Backstage Pass #5 - H Nirvana μιας γενιάς

Μόνο το death, που αργά ή γρήγορα όλοι αυτοκτονούν!!!:lol: :lol:

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ Κ…ΛΗ μπιπ . μπιπ !!!

Ειδες δεν μου βγαινει για πολυ ωρα το σοβαρο μου :lol:

Εγώ φταίω… Είναι η φάτσα μου… Αν μακιγιαριστώ ίσως τα καταφέρετε και μου μιλήσετε σοβαρά!!!:lol: :lol:

Λίγα τα λόγια σου για το death οπαδέ των ποπ νανουρισμάτων (λέγε με Pink Floyd)! Οι deathsters δεν αυτοκτονούν, αυτό είναι προνόμιο των emo/goth-αδων (που να ψοφήσουν όλοι)… :stuck_out_tongue:

Μα συμφωνώ με αυτό όσο δεν πάει άλλο! Κάνε quote το σημείο που είπα κάτι αντίθετο για να το αναιρέσω αμέσως!:slight_smile:

Πρώτον, ο μόνος λόγος που δεν αυτοκτονούν όλοι οι deathsters είναι ότι είναι Σκανδιναβοί και παθαίνουν πρώτα κατάθλιψη και έτσι τους έχουν σε ιδρύματα να τους προσέχουν

Δεύτερον, λίγα τα λόγια σου για τους Pink Floyd! Έχεις ακόμα πολύ μακρυά μαλλιά για να εκτιμήσεις την αξία τους!!! Κουρέψου πρώτα και όταν θα μπορείς να ακούσεις καλύτερα το μεγαλείο τους, τα ξαναλέμε!!!

Και τρίτον, ευτυχώς που είπες να πεθάνουν όλοι και όχι όλες οι emo/goth-αδούδες. Θα ήταν κρίμα τα κορίτσια!!!

Ετσι πες τα , ρε γιγαντα . Με τρελα !Πορωσε με !

Karvou εισαι μεγαλος επικηρυγμενος ρε!

Κάτω τα χέρια απ την θεϊκή μου κόμη/χαίτη! :lol:
Για Floyd τα χουμε ξαναπεί, δεν έχει νόημα να επαναλαμβανόμαστε (να παρακαλάς μην δει το τόπικ ο bluezlick και αρχίσει… :stuck_out_tongue: )
Όσο για τους deathsters, μπορώ να σου αναφέρω συγκροτήματα απ όλη την υφήλιο οπότε δεν σε παίρνει, απλά διάλεξε χώρα!
Οι emo/goth-αδούδες μπορούν να χουν την τύχη των “αρσενικών” του είδους. Καλό στην κοινωνία θα κάνουν… :smiley:

@dazmaniak Only death is real!

Ζιμπάμπουε!!!

Αν βρεις κερνάω μπύρα στο Τέξας την επόμενη φορά!!!:stuck_out_tongue:

Αμ το διαβασα καλα νομιζεις; Εdit me Manos …

Nihilist μου αρεσουν τα κοινωνικα μηνυματα …
Θα μπορουσες να του χωσεις κι αλλα του Karvou ομως γιατι ειναι κλασσικος προβοκατορας. :lol:

Για παράδειγμα nihilist θα μπορούσες να μου βάλεις να ακούσω κάτι που σου αρέσει… Εκεί θα με βασάνιζες απίστευτα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσένα φίλε dazmaniak δε σου απαντώ, γιατί έχω λιώσει τους Kaddisfly και σου τη χαρίζω… Για αυτή τη φορά όμως!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτο ηταν ωραιο…:stuck_out_tongue:

λολ! δηλαδη βαφτισαμε σκανδιναβους τους cannibal corpse, six feet under, suffocation, και παει λεγοντας. να σε προσλαβουν υπουργο εσενα! να ανεβασεις την ανεργεια με τους ξενους που θα μπασεις μεσα!:lol: :stuck_out_tongue:

Έλα μωρέ ένα συντακτικό λάθος βιασύνης έκανα… Αυτό που ήθελα να πω αρχικά, ήταν ότι μερικοί deathsters δεν αυτοκτονούν και γιατί είναι Σκανδιναβοί… Τώρα το είδα το λάθος μου και τώρα κατάλαβα γιατί ο nihlist μου έλεγε για μπάντες από όλο τον κόσμο!!!:lol: :lol:

Deathsters υπάρχουν παντού. Και εγώ το πιστεύω αυτό… Ποια χώρα εξάλλου δεν έχει αυτόχειρες?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: