BARONESS - 'Yellow & Green'

εμενα μου θυμισε muse λιγο στο ρεφρεν αλλα δε θυμαμαι ποιο.ωραιο και αυτο.

Ίσως torche; Και τα φωνητικά μια μίξη τελευταίων Big Business με Peavy Wagner (!)

Όπως και να 'χει, πάρα πολύ ωραίο.

Το σημειο πριν απο το ρεφρεν στο Time is Running Out λες.

Το τραγουδι δεν μ’ αρεσε παντως.

θυμηθηκα
ασχετο βεβαια
αλλα λιγο ο ρυθμος στο κυριως μερος του τραγουδιου
μου θυμισε λιγο την κομματαρα των blood command
alarm all assassins

. Τέλειο!

Και είναι από το κίτρινο, ξαναλέω, το πράσινο λέγετε πως θα είναι πιο τριπαρισμένο. Έχουμε να ακούσουμε πού γαμάτα πράγματα :smiley:

ΝΤΑΜΠΛ ΠΟΣΤ…

αλλά δεν γίνεται.

Και τα δυο καινουρια ειναι κομματαρες και τους παει πολυ και αυτο το στυλ,οποτε περιμενουμε δισκαρες απο την μπανταρα,αν και ανυπομωνω λιγο περισσοτερο για το πρασινο.

Πολύ καλά κομμάτια και τα δύο:D Θα ήθελα βέβαια να ακούσω και ένα κομμάτι από το green αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες:p Πάντως το march to the sea και εμένα μου θύμισε λίγο Muse :stuck_out_tongue:

Περίεργο :open_mouth: σε ποιό σημείο; Συνθετικά εννοείς; Μήπως σε παρέσυρε η παραγωγή και ο συνδιασμός drums/κιθάρας;

Το march to the sea το έχω λατρέψει φίλε. Και το ριφάκι το συναισθηματικό στην αρχή και στο τέλος ολ δε μάνευ. άντε να βγεί το άλμπουμ damn it!

Ναι, κυρίως ο συνδυασμός ντραμς/κιθάρα μου θυμίζουν λίγο knights of cydonia αλλά και το ρεφραίν μου θυμίζει λίγο το the time is running out χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν είναι κομματάρα! Τα σπάει ούτως ή άλλως. και για να είμαι ειλικρινής δεν είναι η πρώτη φορά που κομμάτι των baroness μου θυμίζει το knights of cydonia :roll:

απλά γάμησε!

μαλλον παμε για δισκαρα:D

[B]Edit[/B]: Δεν είδα οτι το ανέβασες! Ωραίο είναι, ρομαντικό ^^

edit 2: ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ κολητικό τραγούδι, no words.

Πραγματικά υπέροχο κομμάτι το Eula

Και εμείς κλασσικά πουθέναδες … :frowning:

γκουχ γκουχ

Αντε βγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!:smiley:

Edit-ΩΠ ΒΓΗΚΕ ΛΟΛ

leak είναι. Το κανονικό στις 17!

Ενταξει webrip αλλα για να σε κρατησει μεχρι την αγορα καλα ειναι