BARONESS Αθήνα 19 / 10 / 2019

Ναι κανονικά 29 ε @pantelis79?

1 Like

29, ναι. Στο Reload. Τωρα δεν ξερω ποσο εχουν, εγω πηγα την πρωτη μερα.

1 Like

Τετχοιος είσαι!!!

και δεν εχει εξτρα χρεωση, αλλα ειναι α4, ετσι?
ανεβηκε η τιμη χωρις καποια ανακοινωση ή προειδοποιηση

Δεν εχει εξτρα χρεωση. Δεν ειναι Α4. Η πληρωμη στο Ριλοουντ γινεται μονο με μετρητα (οπως και σε ολους πλην πρωην Τικετχαουζ γι’ αυτες τις περιπτωσεις).

Ευχαριστω για τις πληροφοριες, εν τελει ομως δεν λεει κανεις για τις φασεις προπωλησης :laughing:

Εδω δε λεει ο διοργανωτης, εμεις θα σου πουμε :stuck_out_tongue:;

2 Likes

εννοω να σχολιαζει την αισχροτητα :stuck_out_tongue:

Τα λέμε τόσα χρόνια, και τι έγινε; Στα παπάρια τους.
BTW προχθές έπαιζαν στο O2 στο Λονδίνο

Επειδη τους ξερουμε, παιρνουμε την πρωτη ωρα οποτε μπορουμε.

2 Likes

Καλά στο Ο2 Brixton academy London έπαιζαν που χωράει σκάρτα 5000 όχι στο Ο2 arena με τις 20.000.

1 Like

Νετι;

Εγώ για Ο2 Λονδίνο ενα ξερω και εχω παει, την μεγαλη αρενα εξω από το Λονδίνο.

1 Like

Ε ναι. Έτσι όπως το έγραψε νομίζει κανείς ότι έπαιξαν στην Ο2 Αrena του Λονδίνου. Στην Ελλάδα παίζουν Gagarin αλλά στην Αγγλία παίζουν μπροστά σε 20.000 κόσμο. Σωστή η παρέμβαση φίλος.

1 Like

Δεν είχα τέτοια πρόθεση μανμου, ήθελα να πω ότι ξεκίνησαν την Ευρωπαϊκή περιοδεία . Ριλαξ να πούμε

2 Likes

Ενταξυ μωρε απλως μου έκανε όντως μεγαλη εντύπωση, έφτασαν στο Ο2 , εκεί που παιζουν οι μεγαλυτερες μπάντες (και είναι και αρενα που γαμει με απίστευτα μαγαζιά σε ενα τεράστιο κτίριο τα πάντα) και μετα …Gagarin ? Ασε που και το Brixton Academy μια χαρα είναι και πολύ κόσμο χωράει, μακαρι να είχαμε και εμεις τετοια. Από Brixton Academy σε Gagarin έτσι και αλλιώς ενα πολιτισμικό σοκ μπορει να το πάθουν.

Νταξει στο Brixton επαιξαν support στους Volbeat. Μονοι τους παιζουν συνηθως σε μικροτερους χωρους.

2 Likes

Εκτος απροοπτου θα ειμαι εκει, παω για εισιτηριο σημερα ή αυριο. Στα 34 ευρω ειναι τωρα η τιμη?

Ναι. Αν το πάρεις από το Reload με μετρητά, δηλαδή. Στο ticketmaster έχει +10%.

Reload it is λοιπον, σε ευχαριστω. Ειναι κανονικο εισιτηριο ή Α4?