασχημη γκομενα με 5 κιλα μπογια για να φαινεται ΠΟΛΥ ομορφη!!!
δε τη παω μια … αλλα αν ριξει ξυλο στον “Legend” Royce Gracie θα την παντρευτω!!!

ε…δν θα λεγα οτι συγκαταλεγεται σε κατηγορια rock …πιο πολυ pop ειναι… πιο παλια ηταν αξιόλογη…τωρα …αστο καλυτερα

χαλια!!!αισχος και σαν τραγουδιστρια και σαν στυλ γενικα!

Πάντως το να δώ η δεσποινιδούλα Lavigne να τραγουδάει το Fuel στο Mtv Icon είχε κάτι απο φαντασίωση. :lol:

γιατι δεν κανει ντουετο με την μπεζαντακου???:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

η μπεζεντακου ειναι βαρυ θυληκο.Αυτη κανει το αθωο σεξυ μπουμπουκακι

Ρε αλητες σταματηστε το σπαμινγκ!!!

:vibrate: :bow: :bow2: :yahoo:

:band: :trombone: :metal: :trumpet:

Να 'ναι καλα το dookie των green day που της εδωσε εμπνευση.
Χαλια ειναι. Εμπορικη οσο δε παει και χαζογκομενα.
Να δουμε αν θα την θυμουνται οταν θα λεμε για τα 00’s. Δηλωνε και πανκοροκου καποτε νομιζω τρομαρα της.

bubleglam pop.

φτιαχτή. φτιασιδωμένη κοντοστούμπα “princess” για pubescent boys n girls.
Στο δεύτερο της μπορούσε να το αποτινάξει - αλλά επειδή δεν τράβαγε…
το ξανάδε teen.

[SIZE=“5”]ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ[/SIZE]

:smiley: :smiley: :smiley:

Μήπως να ανοίγαμε και topic “Πάνος Κιάμος”???

Καλή ιδέα:!:

:band: :metal: :metal: :respect:

αμε! μεσα ειμαι! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (μη το πει κανεις στη simone μονο!!!)

Πάντος,αν ένα τόπικ για κάποιο καλλιτέχνη/ιδά,είτε μας αρέσει είτε όχι,κρατιέτε ανοιχτό μόνο και μόνο για να μπορούμε να τον/ην βρίζουμε,τότε μάλλον καλύτερα θα ήτανε να φάει κλείδωμα…

Θεωρώ ότι κάθε άποψη θα πρέπει να είναι σεβαστή.
Ωστόσο νομίζω ότι θα έπρεπε να υπάρχουν κάποια όρια,πχ, δεν μπορούμε να σχολιάζουμε σε λενα τέτοιο forum την Έφη Θόδη…:wink:

Oποιον θελουμε θα σχολιαζουμε. Ασε που η μουσικη της Αβριλ στον ευρυτερο χωρο κινειται…

Άλλο μια αρνητικη κριτηκή και άλλο εκφράσης του τύπου ‘αυτό είναι για το πο%$^$’ ή ‘τι μπαζοσυγκρότημα είναι τούτο’,κτλ.Αυτό υσχίει για όλες τις μπάντες,είτε μιλάμε για τους manowar,την Avril,τους Machine Head,τον Mozart ή οποιαδήποτε μπάντα.:wink:

Όσο για το τόπικ αυτό,θεωριτικά η Avril νομίζω μπαίνει στα όρια του ροκ,αν υπάρχουν τέτοια:-k τουλάχιστον είναι πιο κοντά απ’ τη Θώδη:p :lol:και βέβαια μην ξεχάσω ότι γενικά όπως είπε ο ChrisP απο πάνω,όποιον θέλουμε μπορούμε να σχολιάσουμε,τουλάχιστον σε γενικό πλαίσιο,αν όχι σε κάποιο ειδικό τόπικ.

Εξέφρασα απλά και περιεκτικά την άποψή μου για κάτι που δεν μου αρέσει.
Έχω εξηγήσει και σε παραπάνω post τους λόγους για τους οποίους δεν μου αρέσει…