Backstage Pass #18: Καζαμίας 2009

Πολυ δυνατο κειμενο σε αρκετα σημεια,εχει και τα down του αλλα κατα κυριο λογο ειναι παρα πολυ καλο.
Εκλασα στα γελια με την συναυλια των AC DC και των Scorpion με Iron Maiden.Δυστυχως αν αυτο το γεγονος συνεβαινε το αποτελεσμα θα ηταν ακριβως αυτο που γραφει ο συντακτης.
Μη βγει κανεις και πει οτι κανει επιθεση σε αυτες τις 2 μπαντες γιατι θα φαω τα κοτσιδια μου.Οχι καθε χρονο τα ιδια… 8)

Oχι, αυτο ηταν πετυχημενο αλλα και παλι το να πεφτουν απο αρθρα του site μπηχτες προς μελη του forum το θεωρω απαραδεκτο.
Ενταξει, grow up, ειπωθηκαν οι ιδιες ανωριμοτητες και στην στηλη του Dr. Rock, δεν ειναι αναγκη να πεφτετε σε τετοιου ειδους γραφικοτητες δυο φορες κιολας. Το να ενιωθαν θιγμενοι οι συντακτες το καταννοω αλλα εδωσαν πολλακις τις απαντησεις τους μεσα απο το φορου απο τα πλεον επισημα χειλη. Εκτος αν θα πρεπει να περιμενουμε παρομοια σχολια και στον καζαμια του 2011. Να ξερουμε δηλαδη.

«Ο διάδοχος του “Chinese Democracy” είναι έτοιμος και θα κυκλοφορήσει όταν πάρει πρωτάθλημα η ΑΕΚ»

:lol::lol::lol:

εγώ γέλασα από την μεριά μου,αυτό έχει σημασιά…:lol:
«Ο διάδοχος του “Chinese Democracy” είναι έτοιμος και θα κυκλοφορήσει όταν πάρει πρωτάθλημα η ΑΕΚ»
θεικό!


Now playing: Edguy - Forever
via FoxyTunes

Πολύ μέτριο το κείμενο.

@laws: οι άτυχεις δηλώσεις είναι το “βούτυρο στο ψωμί” της σάτιρας - τώρα όμως το θέμα έληξε. ναι απαντήσαμε οκ, να μην κάνουμε κ λίγο πλάκα? έστω για εσωτερική κατανάλωση

κατά τα άλλα ευχαριστώ τα παιδιά για τα σχόλια. άντε κ του χρόνου με μεγαλύτερη έμπνευση

Του χρονου δλδ…#-o:lol:

Δε με τρέλανε, νομίζω ήταν αρκετά βεβιασμένα “σατιρικό” και δεν έβγαζε αυθορμητισμό-γέλιο. Για τα εσωτερικά και τις μπηχτές, δε με απασχολεί.

Αν μιλάει για φανμποηδες των Σκόρπιονς, καλά να πάθουν :slight_smile: :har:

Control C , Control V.

Eμπνευσμενο :slight_smile:

Εμένα μάρεσε το κείμενο, αρκετά σαρκαστικό και δεν πιστεύω ότι απευθύνεται απαραίτητα στους χρήστες του φόρουμ, σιγά.

Εννοείται ότι θα ξαναπήγαινα Maiden αντί AC/DC, αρκεί να είχαν αλλάξει έστω και ένα κομμάτι,:har::har:

μια χαρά ήταν το κείμενο! Μην ξεχνάτε πως ο Καζαμίας σατυρίζει την προηγούμενη χρονιά σχολιάζοντας τις ειδήσεις της επόμενης και καλώς ή κακώς οι αστείες μουρμούρες για την υπόθεση Τζον Ροθ, απασχόλησαν όλη την ομάδα του rocking πέρσι κι άξιζαν τη σάτυρα τους.

Εμένα μου άρεσαν πολύ και τα “inside jokes” για τους συντάκτες! Όποιος διαβάζει τα κείμενα (κι όχι μόνο το φόρουμ) θα πρέπει να πέθανε στα γέλια!!!

ΥΓ. “Οι γυναίκες είναι γκέι”!!! :lol:

Βασικά τώρα καταλαβαίνω την απόλυτη αποθέωση του υποκειμενισμού :stuck_out_tongue: Ακριβώς το ίδιο πράγμα βρήκα εξυπνακίστικο “λογοπαίγνιο” και ανέμπνευστο αστειάκι :stuck_out_tongue: Γουαου, εμείς και ο κόσμος.

προσωπικα το βρηκα πολυ καλο…8)8)8)

dexter_ ta eksipnakistika logopaignia ta spane :stuck_out_tongue:
control c-control v :stuck_out_tongue:
kazamias gia panta

εγώ πάντως ψηφίζω για το ροκινγκ τζι αρ free live event.

Γενικώς το κείμενο μου φάνηκε μια χαρά.

Εγώ απλά πιστεύω ότι μιας και o περσινός καζαμίας ήταν “αφιερωμένος” στο Chinese Democracy, δεν χρειαζόταν να είναι και ο φετινός…

να απαντήσω σε αυτό…

ειδησεογραφικά την χρονιά (κ τους αναγνώστες σύμφωνα με τα στατιστικά) απασχόλησε κ πάλι ο axl με τα καμώματά του… ως εκ τούτου δεν μπορείς να τον αγνοήσεις…

πέρυσι μιλούσαμε για το ενδεχόμενο να βγει το chidem φέτος για το γεγονός…

αν κ θεωρώ ότι δεν είχε κ τοοοοσο πολύ chidem…

Λίγο απ’ όλα είχε το κειμενάκι, το οποίο και εμένα μου άρεσε.

Το σημείο με τους μπλακάδες επίσης όλα τα λεφτά.

Κονγκρατς Λουκ!

Πολύ καλό το κείμενο! :lol: Αν παιχτούν στοιχήματα για το συντάκτη του, νομίζω ξέρω που θα ποντάρω… :wink:

Επίσης: 1) για τα τρίτα 5000 εισητήρια για τη συναυλία των Queen εγώ μάλλον θα κάνω έρανο 2) μετά τις 7 ώρες συναυλίας του θεϊκού Steven “Pedorex” Wilson, εκτός από τον Καγκελάρη και τον Προεστάκη, θα είμαι μάλλον η μόνη έταιρη θεατής που θα παραμένω όρθια μονολογώντας “μα δε νομίζετε ότι έπαιξε πολύ λίγο;” 3) δε φτάνει που έχει τα διοικητικά της προβλήματα η Ένωση, της φορτώνει και τόσα μεγάλα βάρη και ο Axl… [-X

:-s:-k τι εννοείς ακριβώς ? το κείμενο έχει υπογραφή ! 8O:lol:

ευχαριστώ τα παιδιά για τα σχόλια !:smiley: