Backstage Pass #7: Μια μούτζα για το rocking

Επειδή παρακολουθώ το site από τα γενοφάσκιά του (φαίνεται και στην ημερομηνία εγγραφής άλλωστε) ένα μεγάλο μπράβο σας παιδιά. Δεν είναι και λίγο αυτό που έχετε στα χέρια σας, λίγο πολύ όλη η ελληνική rock community περνά κάποια στιγμή από το site σας για να ενημερωθεί, να μάθει, να, να… Εμείς εδώ πάνω δύσκολα να κατέβουμε Αθήνα, αλλά κάτι μου λέει ότι θα ζήσετε μεγάλες στιγμές! 8) Άντε κι ακόμα πιο ψηλά :rockon: Πίνω το black ice coffee μου στην υγειά σας παληκάρια! 5 χρόνια είναι μόνο η αρχή…

Ξερετε τι εχετε πετυχει τοσα χρονια, ξερουμε κι εμεις…

Προσωπικα, το σαιτ το εμαθα απο το live των Scorpions το 2005… Γραφτηκα, αλλα δεν πολυ εμπαινα στην αρχη… Με το καιρο ομως που το ανακαλυπτα περισσοτερο αρχισε και να μου αρεσει… Οσα παιδια εχω γνωρισει, συντακτες, μοντς κλπ, ειναι απιστευτοι τυποι… Βασικα, δεν ξερω τι αλλο να πω, οποτε το αφηνω εδω…

Λουκιανε, το κειμενο σου ειναι καταπληκτικο, οπως και τα αλλα backstage pass…

Συνεχιστε ετσι ρε!!!

[SIZE=“5”]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]:slight_smile: :slight_smile:

Υ.Γ. Τα λεμε την Πεμπτη παιδες…

Εκ μέρους του Λουκιανού καθώς και των άλλων παιδιών…[SIZE=“6”]Ευχαριστούμε![/SIZE]
…και για τα καλά σας λόγια και κυρίως για την υπερπολύτιμη και έμπρακτη στήριξη αυτά τα 5 χρόνια!
You rule guys :wink: 8) :smiley: !!!

Εσενα ποιος σου μιλησε ρε???

:har:

Συγχαρητηρια!
Να εκατοστησετε τις μουτζες!Πιειτε καμια μπυρα κ για μας στο παρτυ 8)
:drunk:

](http://img175.imageshack.us/my.php?image=bmv50vnuc2.jpg)[/IMG]

χρονια πολλα κ χιππικα!:stuck_out_tongue: :lol: :hippy:

Thanks for everything guys :slight_smile:
Και εσάς και όλους τους άλλους που μας διαβάζουν καθημερινά και μας έχουν στηρίξει από τα πρώτα μας βήματα αλλά δε γράφουν στο φόρουμ.

Πάμε γι’ άλλα, πάμε γι’ άλλα! :thumbup: :rockon:

Μπραβο σε ολους τους συντελεστες του ροκιν, αν και δεν εχω γνωρισει καποιον απο σας απο κοντα εντουτοις ευχαριστω κι εσας και τ’ αλλα παιδια του φορουμ για αρκετες ωρες παρεας, ενημερωσης και ανταλλαγης αποψεων…

Λογικα θα τα πουμε αυριο…

Ως τοτε HAPPY BIRTHDAY!!!

Xρόνια πολλά παιδιά και συνεχίστε τη καλή δουλειά στο site. Εννοείται πώς βελτιώσεις πάντα χωράνε, αλλά είστε σε πολύ καλό δρόμο!

Όλα συνοψίζονται σε ένα smilie: :hippy:

:smiley:

Ευχαριστούμε για την στήριξη, τα σχόλια και την εκτίμηση που δείχνετε στη δουλειά μας. Τα έγραψα κ αναλυτικά. Σας περιμένουμε όλους στο πάρτυ μας για να περάσουμε καταπληκτικά !

Μια παράκληση : επειδή λόγω φόρτου εργασίας δεν έχω δόσει το παρόν σε κανένα από τα τελευταία μίτινγκ, θα ήθελα πολύ να γνωρίσω τους συνήθεις υπόπτους του φόρουμ. Έτσι στη συναυλία θα είμαι με τον ροδομάγουλο ! Μιλήστε κ σε μένα , όχι μόνο σε αυτόν (αν κ ξέρω ότι είναι ο αγαπημένος σας)…

Λίγες ώρες έμειναν !

Και εγώ δίπλα στο ροδομάγουλο θα είμαι… Κεράστε αν θέτε 8) 8) 8)

Παρανυφάκια του ψηλού θα είστε? :stuck_out_tongue:

Ας βρούμε γυναίκα να τον πάρει κ ντύνομαι κ παρανυφάκι για χάρη του…

Τέτοιο ομορφόπαιδο σιγά μην έχει την ανάγκη μας. Βρίσκει όποια θέλει (λέμε τώρα:roll: )!

αφου σε ευχαριστησα προσωπικα, σε ευχαριστω πλεον και δημοσια για τα καλα σου λογια στο backstage pass. ultra thnx man!:slight_smile: :respect:

ΛΟΛ! θα θελα να το δω αυτο…:lol: κωστηηηηηηη…σου βρηκα κοριτσι και απο σπιτι μαλιστα…

[SIZE=“1”]φερτε τους φωτογραφους για τον μοντε. αντε, τι καθεστε;;;;[/SIZE]

Xρονια πολλα στο rocking.gr λοιπον και συγχαρητηρια για την προσπαθεια σε ολα τα παιδια που συμμετεχουν στην ομαδα του.Τσεκαρα το site αρκετο καιρο πριν γινω μελος του φορουμ και εκτοτε το τσεκαρω συνεχως οχι πλεον μονο για ενημερωση αλλα και για διασκεδαση.Ευγε και παλι και χρονια σας πολλα!:smiley:

Έχετε μια μούτζα και από εμένα!!
Χρόνια πολλά ρε!!
\m//
:rockon:

Χρονια πολλα και απο μενα λοιπον, μακαρι οι μουτζες να γινουν πολλες, συνεχιστε την καλη δουλεια και συνεχιστε να βελτιωνεστε.

Χρόνια Πολλά παιδία!!!:smiley:

Πραγματικά κάνετε απίστευτη δουλειά.Τρομερό site που παρέχει πολύ λεπτομερή ενημέρωση γύρω από τον χώρο αλλά και ώρες διασκέδασης:D :wink:

ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ(ειμαι σίγουρος ότι θα φτάσετε ακόμα ψηλότερα):wink: :thumbup: :thumbup: :bow2: :respect: =D> :rockon: