Back in the 80's - 90's when cartoons were good!

Είμαι χαρούμενος, είμαι χαρούμενος, ΕΙ-ΜΑ-ΣΤΕ ΧΑ-ΡΟΥ-ΜΕ-ΝΟΙ!!!

Κουτί με φαγητο! Μακαρονάδα! Τηγανιτή Καραβίδα! “Τρώγε, καταραμένε!”

Nα διαμαρτυριθείς σε αυτούς που έχουν μόνο 10 και όχι παραπάνω… :stuck_out_tongue:

Και με απιστευτο soundtrack ε!Απολαυση.

Γιατί κρυφή ψηφοφορία? Να μη δω δηλαδή ποιός άλλος ψήφισε Saber Rider (σερίφης του διαστήματος, νε)?

Ελα μου ντε… Ποιός…

Παντώς έπρεπε να έβαζα την Καντυ θα εβγαινε πρωτη και με διαφορά…:stuck_out_tongue:

Χαλαρα όμως…η Καντι ηταν ο Φωσκολος για μωρα…πολυ κατατρεγμος τα καημενα τα μανγκα…Το πιο κορυφαιο στα μεταγλωτισμενα(ιαπωνικης κυριως προελευσης ) ειναι που καπου στην μεταγλωττιση το χανουν με τον συγχρονισμο μεταξυ των 2 γλωσσών και πχ η φραση “Θες να φυγουμε ?” ακουγεται καπως ετσι¨"Θελεις να φύγουμε εεεεεε ???Θέλεις?"

Πολυ ωραιο thread ρε μαγκιτες.Εποχες κι αυτες ε?χελωνονιτζακια,thundercats,transformers κι αλλα πολλα.Παρτε κι ενα βιντεο(τι ειρωνια, χτες το ανακαλυψα).

Eίσαι θεός.

Voltron ρε μαλάκες!

εδιτ: και Bravestarr! Πωωωωω

Τhank you sir.

Mήπως κατα τυχη γνωρίζει κανείς εκείνο το ρομπότ που έμπαινε ο Τακάσι και το οδηγούσε? Λαζήριον το έλεγαν και δεν μπορώ να το βρω στο Youtube…:frowning:

Πλάκα πλάκα μια κονταρομαχία χελωνονιντζάκια-thundercats χριεαζόταν στο poll! Με σημαντικό outsider την Candy Candy, για τους πιο “ρομαντικούς”!

Α, να διευκρινύσω πως έτυχε επίσης και διαδέχεται το ποστ μου το ποστ του απο πάνω! 8)

Φλερτάρετε βρε σάτυροι?

Ον-τοπικ, κατεβάζω Voltron και Bravestarr :!:

Α, δε ξέρω τι λες, εμένα η Cheetara πάντως ήταν παιδική φαντασίωση. 8)

[SPOILER]


[/SPOILER]

(και η Candy καλή ήταν, αλλά πολύ τσιλιποτσιπιρδόνα, χοχοχο και έτσι)

Eιχε φακίδες μέχρι και στα μαλλια…

Η sailormoon ομως…:vibrate:

Ε ναι, η sailormoon και όλη η παρέα της…τι να λέμε, οι σχεδιαστές των άνιμε ξέρουν ακριβώς πως να διατηρήσουν μόνο τα απαραίτητα εκείνα χαρακτηριστικά που χρειάζεται, για να κάνουν ένα σχέδιο αφαιρετικό μεν, αλλά πολύ ενδιαφέρον οπτικά δε!

Θα είχε ενδιαφέρον ένα poll “Ομορφότερες οι γυναίκες στα αμερικάνικα καρτούν ή στα anime?” :-k

(όχι, δε θα υπήρχε τρίτη επιλογή: είστε καμμένοι/προτιμώ τις πραγματικές γυναίκες) γιατί εξυπακούεται, χα!

Μη βάζεις και στοίχημα… :stuck_out_tongue:

on topic: Hawks forevah!

O σερίφης του διαστήματος ειναι ο bravestarr?

Με τη ταχύτητα του πούμα και δεν συμμαζεύεται?

Αυτός με ένα άλογο που έκανε διάφορα… Είχε κι ένα τεράστιο καραμπινοειδές. Καμένες εποχές… :stuck_out_tongue:

Όχι, σερίφης του διαστήματος = Saber Rider.

O Bravestarr ΓΑΜΑΑΑΑΑΕΙ.

αα κριμα, γιατι εκει θα πηγαινε η ψηφος…

Thundercats λοιπον.

Χοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!