Nba

Ήθελα να πειράξω χρήστη που άλλαξε άβαταρ γιατί τα χύσια του Load αντιπροσωπεύουν τα χύσια που τρώμε οι false ορκισμένοι εχθροί των Μετάλλικα, σκοτώστε με. Το ότι πειράχτηκε σε σημείο να γινει χυδαίος δε μπορώ να το φορτωθώ εγώ.

Ή βρείτε χιούμορ.

Είναι το Reload κι έχει αίμα και κατουρο. Κι εκεί άσχετος. Κρίμα το εισιτήριο.

Εντάξει αγάπη μου θα το πουλήσω.

Εναλλακτική απάντηση “όξω ρε κωλόμπατσε που θα μου πεις και τι συναυλία θα δω”. Αλλά δεν είμαι εσύ, ευτυχώς!

Για κάποιον που δε θέλει να ασχολούνται μαζί του πάντως, 1 δευτερόλεπτο σε πήρε να μπεις σε κουβέντα μου με άλλον και να ξεράσεις χολή :wink:

Έκανες (ξανά) αναφορά σε μένα ευθέως. Σιγά μη σου είχα δώσει την αξία αλλιως. Κι έτσι το μετανιώνω ήδη.

Το ποστ μου για το ΝΒΑ έγινε όσο πειραχτικά εγινε το ποστ σου για τα χυσια. Μπορουσε ο καθενας να το προσπερασει, εσυ ειπες να γραψεις 40 γραμμες για κωλομπατσους και προβληματα.

Γενικα, κανε κατι με τα νευρα, καθε μερα στα προθυρα εγκεφαλικου εισαι.

1 Like

“Ναι, μονο εγω” :wink: Σωστά Pantelis;

Προφανώς εμένα με γνωρίζουν όλοι όπως φαίνεται. Διασημότητα απ’ τις λίγες :smiley:

Τωρα ειδα τα χαιλαιτς κ ξενερωσα τη ζωη μου. Χωρις τσαγανο οι ραπτορες χανουν το πρωταθλημα απτο καζινς, ελεος.
+6 στα 2,30 κ δεν παιρνεις το ματς και το πρωταθλημα, κριμα που δεν επαιξα το 5,50 για πρωταθλημα στο gs ξανα

Στα λόγια μου έρχεσαι λοιπόν. Δεν ήθελες να ασχοληθείς με το θέμα του τοπικ αλλά να καυλαντίσεις. Μετά σε ενοχλεί αν σε στείλουν για μπανάκι. Τεσπα συνεχίστε

1 Like

Ασχοληθηκα με το θεμα του τοπικ, απαντωντας σε καποιον που ειδε τραγικη διαιτησια. Το ΥΦΟΣ απ την αλλη ειχε να κανει με καζουρα που γινεται και στα τοπικ των Μεταλλικα. Μεσα. Αλλα καζουρα.

Που να χτυπιεστε ομως δεν ηταν οσο προσωπικο θελετε.

Θα μπει κανεις να διαβασει το πρωι και θα νομιζει οτι εγινε μακελειο και οι Warriors εχασαν, το σχολιασα. Τελος;

1 Like

Μάλλον εννοείς κάποιον που θα μπει για πρώτη φορά στη ζωή του.

Ντάξει έφαγαν και το απίθανο τρίποντο του Curry που έφερε το ματς στα ίσια. Εκεί δε μπορείς να κάνεις κάτι τον πιέζεις και παρακαλάς να το χάσει. Το έβαλε και πας να πάρεις το επόμενο.

2 ευκαιρίες έχουν δεν είναι δα απίθανο αν και η ψυχολογία και το πως θα κατέβουν θα παίξει μεγάλο ρόλο. Πχ το χθεσινό ήταν Do or die για τους GSW, τους έκατσε και η στραβή με τον KD που είναι και σοβαρότατος τραυματισμός και παρόλα αυτά δραπέτευσαν. Μεγάλη υπόθεση.

2 Likes

Ναι, φάγανε το σερί από τον Καουάι και απαντήσανε στο τέλος με δικό τους σερί. Ήταν παληκαρίσια νίκη.

1 Like

Παιζει και αυτο, Παντελη!

Το τοροντο και το αιγαλεω να κερδανε :joy:

Unholy πάλι με τον Fixer ασχολείσαι;

Ετσι φαινεται! (Fixer καινουριο φρουτο; :rofl: Που τα βρισκετε ρε)

5 ποστ, γραφτηκε για να πει αυτο, κατα τα αλλα σας κυνηγανε τα trolls τρομαααααρα μου!

Εισαι μολις ο 4ος χρηστης που εκανε εγγραφη στο forum με μοναδικο σκοπο να με πει “Unholy”, κατι που κανει εμμονικα ο Quintom :sweat_smile:

Ναι μωρε προσωπικο κριμα γιατι τους υποστηριζω στην σειρα :stuck_out_tongue:

Εκανε τρομερη τεταρτη περιοδο ο Καγουαι αλλα ηταν πολυ μονος, το μπλακαουτ εκει στο τελευταιο τριλεπτο στο +6 με το γηπεδο να βραζει ηταν πολυ κακο, απο την αλλη καταθεση αρχιδιων απο του Warriors που απο το +14 βρεθηκαν στο -6, ειχε γυρισει ολο το μομεντουμ και η εξεδρα ειχε παρει φωτια και καταφεραν και το ξαναγυρισαν.

5 Likes

Btw τελικα Κουιντομ δεν ηταν γκαντεμια ο τραυματισμος του Ντουραντ, στον δεξι αχιλλειο ξαναχτυπησε και επειδη τα νεα μαλλον θα ειναι ασχημα εχει ανοιξει μεγαλη κουβεντα αν επρεπε να παιξει η μαλακιστηκαν απο το ιατρικο τιμ. Λενε οτι παιζει να χασει ολη την χρονια αμα μιλαμε για ρηξη αχιλλειου :confused:

Εντωμεταξύ δεν έχω αποκωδικοποιήσει ακόμα το συγκλονιστικό τούβλο του Λάουρι στην τελευταία φάση:

Έρμπολ ήταν; Πίσω από το ταμπλό πήγε; Στην γωνία χτύπησε η μπάλα και εξαϋλώθηκε; Μιλάμε για τούβλο για την εκπομπή του Σακ

3 Likes