Πωλειται B.C Rich

πωλειταi η Β.C. Rich ASM-B (Bronze Series) με θηκη,πενες,κλειδια.
η κιθαρα ειναι αυτη:

http://muzyczny.pl/towary/6159.jpg

ειναι σε πολυ καλη κατασταση.λιγο παιγμενη.και τις εχω κανει και ενα γενικο service πριν ενα μηνα!
πωλειται 170 e ή
200 e μαζι με ενισχυτη kustom 10 w.

για πληροφοριες παρακαλω στειλτε pm.

Καινούργια πόσο κάνει , και γιατί την πούλας αν επιτρέπεται?

εγω την ειχα παρει 280.
την πουλαω γτ θελω να παρω καποια αλλη πολυ ακριβοτερη…θελω τα λεφτα που θα βγαλω απο αυτη να τα βαλω στην αλλη.

kita aposo xero i times sta mousika organa peftoun poli diskola ektos kai to modelo poulai para poli … afou tin pire 280 ante na tin vris 250…

βασικα δεν ειναι τοσο το ποσο εχει πεσει η τιμη οσο οτι η κιθαρα ειναι σε πολυ καλη κατασταση

Αυτή την σειρά (bronze) την έχουν θάψει πολλοί “ειδικοί” στην Ελλάδα αλλά σε σύγκριση με άλλες κιθάρες ίδιας τιμής για μέταλ είναι πολύ καλή!8)

Προσοχή ε, ΑΝΑΛΟΓΑ με την τιμή. Σε σύγκριση με τις πιο ακριβές εργοστασιακές και τα Custom shop μοντέλα είναι πολύ λίγη, βέβαια αυτές έχουν μια πιό ψηλή τιμή!:stuck_out_tongue:

Torquemada εχεις δικιο.σιγουρα ομως για τα φραγκα που τη δινω πιστευω ειναι αρκετα καλα.:wink:
εσυ τι λες?:-k

Ενταξει φιλαρακι αλλα εκει δεν μιλαμε για 200 Ευρω… :stuck_out_tongue:

Κι οταν μου λες για καστομ και τετοια, ασε ρε φιλε, και μ αρεσουν οι ατιμες της B.C rich… Αλλα εκει οι τιμες δεν ειναι λιγο υψηλοτερες…Αλλα πολυ…:stuck_out_tongue:

Μια χαρα ειναι η τιμη, wise.!

slash7 δεν θα την πωλουσα αν δεν ηταν να παρω μια απο αυτες του τυπο στη φωτο σου…:stuck_out_tongue:

200 με ενισχυτη.170 για την ακριβεια…:smiley:

Λάθος φίλε μου σε σύγκριση με αρκετά μοντέλα εργοστασιακά άλλων εταιριών οι τιμές ειναι ακόμα λογικές σε αυτή την εταιρία. Στην Ελλάδα ειδικά βλέπεις μεταλλάδες να πληρώνουν περιουσίες για κιθάρες πο δεν αξίζουν τα μισά. Αν θές μια κάστομ τσέκαρε καμιά μεταχειρισμένη στην Ευρώπη αφού το βασικό πρόβλημα είναι τα μεταφορικά και το τελωνείο από Αμερική. :slight_smile:

Στο e-bay βρήκα τις παρακάτω (Chuck Schuldiner) Stealth, Prototype Ignitor, Namm 2006 Assasin. Όλες κάστομ κι όλες κάτω από δύο χιλιάρικα σε άριστη κατάσταση. Δεν έχω δεκάρα όμως, ΑΔΙΚΕ ΝΤΟΥΝΙΑ!!!
:frowning: :lol:

Εχω ιδια κιθαρα ιδιο ενισχυτη.Απο το doremi την πηρες ρε?:stuck_out_tongue:

λολ!!οχι απο τον αλβερτη!!(οχι τον φραγκισκο)
πως σου φαινεται?

Φιλε μου συμφωνω, απο την αντικειμενικη μερια αυτου του θεματος, οσο αντικειμενικη κι αν μπορει να ειναι αφου μιλαμε για λεφτα… Καταλαβαινεις…:wink:
Προσωπικα για μενα, ειναι ακριβες. Συμφωνω οτι εχουν πολυ πιο λογικες τιμες απο αλλες εταιριες!! Μαζι σου κι εγω… Απλως ειναι αυτο που σου λεω πιο πανω… :wink:

Prototype Ignitor?
Πωπωπω… Ποσο μ αρεσει…
:roll:
Φιλικα, Αρης

τι λετε θα την δωσω την κιθαρα??λολοολ!