Axl or Slash

Αν εννοεί αυτό το κομμάτι που δεν το νομίζω, μου φαίνεται πολύ υπερβολικό…:-k

Και δεν το λες αντιγραφή στην τελική, το λες επιρροή, απλά. :wink:

Slash,γιατί μερικά solo του με αγγίζουν περισσότερο από οποιαδήποτε ερμηνεία του axl…
αλλά είναι και οι δυο μορφές:wink:

Εγω πάντως πιστεύω οτι ειναι κλοπή . Απλός είναι Guns. Αν το χάνε κλέψει οι Metallica όμως όλοι θα αρχίζανε…

Ό,τι πώ είναι φήμες!
Βάσιμες ίσως, αλλά με τους Guns ποτέ και τίποτα δεν είναι σίγουρο…

Στις 16 Οκτωβρίου 1996, ο Slash αναφέρει “Right now, Axl and I are deliberating over the future of our relationship.”

Δύο εβδομάδες αργότερα, ο Axl στέλνει στο ΜΤV ένα fax λέγοντας “Slash hadn’t been a part of GN’R since 1995…”

Από τότε και για 9 τουλάχιστον χρόνια δεν βρέθηκαν ποτέ! [-X

Τον Μάρτιο του 2006 όμως oι δικηγόροι του Axl δημοσιεύουν την ακόλουθη είδηση:
“In October of 2005 Slash made an unannounced 5:30 AM visit to Axl Rose’s house. Not appearing to be under the influence, Slash came to inform Axl that: ‘Duff was spineless’, ‘Scott Weiland was a fraud’, that he ‘hates Matt Sorum’…” και διάφορα τέτοια…

Ο Slash αρνήθηκε τα πάντα!!!
Τα πάντα!

O Weiland τόλμησε και έπιασε στο στόμα του τον Axl και γίνανε γενικώς διάφορα… σαν τον παλιό καλό καιρό… 8)

Αλλά… φέτος στις 22 Μαΐου, ο Slash μας τα γύρισε λιγάκι…
Παραδέχτηκε ότι πήγε στο σπίτι του Αxl στις 5:30 τα ξημερώματα, αλλά δεν μίλησε με τον Axl, αλλα με την γραμματέα του, την Beta:
“It’s a long story. I actually did go to Axl’s house at one point, but I never saw him. I never talked to him. I left a note with his person over there having to do with lawsuit that we were in. I don’t know how it got turned into what it got turned into.”

Μπερδεμένα πράγματα δηλαδή… :-k

Πιθανότατα δεν έχουν συναντηθεί από τα middle ‘90s, αλλά δεν κανείς δεν ξέρει τί έγινε πραγματικά εκείνο το παράξενο βράδυ…
Είναι τυχαίο μήπως ότι εκεινες τις μέρες “έκλειναν” 10 χρόνια από τότε που ο Slash ανήκε επίσημα στις τάξεις των Guns N’ Roses;
Who fuckin’ knows… :dunno:

Anyway, ευχόμαστε να βρεθούν σύντομα! [-o<

Μπορεί να λέει για τον Axel Rudi Pell, αν και αυτός κάνει μόνο backing vocals!

Ο.Κ. :cold:

Όχι ρε φίλε και εσύ! [-X
Πόσες φορές θα λέμε τα ίδια;

Οι Guns N’ Roses, οι Metallica, οι Scorpions, οι Iron Maiden και 5 - 6 ακόμα γιγάντιες μπάντες είναι πολύ αγαπητές από πάρα πολλούς και εντελώς αντιπαθητικές για κάποιους άλλους, ευτυχώς πολύ λιγότερους!
Για διάβασε παλιότερα topics για να δεις! :yes:
Ο maidenάκιας λέει: “Α! Είναι Metallica και δεν λέει κανένας τίποτα! Aν ήταν Maiden θα κράζατε!”
Ο scorpionιστής: “Τον Rudolf Schenker τον θάβετε! Αν λέγαμε για τον Slash δεν θα έλεγε κανένας τίποτα”
Και πολλά τέτοια…
Να έχει παράπονο κάποιος οπαδός από σχετικά άσημα groups ναι, αλλά όχι και οι οπαδοί των Metallica! Το forum αγαπάει τους Metallica όσο ελάχιστα groups!
Εδώ κάνανε ένα σχετικά μέτριο live και όλοι σχεδόν γράφανε σαν να είδανε το απόλυτο live… #-o Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, οπότε το αφήνω…

Χαμός στο ίσιωμα λέμε! :lol:

Κάποια στιγμή λογικά θα γίνει η επανένωση, θες τα λεφτά, θες η κάβλα, θα γίνει πιστεύω.

Ακριβώς αυτό!!! Όταν νίκησα τον οπαδό και έκρινα το Born Again αντικειμενικά συνειδητοποίησα ότι είναι εντελώς ανάξιο να φέρει το όνομα των SABBATH. Το Zero the Hero δεν είναι τίποτα περισσότερο παρά μία μετριότητα. Αλλά το Paradise City είναι πραγματική κομματάρα!!! Βέβαια δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι είναι κλεψιά…

Duff…:lol: #-o

Baxlillus.

Κακά τα ψέματα, πλέον οι Γκανς είναι ο Βάξλιλλους.

με μιση καρδια slash

κατ’εμε εαν δεν ειχαν τον αξλ δε χαν φτασει εκει που εφτασαν…
ο σλας ειχε μονο τα μαλλια του να επιδειξει…

Ο Axl μου τη σπάει σα χαρακτήρας, αλλά είναι τέλειος συνθέτης και στιχουργός (Civil War :bow2)
Βρίσκω τη φωνή του υπερτιμημένη. Βασικός υπεύθυνος για τη διάλυση.

Ο Σλας είναι κυρίως το ίματζ κι η φιγούρα των Γκανζ. Εννοώ ότι δε συνέθετε τίποτα το ιδιαίτερο, καθώς συνθέτης ήταν ο υποτιμημένος Ίζζυ. Βέβαια είναι μορφή.

Άρα Αξλ.

[SIZE=“5”]]W.Axl Rose[/SIZE]με μικρη διαφορα γιατι κ οι δυο ειναι εξισου ταλαντουχοι κ δεν θα ειχαμε τους γνωστους guns που ξερουμε…[SIZE=“6”]We’ve been dancin’ with MR Brownstone[/SIZE]

παιδια ειναι τυχαιο πως οταν ηταν ο σλας στην μπαντα ειχαν τρομερη επιτυχια τ α τραγουδια τους??

και πιστευω πως μονο τοτε αξιζαν, (προσωπικη μ αποψη γκαης ,ε)

dont cry
paradise city
november rain
sweet child of mine
welcome to the jungle…

και λιγα λεω…
ο αξλ ειναι τοσο τελιος μουσικος… εγω σε ενα λαηβ τους π ειδα στο γιουτιουμπ, παιζοντας το νοβεμπερ ραιν… ανατριχιασα.

Ένας είναι ο ύμνος.

[SIZE=“7”][FONT=“Comic Sans MS”]CIVIL WAR[/FONT][/SIZE]

Νομίζω μπερδέψαμε τα Threads πάλι. Τα αγαπημένα μας τραγούδια είναι σε άλλο poll. :tomato:

Η δικιά μου γνώμη είναι ότι ο Axl είναι οι Guns N’ Roses. Τα περισσότερα αυτός τα έχει κάνει εκεί μέσα. Ο Slash εκτός από σκηνηκή παρουσία δεν έχει τίποτα άλλο…

Axl για πολλούς από τους λόγους που είπαν τα παιδιά. Πολύ καλά το έχει θέσει ο KIMI στην πρώτη σελίδα και θα συμφωνήσω μαζί του. Πολύ ωραίο poll.

ο slash ειναι κορυφαια κιθαρα αλλα ο συνθετης ειναι ο σημαντικοτερος σε μια μπαντα-αξλ επομενως
παντως δεν ειναι και καμια μεγαλη φωνη αλλα για τους γκανς καλος ειναι.Επιπλεον, οπως σωστα ειπωθηκε ειναι ο υπευθυνος για τα περισσοτερα σε αυτη την μπαντα(καλα-κακα)

axl χαλαρα…

Axl φυσικα!!! ειναι 8εος!!!