Back in the 80's - 90's when cartoons were good!

σιγα βρε παιδια…
πως αρπαζεστε ετσι?
δε θα υπενθυμισω καμια παροιμια…:p8)

RAHAN!!!θεος…:smiley:

Απο τη λιστα διαλεξα χελωνες,τι intrαρα ηταν αυτη…

Στα γαλλικα! Οπως ερχοταν εδω ^^ Θυμαμαι ενα επεισοδιο που ψαχναν κατι βομβες στο Παρισι!

Super Mario επισης?

Αυτο το εβαζε το New channel στις 8’30" το βραδυ, μετα απο ενα αλλο με δεινοσαυρους που πρεπει να ηταν βασισμενο σε Ιουλιο Βερν, κι ενα με εξωγηινους στη Γη… αν καποιος ξερει για ποια μιλαω μπορειτε να μου πειτε πως τα λεγαν ωστε να τα ψαξω?

Καμπαμαρού με τρέλλα!!! :vibrate::respect:

“Είναι ίδιος ο Σάιζο…”

μπραβο ρε λουπεν

επισης

ποσοι θυμαστε τοξικ αβεντζερ???

inhumanoids

king arthour and the knights of the round table

teen wolf

c.o.p.s

Επιτελους το βρηκα!! Και σε ελληνικα. Ποιος το θυμαται???:vibrate:

Ω ναι! Η δυναμη του φακου! …Πω ρε παιδια, σε αυτο το θρεντ εχω συγκινηθει πραγματικα

Παντως πειτε μου, με αφορμη αυτου που ποσταρε ο Σπυρος, οι μεταγλωτισεις τοτε (οκ, εξαιρεση ο Καμπαμαρου που μαλλον εγινε υπο την επηρρεια ουσιων) δεν ηταν πολυ πιο προσεγμενες κι επαγγελματικες απο αυτες που κανουν τωρα? Δηλαδη με τι τηλεοραση θα αναθρεψουμε τα παιδια μας…

Μιας και μιλαμε για μεταγλωτισεις μπορει καποιος να μου βρει οτι δηποτε απο το Lazirion που το μεταγλωτισαν στα ελληνικα Ιαπωνες???

Πω ρε φιλε,ξερεις ποσα χρονια πισω με πηγες?
:bow:

:):):):):):):slight_smile:

[CENTER][/CENTER]

Το ξεχάσαμε αυτό, ε. :expressionless: Ντροπή και αίσχος… [-X

Μυρμηγκοφαγος!Απολυτο ρισπεκτ,απιστευτος χαρακτηρας.Λατρεια.

:thumbup: Αυτό. Και απίστευτη κίνηση επίσης…

Ξεχάσαμε το απόλυτο cartoon των 90’s και ειναι ντροπή μας…

τι ειναι αυτο?

Beavis & Butthead, του Mtv.

Αυτό φίλε μου, ήταν ένα απο τα πολιτισμικά σύμβολα των ΗΠΑ της δεκαετίας του '90… Απλά θρυλικό καρτούν, το οποίο είχε και ουκ ολίγες μουσικές αναφορές… (μη ξεχνάμε, οι Beavis & Butthead ήταν metalheads)

κατι μου θυμιζε το σχεδιο αλλα δεν θυμουν
ακριβως