Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

Ωραιο Coaching Γιαννακη στην 3 περιοδο…Μια ζωη λουζερ

Πάει και φέτος το πρωτάθλημα. Άντε και του χρόνου, δυστυχώς είμαστε λουζερζ…τέλος.

Εεεεε, νταξει δεν πειραζει κι οι γαυροι οτι μπορουσαν κανανε. :stuck_out_tongue:

Δεν νομιζω οτι ο Ολυμπιακος ειναι λουζερ ομαδα οπως λετε.
Απλα εχει την ατυχια να ειναι στην ιδια χωρα με την καλυτερη ομαδα της Ευρωπης, οποτε φυσιολογικα χανει. Παντου και παντα.

Ούτε με τα καφριλίκια καταφέραμε τίποτα[-X:!:
Ουσιαστικά τελείωσε, ελπίζω μόνο να μην μας ‘‘σκουπίσουν’’:-k:!:
Ο Τσίλντρες τι γυρεύει εδώ, δεν γυρίζει στην χώρα του που σέβονται τους αθλητές;[-X:!:

Oxi o ολυμπιακος δεν ειναι λουζερ,ο Γιαννακης ειναι.Και σημερα ο Ολυμπιακος κερδισε τον Τσιλντρες.Τελικα φαινεται οτι αξιζει την θεση στην ομαδα.Για τα λεφτα εχει καιρο ακομα να τα εξοφλησει με αγωνες σαν τον σημερινο.

Βρείτε τη θύρα του ΠΑΟ στην οποία έχει διαρκείας ο σημερινός speaker του αγώνα και κερδίστε συλλεκτικά δώρα του Παναθηναϊκού!

Για να σπάσεις τη χούντα του ΠΑΟ στην Ελλάδα θέλει δουλειά πολύ. Αν δε τα καταφέρουμε φέτος, θα τα καταφέρουμε του χρόνου. Δεν πειράζει. Ο Μπουρούσαρος να είναι καλά κι ας σφυρίζουν οι διαιτητές μονόμπαντα.

Κατά τα άλλα, άθλιοι σήμερα. Πολλές στιγμές σκέφτηκα πως ο Γιαννάκης τελικά είναι λίγος και το ρόστερ μας με πολλά κενά που ακόμα θα χρειαστεί καιρός για να καλυφθούν. Αυτό τον ΠΑΟ όμως τον είχαμε… Κρίμα… Ας ελπίσουμε ο Μπουρούσαρος και οι λοιποί να κάνουν το μπρέηκ στο ΟΑΚΑ.

Αυτό που είπε ο Φιλέρης ήταν πολύ σωστό, οι αμερικάνοι πάντα τα δίνουν όλα στα play offs. Τσιλντρες και Μπουρούσης ήταν όλα τα λεφτά. Από την άλλη ο Γκριρ μας γ@μησε σήμερα.

Αν λες για τα φετινά παιχνίδια που απέμειναν,οκ:!:
Σιγά μη μείνει του χρόνου…:!:

Σιγουρααα… Η πολυ ψωλη βαραει σοτν εγκεφαλο λεει

O Φιλέρης είναι γαύρος…αλήθεια.

@cynic
για να μιλάς κάτι θα ξέρεις. Εμπιστεύομαι την εμπειρία σου…

Θα μεινει μωρε.Εκτος αν δεν θελει αλλα δεν νομιζω.Θελει και ο ιδιος να αποδειξει οτι οι Αγγελοπουλοι δεν καναν την μεγαλυτερη μεταγραφικη αποτυχια[για τα λεφτα που διαθεσαν παντα].Παντως εγω αν και παναθηναικος τον απολαυσα σημερα και τον φοβηθηκε το ματι μου.Οι σπικερ εμενα μου φανηκαν ουδετεροι παντως…

αντε παλι τα ιδια…ανοιχτε τα ματια και δειτε οτι ειστε απο κατω…καλυτεροι απο περυσι αλλα θελετε ακομα δουλεια…πολυ πολυ δουλεια…
αν και ακομα δεν εχει τελειωσει τπτ…

κάρβου, το πιο γραφικό σου ποστ έβερ.

τη μια ο Μήτσος, την άλλη ο Τσαρτσαρής, την άλλη ο Μπάτιστ, την άλλη ο Σάρας, την άλλη ο Σπανούλη, την άλλη ο Νίκολας, την άλλη ο Πέκοβιτς…

…δεν πειράζει, όπως βλέπετε πάντα κάθε φορά κάποιος θα σας βολεύει.

εμ, τι ήθελε ο πρωταθλητής το “ανοίξαμε και σας περιμένουμε”. Σας βρήκαμε ανοιχτούς και μπήκαμε…χαχαχααχαχα

break με αμύγδαλο.

Πολυ πρωτοτυπο… Μου την ειπες χοντρα τωρα…

Πωωωω, πάλι η ίδια κλάψα. Ναι λοιπόν, έφταιξε η διαιτησία που ο αρχιπελάτης Παπαλουκάς έστειλε τη μπάλα στο στεφάνι εξ’ επαφής.

Η φετινή χρονιά κρίνεται αποτυχημένη για τον Παναθηναϊκό. Δεν κατάφερε να πιέσει για την αλλαγή στον κανονισμό της Ευρωλίγκας, ώστε να έβρισκε το γάβρο στον τελικό της Ευρωλίγκας να του δώσει ένα χέρι κι εκεί.:lol:

αρχισατε παλι…

αλλα ειμαστε οι καλυτεροι πελατες!

Μπασκετ is dead.

Μαγκες παντε παιξτε τιποτα μεταξυ σας και αφηστε μας ησυχους.

Οι τελικοι αυτοι ειναι ντροπη για τον ελληνικο αθλητισμο και φανηκε απο τον πρωτο.

Αληθεια στο Βερολινο δεν ειχε μαγκες και μαγκιες;;

Ή απλα εδω εχουμε την ασυλια;;;

Και μετα καθομαι εγω ο μαλακας και σκαω γιατι με γαμησαν κατι διαιτητες στο ΟΑΚΑ. Ορσε και σε μενα.

Να το χαιρεστε ετσι οπως το κανατε.