Banning!

Ban στον shadowking69 γιατί συνεισφέρει στη με το στανιό διάδοση του power. Μην πολεμάτε ψεύτικους οχτρούς, αδέρφια, το power είναι σαν τον άνεμο, σαν το ρυάκι, σαν τη μάνα γερακίνα, είναι η ψυχή του ανθρώπου και το μέλλον του. Είναι στην καρδιά του κάθε βαρυστομαχιασμένου, στον απύθμενο ρομαντισμό κάθε τροβαδούρου λάτρη της αγαμίας, στα μάτια κάθε παιδιού που οραματίζεται έναν μελωδικότερο κόσμο με διεστραμμένες rhythm sections. Μην πολεμάτε ψεύτικους οχτρούς, αδέρφια. Μια μέρα το power θα ξυπνήσει μέσα σ’ όλα τα στήθια και όλοι οι κάτοικοι της γης θα πιαστούν χέρι-χέρι και θα τραγουδήσουν «Στρουμφάκια λα λα λα…».

μπαν στο Βικ Βεγκα γιατί μπορούσε απλά να ποστάρει τη τελευταία πρότασή του. Αυτή στα εισαγωγικά. Το νόημα θα’ταν το ίδιο… :stuck_out_tongue:

μπαν σε ολους γιατι ετσι.

ban στον βέγκα που προσπαθεί να βρει λογική στο τοπικ κ με κουράζει λίγο

ban στον monte γιατι εχει απολυτο δικιο…

:dunno:

μπαν στο Βέγκα γιατί γράφει τη Σκωτία με όμικρον και δε μπορώ να το βλέπω. Πληγώνομαι

Με ωμέγα, όπως λέμε Scώtland; :lol:

Ban, στον Karvou, γιατί προτιμά την ορθογραφία με ωμέγα, μόνο και μόνο λόγω ηλικίας. Σας το λέω είναι 72 ετών!

http://www.megas-seirios.gr/index.asp?a_name=authors&itemid=7&lang=en

Tι να κάνει ρε ο Κακαλίδης? Έχω να τον δω χρόνια… Αχ τι μου θύμισες :stuck_out_tongue:

Ξανά μπαν ρε, γιατί σκοτία είναι ένα διακοσμητικό αρχιτεκτονικό στοιχείο. Το ήξερες; Χα! Δε το ηξερες!

Tι να κάνει ρε ο Κακαλίδης? Έχω να τον δω χρόνια… Αχ τι μου θύμισες :stuck_out_tongue:

Ξανά μπαν ρε, γιατί σκοτία είναι ένα διακοσμητικό αρχιτεκτονικό στοιχείο. Το ήξερες; Χα! Δε το ηξερες!

μπαν σε καρβου γτ θα ανοιξω 8ρεντ σχετικο με λπ και θελω να του το φερω σιγα σιγα…

ban στον απο πανω γτ αρχισε τις απειλες…

μπαν σε πορκο γτ ειναι γερος για ντου σε συναυλιες!

κατι πηρε το ματι μου για μια νεφελη που δεν ακουει power.
οχι ban αλλα BIG BAN!
ακους εκει να μην ακουει power…

:(:(:frowning:
άτιμε angel_death!
Μα δε μου αρέσει ρε παιδιά!με κουράζει…:frowning:

ban στον elrond γιατί τον συμπαθούσα μέχρι τώρα με το avatar που έχει!

Ban στη Νεφέλη γιατί ακούω ΜΑΝΟΓΟΥΑΡ

Ban στο λερις γιατι ακουει μανοβαρ και γιατι επιτελους.

Ενα banακι στο καλαμακι κοτοπουλο κατευθειαν για το δεσποιναριον απο επανω,γιατι βριζει ασυστολα τους ΜΔ,την τιμιοτερη και πιο τρου φαρα που γνωρισε ποτες η αντρικη φυλη

Στο κλαμπ κι εσυ ε;:stuck_out_tongue:

Προεδρος,αντιπροεδρος και ταμιας:p